(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

Тент для Зерновоза

Виготовлення тентів на зерновоз під замовлення. Матеріал тенту – зносостійка ПВХ тканина, щільністю 630–650 грам на кв.м. (євро фура).

від 208 грн./м2

Замовити у Viber  Передзвоніть

Головна  /  Каталог  /  Тент для зерновоза

ОПИС

ХАРАКТЕРИСТИКИ

АКСЕСУАРИ

ПИТАННЯ

Виготовлення тентів для зерновозу під замовлення в Україні

Зерновоз – різновид спеціальних автопоїздів, оснащених кузовом для безтарного перевезення зерна, олійних і зернобобових культур, комбікормів, солоду та ряду інших типів сипучих вантажів. Без даного автотранспорту не обійтися на протязі всього процесу збирання врожаю, він широко використовується в сільськогосподарській галузі. З метою належного захисту при перевезенні зернового вантажу від негативних зовнішніх впливів, в тому числі й від усіх видів атмосферних опадів, його потрібно накривати спеціальним тентом. Щоб полог на зерновозі в повній мірі впорався з покладеною на нього функцією, важливо щоб використовувана для виготовлення тенту тканина була максимально міцною, щільною, стійкою до різного роду пошкоджень і мала відмінні водовідштовхувальні властивості.

Які матеріали використовуються для виготовлення тенту на зерновоз?

Щоб розібратися, з якого матеріалу краще всього купити тент для зерновозу в Україні, варто більш детально ознайомитися з їх характеристиками:

Брезент

Основна сировина для виготовлення брезентових тентів – натуральна тканина: бавовняна, лляна або напівлляна. Саме ці матеріали й забезпечують готовому виробу унікальну міцність, гігроскопічність та гарантують максимальний захист вантажу від впливу ультрафіолетового випромінювання, вітру та різного роду опадів.

Брезентові тенти, які додатково пропитані водовідштовхуючою речовиною, мають підвищену стійкість до різних механічних пошкоджень, в тому числі розривів та порізів, високу ступінь водонепроникності, а також відрізняються практичністю, зручністю та легкістю в застосуванні, при монтажу та догляді.

Додатковий плюс тентів – гігроскопічність, яка дозволяє пропускати повітря і в той же час не пропускати вологу, що є дуже важливою умовою для перевезення певних зернових культур.

За бажанням замовника брезент може бути оброблений не тільки водовідштовхувальною речовиною, а і вогнетривкою, що в деяких випадках також має значення.

ПВХ тканина

Сировиною для виготовлення тенту з полівінілхлориду виступає матеріал, що представляє собою особливу тканинну сітку, обидві сторони якої покриті схожою на гуму полівінілхлоридною речовиною.

Тенти з ПВХ високо цінуються за їх універсальність, такі можна сміливо використовувати в будь-який час року і при абсолютно будь-яких погодних умовах. Вони не тільки не бояться опадів, але і стійкі до перепаду температури, впливу шквальних вітрів і т.д. Тент, виготовлений з полівінілхлориду, – є оптимальним варіантом для транспорту, який використовується для перевезення вантажів на великі відстані.

Вибір на користь того чи іншого матеріалу в кожному окремому випадку проводиться індивідуально, в залежності від ряду факторів: типу вантажів, відстаней, на які їх планується перевозити, інтенсивності використання автотранспорту, оптимальної для замовника вартості тенту для зерновозу і т.д.

Переваги тентів ПВХ

Ключова відмінність пологу для зерновозу, виготовленого з полівінілхлориду, від брезентового з водовідштовхувальним властивостями – стійкість до опадів. І хоча обидва цих матеріалу демонструють високу ефективність в плані захисту, наприклад, від снігу, різниця полягає в тривалості цієї боротьби.

Так, наприклад, брезент меншої щільності здатний витримувати безперервну зливу або снігопад протягом трьох-чотирьох годин, більш щільний – до десяти годин, а полівінілхлорид демонструє стійкість до опадів будь-якої інтенсивності протягом необмеженого часу. Ще однією відмінністю на користь ПВХ є його більший експлуатаційний ресурс в порівнянні з терміном служби брезенту – сім і більше років проти двох-чотирьох.

До переваг полівінілхлориду також можна віднести:

 • невелику вагу готового виробу;
 • еластичність, високу міцність на розрив;
 • унікальну стійкість до проникнення вологи та пару;
 • повітронепроникність та абсолютну непродувність;
 • мобільність, зручність зберігання і транспортування;
 • простоту установки;
 • невибагливість у догляді;
 • тривалий термін служби (від семи років і більше);
 • здатність зберігати первинні характеристики в широкому діапазоні температур: від -30˚С до +70˚С; в разі пошкоджень, такий тент вдається легко відремонтувати.

Перераховані вище переваги ПВХ в повній мірі пояснюють, чому при виробництві тентів на зерновоз найчастіше використовується саме цей матеріал.

У сучасних ринкових умовах тенти, виготовлені з полівінілхлориду, впевнено витісняють брезентові моделі, що користувалися неймовірною популярністю ще кілька десятків років тому, що обумовлено їх більш вигідними технічними характеристиками в поєднанні з невисокою вартістю.

Види тентів для зерновозів та варіанти їх кріплення

Виходячи з конструктивних особливостей кузова, переваг та побажань замовника, автонакидки для зерновозу можуть бути виконані в одному з наступних варіантів:

Стандартна тент-накидка
Тент накидка, автонакидка на ГАЗ, ЗІЛ

Стандартна тент-накидка

Виробник виготовляє тент в формі прямокутника, по всьому периметру якого методом зварювання прикріплюються подвійні підкоміри та встановлюються люверси (металеві кільця) діаметром в діапазоні від 10 до 40 мм, приблизна відстань між ними повинна бути 50 см. Для закріплення подібної моделі на автотранспорт найчастіше використовується спеціальний гумовий шнур (еспандер). Його протягують крізь люверси, після чого за допомогою оцинкованих гачків кріплять до борту

Як кріпиться такий тент. Кріпиться такий тент за допомогою еспандера (гумова мотузка) або TIR троса. Еспандер протягується через люверси і зачіпається за гачки на борту. При кріпленні за допомогою троса необхідно встановити бортові скоби на які тент буде одягатися через люверси. Після трос протягується через скоби по всьому периметру.

Тент з «кишенею» для труби
Тент з кишенею для труби

Тент з «кишенею» для труби

Подібній моделі полога для зерновозу віддають перевагу в тому випадку, коли хочуть спростити та зробити більш комфортним процес відкривання кузова для розвантаження. У більшості випадків сторона, розташована навпроти тієї, де знаходиться "кишеня", закріплюється за допомогою саморізів, а по периметру двох інших встановлюють люверси, крізь які пропускають еспандер та фіксують полог до борту.

Як кріпиться такий тент. Спереду та ззаду тент кріпиться еспандером (гумова мотузка), який протягується через люверси і зачіпається за гачки на борту. Сторона пропаяв (без «кармана») кріпиться до борта «намертво» на заклепки, за допомогою прижимної планки, на поворотні скоби або просто саморізами. З другої довгої сторони, в подворот «карман» тенту, вставляється труба з ручкою. До труби кріпляться стягнуті ремені, якими натягується тент.

Тент з вирізаними кутами і «карманом» під трубу
ПВХ тент з вирізаними кутами і карманом під трубу

ПВХ тент з вирізаними кутами і «карманом» під трубу

Тент з вирізаними кутами і «карманом» під трубу − представляє собою прямокутним тент в якому вирізані кути. При такій формі тент більш щільно прилягає до бортів. Спереду і ззаду встановлені люверси в підворот тканини, одна довга сторона тенту тільки пропаяна, а на другій пропаяний підворот, в який вставляється труба і на неї буде накручуватися тент.

Як кріпиться такий тент. Спереду та ззаду тент кріпиться еспандером (гумова мотузка), який протягується через люверси і зачіпається за гачки на борту. Сторона пропаяв (без «кармана») кріпиться до борта «намертво» на заклепки, за допомогою прижимної планки, на поворотні скоби або просто саморізами. З другої довгої сторони, в підворот «карман» тенту, вставляється труба. До труби кріпляться стяжні ремені, якими натягується тент.

Тент під пломбування з люверсами
Тент під пломбування з люверсами

Тент під пломбування з люверсами

Тент під пломбування − представляє собою прямокутний тент в якому вирізані кути і по периметру встановлені люверси (кільця). Місця установки люверсів посилені подвійним шаром ПВХ тканини, що забезпечує надійну фіксацію люверса на тенті. Відстань між люверсами 500 мм, діаметр люверов може бути Ø 10, 12, 16, 25, 40 мм. Відстань між люверсами, їх розмір вибираєте при оформленні замовлення.

Как крепится тент на кузове. Для кріплення такого тенту знадобляться тентові або бортові скоби. Вони встановлюються на бортах, так щоб вони співпадали з люверсами на тенті. Одягаємо тент з люверсами на скоби і протягуємо через скоби митний TIR трос в обплітці. ВАЖЛИВО! TIR трос повинен бути зі спеціальними наконечниками для установки пломби.

Тент з підсилювачами для дуг
Тент накидка з посиленнями по кузову

Тент з підсилювачами для дуг

Для автотранспорту, в якого борт кузова оснащений дугами, рекомендується зробити посилення тенту на тих ділянках, де дуги стикаються з пологом. Це значно збільшить експлуатаційний ресурс захисного покриття. За бажанням замовника виробник тентів на зерновоз може запропонувати додаткове посилення також і по бортах. Для цього клієнт повинен надати такі дані: розмір кузова, число дуг, відстань від борту до першої дуги, від першої до другої й так далі.

Как крепится такой тент. Для кріплення тенту використовується еспандер (гумова мотузка), можна ще використовувати TIR трос якщо необхідно пломбувати вантаж. Еспандер протягується через люверси і зачіпається за гачки на борту. При кріпленні за допомогою троса необхідно встановити бортові скоби на які тент буде одягатися через люверси. Після трос протягується через скоби по всьому периметру.

Крім перерахованих різновидів тентів для зерновозів додатково виділяють модель з зрізаними кутами і «кишенею» для труби, а також зі зрізаними кутами та люверсами по всьому периметру.

Як правило, до вихідних розмірів (довжина, ширина) автонакидки додають припуски по 30-50 см з кожної зі сторін, виходячи з планового завантаження кузова та методів кріплення.

Компанія «Профі ТЕНТ» – вітчизняний лідер з виробництва високоякісних тентів і каркасно-тентових конструкцій, з використанням кращих на сьогоднішній день матеріалів (полівінілхлориду, щільністю 630-900 г/м2) і фурнітури.

Ми пропонуємо не тільки тент на зерновоз під замовлення за індивідуальними розмірами та відповідно до будь-яких побажань замовника, але й доставку готової конструкції, її монтаж, нанесення рекламної інформації, а при необхідності – і ремонт, в тому числі й терміновий.

Характеристики

ПВХ тканина OMEGA (Корея)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 650 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Plain
Покриття (лак) 1-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа / уток) 210/200 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 24/22 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 50 м
Ширина рулона 2,5/3,2 м
Виробник Корея
16 кольорів в наявності пвх тканина омега

ПВХ тканина OPTIMA (КНР)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 630 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 7 х 7 см
Плетіння основи Plain
Покриття (лак) 1-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 190/180 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 23/21 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 7 даН/5см
Довжина рулона 50 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник КНР
7 кольорів в наявності пвх тканина оптіма

ПВХ тканина BETA (Іспанія)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 620 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 240/240 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 26/25 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 70 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Іспанія
7 кольорів в наявності пвх тканина БЕТА

ПВХ тканина GAMMA (Іспанія)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 650 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 240/250 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 26/25 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 70 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Іспанія
4 кольори в наявності пвх тканина гамма

ПВХ тканина SIOEN B7119 (Бельгія)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 630 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 250/180 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 25/25 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 9 даН/5см
Довжина рулона 60 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Бельгія
16 кольорів в наявності пвх тканина sioen

ПВХ тканина MEHLER 8250 (Німеччина)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 620 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 250/250 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 25/25 ДаН
Термостійкість від -40°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 60 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Німеччина
16 кольорів в наявності пвх тканина MEHLER

Супутні товари

Еспандер для кріплення тенту

Еспандер Ø 8, 10 мм

Використовується для закріплення тенту на кузові вантажівки

від 30 грн./м.пог.

Митний TIR трос для тентів

Митний TIR трос

Для пломбування на трос встановлені наконечники

13 грн./м.пог.

Митний TIR ремінь ПВХ

Митний ремінь

Для кріплення тенту і пломбування вантажу, що перевозиться

30 грн./м.пог.

Гачки тентові оцинковані

Гачки тентові

Для закріплення тенту на кузові за допомогою еспандера

7 грн./шт.

Люверси оцинковані для тенту

Люверси

Встановлено по периметру для кріплення тенту на кузов

від 3 грн./шт.

Скоба тентовая, бортова оцинкована

Скоба бортова

Використовується для жорсткого кріплення тенту на кузові

від 10 грн./шт.

Скоба поворотна французька

Скоба поворотна

Використовується для жорсткого кріплення тенту на кузові, можливість пломбувати TIR тросом

24 грн./шт.

Трещітка і стяжний ремінь

Трещітка і ремінь

Механізм для натягнення тента, кріплення вантажу

210 грн./компл.

Люверс овальний 42 х 22 мм

Люверс 42 х 22 мм

Використовуються для кріплення тенту на кузові

7 грн./шт.

Гачки пружинні для еспандера

Гачки пружинні

Встановлюються на еспандер, для кріплення тента на кузові

15 грн./шт.

Наконечник для троса

Наконечник для троса

Встановлюються на трос, еспандер для кріплення тента на кузові

24 грн./шт.

Поліестерова стрічка

Поліестерова стрічка

Використовується з механізмом для натягування тенту, кріплення вантажу

14 грн./м.пог.

Часті запитання:

Яку тканину вибрати для тенту на зерновоз?  ›

Щоб грамотно відповісти на питання важливо розуміти, які функції на нього покладаються і яким критеріям він повинен відповідати. Це і захист вантажу від негативного зовнішнього впливу у вигляді агресивних сонячних променів, поривів вітру, снігу, дощу та граду, і здатність протистояти впливу вологи та зберігати стійкість до значних температурних перепадів.

На сьогоднішній день виготовлення тентів на зерновоз проводиться з двох видів матеріалів, які найкраще підпадають під вищеописані характеристики: полівінілхлорид, щільністю в 650 г/м2 та вище, і брезент з водовідштовхуючими властивостями щільністю в 480 або 550 г/м2.

Вартість тенту для зерновозу?  ›

Ціна тенту на зерновоз в кожному окремому випадку розраховується індивідуально та залежить від наступних параметрів:

 • модель тенту (стандартна, посилена, з «кишенею» для труби прямокутна або з зрізаними кутами, з люверсами по периметру);
 • типу тканини, її щільності та кольору;
 • кількості люверсів, їх діаметра та кроку встановлення;
 • наявності або відсутності посилення по кузову;
 • довжини еспандера (вимірюється в погонних метрах);
 • кількості оцинкованих гаків для фіксації пологу;
 • довжини троса та стропу.

Що таке ПВХ тканина?  ›

Тканина ПВХ (вінілова тканина з ПВХ) – це синтетична технічна тканина, основа якої складається з полімерних ниток сплетених в сітку і покрита спеціальним покриттям яке містить 100% ПВХ (полівінілхлорид). Тканина розроблена для використання в самих різних областях, включаючи спортивний одяг та обладнання, автомобільну промисловість, архітектурне будівництво, аграрний сектор та інше. Вінілова тканина з ПВХ відрізняється високою міцністю, довговічністю і гнучкістю, що дає їй чудову здатність протистояти стиранню і деформації. Тканина проста у використанні, універсальна, водо-, масло- і хімічно стійка. Особливо тканина ПВХ підходить для виробів близьких до повсякденного життя, вона абсолютно безпечна для людей і тварин.

Вирізуєте кути на тенті, є посилення в місцях контакту з кузовом?  ›

Ми виготовляємо тенти так, як Вам потрібно. Якщо Вам необхідно щоб кути були вирізані − ми їх виріжемо, якщо потрібно щоб тент мав рівну прямокутну форму з кутами − ми так його і зробимо.

Встановлюєте кільця на тент?  ›

Так. Ми встановлюємо люверси на тенти: круглі Ø 10, 12, 16, 25, 40 мм, овальні 42х22 мм, прямокутні 27х8 мм.

Що входить у вартість тента на самосвал?  ›

Стандартно в вартість тента на самосвал входить: тент з ПВХ тканини і люверси (кільця). Інша додаткова тентовая фурнітура за додаткову плату.

Якого кольору дах тента на вантажному автомобілі?  ›

Ми рекомендуємо дах тента на вантажному автомобілі робити з ПВХ тканини білого кольору. Дах тента піддається найбільшому впливу сонячних променів. Білий колір менш нагрівається і не так пересихає матеріал. Також, варто зазначити, що всередині кузова буде світло і добре видно вдень, а вночі під ліхтарем.

Дах тента на вантажному автомобілі

Дах тента на вантажному автомобілі

На тенті є посилення тканини в місцях контакту з каркасом?  ›

Так. У місцях де тент має контакт з металевим каркасом ми наварюємо подвійний шар ПВХ тканини, щоб уникнути протирання основи тента. Основні місця контакту це кути і дах тента.

Посилення на даху тента вантажівки

Посилення на даху тента вантажівки

Що таке тент з посиленнями?  ›

Це тент з ПВХ тканини, пропаянними підворотами по периметру і на який додатково наварені посилення в місцях контакту тента з бортами і дугами. Додатково наварені посилення значно збільшують термін служби тенту.

Тент ПВХ з посиленнями

Тент ПВХ з посиленнями в місцях контакту з кузовом, дугами

ПВХ тканина має запах?  ›

Має, але він швидко вивітрюється. Запах ніяк не шкодить здоров'ю про що свідчить Висновок СЕС.

Чим ПВХ тканина відрізняється від брезентової?  ›

Тентові тканини діляться на натуральні і синтетичні. До натуральних відноситься брезентовий ткань. Основа брезентової тканини лляні волокна, які просочені водостійкою (ВО) або вогнетривкої (ОП) пропиткою. Тент з брезентової тканини не зможе захистити від сильного проливного дощу.

Що стосується ПВХ тканини, то це синтетична тканина з міцних синтетичних волокон, покритих полімерним покриттям. Додатково на полімерне покриття нанесений лак. Тенти з ПВХ тканини забезпечує 100% захист від вологи. Термін експлуатації 5-7 років.

Чим відрізняється ПВХ тканина щільністю 650 г/м2 від 450 г/м2?  ›

Технологія виготовлення ПВХ тканини однакова для всіх щільності. Відмінність тільки в масі 1 м2 тентової тканини, на яку впливає товщина шару полівінілхлориду який покриває сітку основи тканини. Температура експлуатації однакова від -40°С до +70°С. Повний захист від вологи.

Яких розмірів виготовляєте тенти?  ›

Розміри тента можуть бути абсолютно будь-які, все залежить від ваших потреб. Ми виготовляємо тенти на замовлення будь-яких розмірів і геометричних форм.

Як заклеїти тент ПВХ?  ›

Щоб самостійно заклеїти ПВХ тент вам необхідний спеціальний клей або фен для зварювання гарячим повітрям, шматок ПВХ тканини який буде латкою. Знежирюємо поверхня тенту, наносите клей і накладаєте латку. Все ремонт готовий. У своїй роботі ми зварює тенти тільки гарячим повітрям, цей спосіб більш надійний.

Чи буває тканина ПВХ яка не горить?  ›

ПВХ тканина ділиться на групи за типом горючості: Г2 – помірно горючі (які не підтримують горіння), Г1 – погано горючі (самозагасаючі), НГ (негорючі). На ринку України доступний ПВХ матеріал тип горючості — Г2, інші типи тканини імпортуються на замовлення. Варто відзначити, що помірно горючі, клас Г2, не підтримує горіння і може використовуватися практично для будь-яких тентових виробів. Подивіться відео на якому показано як горить ПВХ тканину клас горючості — Г2.

На відео показано як горить ПВХ тканина клас горючості — Г2

Можна встановити на тенті люверси різних діаметрів, форми?  ›

Так, можна. Ви говорите які люверси і з якого боку тенту Вам потрібні і ми їх встановимо.

Продаєте гумову мотузку для кріплення тенту?  ›

Так. У нашому асортименті є гумова мотузка Ø 8 та 10 мм, вона називається − еспандер. Щоб купити еспандер необхідно визначити метраж, який Вам потрібен, і ми відправимо його Новою поштою.

Яка температура експлуатації ПВХ тента?  ›

Тентовий матеріал ПВХ вирізняється морозостійкістю, витримує значну плюсову температуру. Згідно з технічними характеристиками виробника температура експлуатації ПВХ тканини від -40°С до +70°С.

Де купити ПВХ тент на зерновоз?  ›

У нас ви можете купити тент на зерновоз будь-якого розміру і модифікації. Для цього зв'яжіться з нами по телефонах вказаних на сайті. Також, можете купити тентову фурнітуру.

Зацікавилися в нашій продукції або послугах?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК ›

Пропонуємо

М'які вікна з ПВХ

Тент на зерновоз

Тент на ГАЗ 3302

Тент на напівпричіп

Тент водонепроникний

Штори ПВХ для тераси

Ремонт тентів

ПВХ тканина

Тентова фурнітура

Покупцям

Доставка і оплата

Гарантія та повернення

Наші контакти

Портфоліо

Питання-Відповіді

Консультація інженера

Корисна інформація

Де купити в Україні

Калькулятор 0n-line

Карта сайта

Наші контакти

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

pt@profitent.ua

08322, Україна, с. Проліски, вул. Броварська, буд. 4, Бориспільський р-н., Київська область.

Соцмережі

Інформація розміщена на сайті не є публічною офертою і носить ознайомлювальний характер.

© ProfiTent.ua, 2012−2022 р. Каркасно-тентові конструкції від виробника. Копіювання заборонено.

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12