(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС
Компанія Профі ТЕНТ фото

Про компанію «Профі ТЕНТ»

В нас ви можете купити тент будь-якої конфігурації, форми, технічних характеристик. Допоможемо підібрати матеріал який виправдає ваші очікування за прийнятну вартість. У нас працюють спеціалісти з багаторічним досвідом роботи в тентовій індустрії.

Головна  /  Про компанію

ТМ ProfiTent

Напрямки діяльності компанії «Профі ТЕНТ» − виготовлення і реалізація захисних тентів, накриттів, медичних носилок, літніх душів, каркасно-тентових конструкцій, ПВХ тканини, тентової фурнітури, м'яких вікон з ПВХ плівки, штори брезентові для гаража, тенти Тарпаулін (тент поліпропіленовий), штори ПВХ для тераси, армована тентова тканина, плівка ПВХ Achilles товщиною 0,5 мм, 1 мм, і багато інших тентових виробів.

Тентова фурнітура BOZAMET

При виготовленні тентів ми використовуємо тентову фурнітуру європейського виробника BOZAMET (Польща). Все тентові, бортові скоби, люверси, гачки, наконечники для троса, фурнітура для зсувних дахів напівпричепів виготовлені з металу високої якості і оцинковані (деякі елементи можуть бути з нержавійки).

Де знаходиться компанія «Профі ТЕНТ»

Головний офіс компанії, виробництво і склад знаходяться в селі Проліски, Бориспільського району, Київської області. Крім власного виробництва тентових виробів ми продаємо вже готові конструкції тентів власного імпорту. Також, реалізуємо матеріали для виробництва тентів оптом і в роздріб.

Компанія «Профі ТЕНТ» створена на початку 2012 року. На сьогоднішній день, ми одна з найбільших виробників виробів з ПВХ тканини і каркасно-тентових конструкцій в Україні.

Основною нашою перевагою є чітка, якісна і налагоджена робота всієї команди від менеджера до монтажника.

Ми можемо виготовити будь-який виріб!

У нашому Каталозі представлено багато різноманітних тентів виробів, але це не межа нашим можливостям. Багато виробів ми виготовляємо за індивідуальними вимогами замовника, а ці вимоги дуже різні. Тому, якщо Ви не знайшли в нашому каталозі товарів вироби яке Вам необхідно не варто засмучуватися, просто зателефонуйте нам і розкажіть що необхідно зробити і для чого буде використовуватися тенту вироби. Наші фахівці, менеджер, інженер або конструктор, зв'яжеться з Вами щоб обговорити деталі і можливість виготовити таке вироби.

Оперативне виготовлення і доставка

Більшості організаціям тентовий виріб потрібно «на вчора». Ми намагаємося увійти в положення таких клієнтів і оперативно виготовити, відправити транспортною компанією або встановити тентовий виріб. Тобто, виконати побажання замовника «на вчора».

Також, ми надаємо послугу терміновий ремонт тента, ремонт зсувного даху напівпричепа та інших видів каркасних і тентових виробів.

Замовляйте тенти і інші вироби з тентової тканини тільки у НАС!

Пропонуємо

М'які вікна з ПВХ

Тент на зерновоз

Тент на ГАЗ 3302

Тент на напівпричіп

Тент водонепроникний

Штори ПВХ для тераси

Ремонт тентів

ПВХ тканина

Тентова фурнітура

Покупцям

Доставка і оплата

Гарантія та повернення

Наші контакти

Портфоліо

Питання-Відповіді

Консультація інженера

Корисна інформація

Де купити в Україні

Калькулятор 0n-line

Карта сайта

Наші контакти

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

pt@profitent.ua

08322, Україна, с. Проліски, вул. Броварська, буд. 4, Бориспільський р-н., Київська область.

Соцмережі

Інформація розміщена на сайті не є публічною офертою і носить ознайомлювальний характер.

© ProfiTent.ua, 2012−2022 р. Каркасно-тентові конструкції від виробника. Копіювання заборонено.

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12