(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

Тент на самосвал

Виготовляємо тенти-накидки на вантажні автомобілі типу самосвал, КамАЗ, ЗІЛ, ГАЗ та інші. Матеріал тенту — міцна армована ПВХ тканина, щільністю 630−650 грам на кв.м. (така як на фурах).

від 208 грн./м2

Замовити у Viber  Передзвоніть

Головна  /  Каталог  /  Тент на самосвал

ОПИС

ХАРАКТЕРИСТИКИ

АКСЕСУАРИ

ПИТАННЯ

Полог на самоскид

Тент на самоскид, або як його ще називають − полог, використовується для накриття кузова самоскида (самосвала) або іншого вантажного автомобіля і захисту вантажу, що перевозиться від дощу, сонця, снігу, розсипання при перевезенні, зайвої уваги оточуючих. Тент на КамАЗ самосвал можна виготовити з будь-якого тентового матеріалу (типу плівки).

Тент на самосвал купити

Тент на самосвал

Ми рекомендуємо використовувати тільки якісні матеріали для виготовлення тента на самосвал, щоб не було неприємностей, коли тент в дорозі порвався від вітру або вантаж під дощем промок.

Виготовлення тента на самосвал

Наша компанія «Профі ТЕНТ» виготовляє тенти на самосвали (самоскиди) з ПВХ тканини (полог на самосвал, тент накидка, автопокривало), щільність 630−900 грам на кв.м., країна виробництва Німеччина, Іспанія, Бельгія, Корея, КНР. Дана тканина абсолютно водонепроникна.

Довідка

Тканина ПВХ — це тканева сітка покрита з двох сторін ПВХ пропиткою, яка нагадує гуму. Даний вид тентової тканини забезпечує 100% захист від вологи, міцна на розрив і стійка до вітрових навантажень. Вироби з ПВХ тканини морозостійкі, гнучкі і міцні.

При оформленні замовлення на тент для самосвала ви самостійно вибираєте виробника ПВХ тканини, щільність, колір, розташування люверсов (кілець) на тенті. Полог на КамАЗ самосвал може дещо відрізнятися по вартості, залежно від обраної вами тканини. Термін експлуатації ПВХ тенту більше 7 років при активному використанні. Ми даємо гарантію на матеріал і роботу 2 роки.

Матеріал для виготовлення ПВХ тентів

Матеріал для виготовлення ПВХ тентів

Тент з ПВХ тканини не пропускає воду, стійкий до зовнішніх пошкоджень, а це значить що вантаж який знаходиться на причепі, напівпричепі в цілковитій безпеці. Таку ПВХ тканину використовують для виготовлення тентів на великі напівпричепи (Фури).

Тент на КамАЗ купити

Тент на КамАЗ самосвал

Брезент на кузов самосвала

Крім такого матеріалу як ПВХ тканина, можна виготовити брезент на самосвал з брезентової тканини, щільністю 480−550 грам на кв.м.. Брезентова тканина виготовлена з волокон льону і нагадує мішковину.

Брезент − це технічна тканина, яка буває з водостійкою або вогнетривкою пропиткою. Відрізняється брезентова тканина по артикулу, який позначає її технічні характеристики. У своїй роботі ми використовуємо брезент артикул 11292 СКПВ, СКОП та артикул 11293 СКПВ, СКОП, з пропиткою водоупорною (скорочено − СКПВ) або вогнетривкою (скорочено − СКОП). Колір тента з брезенту буває тільки темно-зелений захисний (колір хакі).

Тент брезентовий на самосвал купити

Тент брезентовий на самосвал

Вартість тента на самоскид з брезентової тканини дешевше ніж з тентової ПВХ тканини, але брезент має недолік − пропускає воду при великому дощі.

Кріплення тента на самосвал

При виготовленні тентів на самосвал по периметру встановлюються люверси (кільця) для кріплення тента на кузові самосвала (самоскида). Закріпити тент можна за допомогою троса, мотузки, еспандера (гумового мотузки), який простягається через люверси і зачіпається за гачки або скоби. Купити фурнітуру для кріплення тента можете у нас. Ціни уточнюйте у менеджерів.

Тентова фурнітура BOZAMET купити

Тентова фурнітура BOZAMET для кріплення тента

Крім цього, для більш зручного скручування тенту з одного його боку робиться «карман» для труби на яку накручується весь тент і фіксується. Труба повинна мати ручку щоб було зручно скручувати тент.

Тент на самосвал купити

Тент на самосвал з трубою для скручування

Варіанти виготовлення тентів:

Тент накидка (автонакидка)
Тент накидка, автонакидка на ГАЗ, ЗІЛ

Тент ПВХ з люверсами на кузов вантажівки

Тент накидка − представляє собою прямокутний тент з пропаяними підворотами і люверсами (кільцями) по всьому периметру тенту. Підворот має подвійний шар ПВХ тканини, що забезпечує надійну фіксацію люверса в ньому. Відстань між люверсами 500 мм, діаметр люверса може бути Ø 10, 12, 16, 25, 40 мм. Відстань між люверсами, їх розмір вибираєте при оформленні замовлення.

Як кріпиться такий тент. Кріпиться такий тент за допомогою еспандера (гумова мотузка) або TIR троса. Еспандер протягується через люверси і зачіпається за гачки на борту. При кріпленні за допомогою троса необхідно встановити бортові скоби на які тент буде одягатися через люверси. Після трос протягується через скоби по всьому периметру.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ ›    ПОРАХУВАТИ ЦІНУ ›

Тент під трубу з «карманом»
Тент з карманом під трубу

Тент ПВХ з «карманом» під трубу

Тент з «карманом» під трубу − представляє собою прямокутний тент, спереду та ззаду встановлені люверси в подворот тканини, одна довга сторона тенту тільки пропаяна, а на другій пропаяний подворот («карманом»), в який вставляється труба і на неї буде накручуватися тент.

Як кріпиться такий тент. Спереду та ззаду тент кріпиться еспандером (гумова мотузка), який протягується через люверси і зачіпається за гачки на борту. Сторона пропаяв (без «кармана») кріпиться до борта «намертво» на заклепки, за допомогою прижимної планки, на поворотні скоби або просто саморізами. З другої довгої сторони, в подворот «карман» тенту, вставляється труба з ручкою. До труби кріпляться стягнуті ремені, якими натягується тент.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ ›    ПОРАХУВАТИ ЦІНУ ›

Тент з вирізаними кутами і «карманом» під трубу
ПВХ тент з вирізаними кутами і карманом під трубу

ПВХ тент з вирізаними кутами і «карманом» під трубу

Тент з вирізаними кутами і «карманом» під трубу − представляє собою прямокутним тент в якому вирізані кути. При такій формі тент більш щільно прилягає до бортів. Спереду і ззаду встановлені люверси в підворот тканини, одна довга сторона тенту тільки пропаяна, а на другій пропаяний підворот, в який вставляється труба і на неї буде накручуватися тент.

Як кріпиться такий тент. Спереду та ззаду тент кріпиться еспандером (гумова мотузка), який протягується через люверси і зачіпається за гачки на борту. Сторона пропаяв (без «кармана») кріпиться до борта «намертво» на заклепки, за допомогою прижимної планки, на поворотні скоби або просто саморізами. З другої довгої сторони, в підворот «карман» тенту, вставляється труба. До труби кріпляться стяжні ремені, якими натягується тент.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ ›    ПОРАХУВАТИ ЦІНУ ›

Тент під пломбування з люверсами
Тент під пломбування з люверсами

Тент під пломбування з люверсами

Тент під пломбування − представляє собою прямокутний тент в якому вирізані кути і по периметру встановлені люверси (кільця). Місця установки люверсів посилені подвійним шаром ПВХ тканини, що забезпечує надійну фіксацію люверса на тенті. Відстань між люверсами 500 мм, діаметр люверов може бути Ø 10, 12, 16, 25, 40 мм. Відстань між люверсами, їх розмір вибираєте при оформленні замовлення.

Как крепится тент на кузове. Для кріплення такого тенту знадобляться тентові або бортові скоби. Вони встановлюються на бортах, так щоб вони співпадали з люверсами на тенті. Одягаємо тент з люверсами на скоби і протягуємо через скоби митний TIR трос в обплітці. ВАЖЛИВО! TIR трос повинен бути зі спеціальними наконечниками для установки пломби.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ ›    ПОРАХУВАТИ ЦІНУ ›

Тент накидка з посиленнями по кузову
Тент накидка з посиленнями по кузову

Тент накидка з посиленнями по кузову і дугах

Тент накидка з посиленнями − представляє собою прямокутний тент, може бути з вирізаними кутами, і пропаяними підворотами по периметру, додатково наварені полоси тканини для посилення в місцях контакту тенту до бортів і дуг, а також встановленими люверсами (кільцями) по всьому периметру тенту. Додаткові наварені посилення значно подовжують термін служби тенту. Відстань між люверсами 500 мм, діаметр люверов може бути Ø 10, 12, 16, 25, 40 мм. Відстань між люверсами, їх розмір вибираєте при оформленні замовлення.

Как крепится такой тент. Для кріплення тенту використовується еспандер (гумова мотузка), можна ще використовувати TIR трос якщо необхідно пломбувати вантаж. Еспандер протягується через люверси і зачіпається за гачки на борту. При кріпленні за допомогою троса необхідно встановити бортові скоби на які тент буде одягатися через люверси. Після трос протягується через скоби по всьому периметру.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ ›    ПОРАХУВАТИ ЦІНУ ›

Як купити тент на самоскид

Щоб замовити тент на самосвал, КамАЗ, ЗІЛ, ГАЗ або іншу вантажівку, нам необхідні розміри кузова або вже готового полотна тента (Довжина х Ширина). Для прорахунку вартості зробіть виміри кузова і повідомте їх нам по телефону або напишіть на Viber чи пошту. Наш менеджер прорахує вартість і повідомить вам. Після чого можете підтвердити своє замовлення і ми протягом 1−3 днів відправимо тент до вас.

Характеристики

ПВХ тканина OMEGA (Корея)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 650 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Plain
Покриття (лак) 1-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа / уток) 210/200 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 24/22 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 50 м
Ширина рулона 2,5/3,2 м
Виробник Корея
16 кольорів в наявності пвх тканина омега

ПВХ тканина OPTIMA (КНР)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 630 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 7 х 7 см
Плетіння основи Plain
Покриття (лак) 1-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 190/180 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 23/21 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 7 даН/5см
Довжина рулона 50 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник КНР
7 кольорів в наявності пвх тканина оптіма

ПВХ тканина BETA (Іспанія)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 620 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 240/240 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 26/25 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 70 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Іспанія
7 кольорів в наявності пвх тканина БЕТА

ПВХ тканина GAMMA (Іспанія)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 650 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 240/250 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 26/25 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 70 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Іспанія
4 кольори в наявності пвх тканина гамма

ПВХ тканина SIOEN B7119 (Бельгія)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 630 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 250/180 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 25/25 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 9 даН/5см
Довжина рулона 60 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Бельгія
16 кольорів в наявності пвх тканина sioen

ПВХ тканина MEHLER 8250 (Німеччина)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 620 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 250/250 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 25/25 ДаН
Термостійкість від -40°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 60 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Німеччина
16 кольорів в наявності пвх тканина MEHLER

Супутні товари

Еспандер для кріплення тенту

Еспандер Ø 8, 10 мм

Використовується для закріплення тенту на кузові вантажівки

від 30 грн./м.пог.

Митний TIR трос для тентів

Митний TIR трос

Для пломбування на трос встановлені наконечники

13 грн./м.пог.

Митний TIR ремінь ПВХ

Митний ремінь

Для кріплення тенту і пломбування вантажу, що перевозиться

30 грн./м.пог.

Гачки тентові оцинковані

Гачки тентові

Для закріплення тенту на кузові за допомогою еспандера

7 грн./шт.

Люверси оцинковані для тенту

Люверси

Встановлено по периметру для кріплення тенту на кузов

від 3 грн./шт.

Скоба тентовая, бортова оцинкована

Скоба бортова

Використовується для жорсткого кріплення тенту на кузові

від 10 грн./шт.

Скоба поворотна французька

Скоба поворотна

Використовується для жорсткого кріплення тенту на кузові, можливість пломбувати TIR тросом

24 грн./шт.

Трещітка і стяжний ремінь

Трещітка і ремінь

Механізм для натягнення тента, кріплення вантажу

210 грн./компл.

Люверс овальний 42 х 22 мм

Люверс 42 х 22 мм

Використовуються для кріплення тенту на кузові

7 грн./шт.

Гачки пружинні для еспандера

Гачки пружинні

Встановлюються на еспандер, для кріплення тента на кузові

15 грн./шт.

Наконечник для троса

Наконечник для троса

Встановлюються на трос, еспандер для кріплення тента на кузові

24 грн./шт.

Поліестерова стрічка

Поліестерова стрічка

Використовується з механізмом для натягування тенту, кріплення вантажу

14 грн./м.пог.

Часті запитання:

Що таке ПВХ тканина?  ›

Тканина ПВХ — це сітка з тканини покрита з двох сторін ПВХ пропиткою, яка нагадує гуму (полівінілхлорид). Даний вид тентової тканини забезпечує 100% захист від вологи, міцна на розрив і стійка до вітрових навантажень. Вироби з ПВХ тканини морозостійкі, гнучкі і міцні.

Вирізуєте кути на тенті, є посилення в місцях контакту з кузовом?  ›

Ми виготовляємо тенти так, як Вам потрібно. Якщо Вам необхідно щоб кути були вирізані − ми їх виріжемо, якщо потрібно щоб тент мав рівну прямокутну форму з кутами − ми так його і зробимо.

Встановлюєте кільця на тент?  ›

Так. Ми встановлюємо люверси на тенти: круглі Ø 10, 12, 16, 25, 40 мм, овальні 42х22 мм, прямокутні 27х8 мм.

Що входить у вартість тента на самосвал?  ›

Стандартно в вартість тента на самосвал входить: тент з ПВХ тканини і люверси (кільця). Інша додаткова тентовая фурнітура за додаткову плату.

Якого кольору дах тента на вантажному автомобілі?  ›

Ми рекомендуємо дах тента на вантажному автомобілі робити з ПВХ тканини білого кольору. Дах тента піддається найбільшому впливу сонячних променів. Білий колір менш нагрівається і не так пересихає матеріал. Також, варто зазначити, що всередині кузова буде світло і добре видно вдень, а вночі під ліхтарем.

Дах тента на вантажному автомобілі

Дах тента на вантажному автомобілі

На тенті є посилення тканини в місцях контакту з каркасом?  ›

Так. У місцях де тент має контакт з металевим каркасом ми наварюємо подвійний шар ПВХ тканини, щоб уникнути протирання основи тента. Основні місця контакту це кути і дах тента.

Посилення на даху тента вантажівки

Посилення на даху тента вантажівки

Що таке тент з посиленнями?  ›

Це тент з ПВХ тканини, пропаянними підворотами по периметру і на який додатково наварені посилення в місцях контакту тента з бортами і дугами. Додатково наварені посилення значно збільшують термін служби тенту.

Тент ПВХ з посиленнями

Тент ПВХ з посиленнями в місцях контакту з кузовом, дугами

ПВХ тканина має запах?  ›

Має, але він швидко вивітрюється. Запах ніяк не шкодить здоров'ю про що свідчить Висновок СЕС.

Чим ПВХ тканина відрізняється від брезентової?  ›

Тентові тканини діляться на натуральні і синтетичні. До натуральних відноситься брезентовий ткань. Основа брезентової тканини лляні волокна, які просочені водостійкою (ВО) або вогнетривкої (ОП) пропиткою. Тент з брезентової тканини не зможе захистити від сильного проливного дощу.

Що стосується ПВХ тканини, то це синтетична тканина з міцних синтетичних волокон, покритих полімерним покриттям. Додатково на полімерне покриття нанесений лак. Тенти з ПВХ тканини забезпечує 100% захист від вологи. Термін експлуатації 5-7 років.

Чим відрізняється ПВХ тканина щільністю 650 г/м2 від 450 г/м2?  ›

Технологія виготовлення ПВХ тканини однакова для всіх щільності. Відмінність тільки в масі 1 м2 тентової тканини, на яку впливає товщина шару полівінілхлориду який покриває сітку основи тканини. Температура експлуатації однакова від -40°С до +70°С. Повний захист від вологи.

Яких розмірів виготовляєте тенти?  ›

Розміри тента можуть бути абсолютно будь-які, все залежить від ваших потреб. Ми виготовляємо тенти на замовлення будь-яких розмірів і геометричних форм.

Як заклеїти тент ПВХ?  ›

Щоб самостійно заклеїти ПВХ тент вам необхідний спеціальний клей або фен для зварювання гарячим повітрям, шматок ПВХ тканини який буде латкою. Знежирюємо поверхня тенту, наносите клей і накладаєте латку. Все ремонт готовий. У своїй роботі ми зварює тенти тільки гарячим повітрям, цей спосіб більш надійний.

Чи буває тканина ПВХ яка не горить?  ›

ПВХ тканина ділиться на групи за типом горючості: Г2 – помірно горючі (які не підтримують горіння), Г1 – погано горючі (самозагасаючі), НГ (негорючі). На ринку України доступний ПВХ матеріал тип горючості — Г2, інші типи тканини імпортуються на замовлення. Варто відзначити, що помірно горючі, клас Г2, не підтримує горіння і може використовуватися практично для будь-яких тентових виробів. Подивіться відео на якому показано як горить ПВХ тканину клас горючості — Г2.

На відео показано як горить ПВХ тканина клас горючості — Г2

Можна встановити на тенті люверси різних діаметрів, форми?  ›

Так, можна. Ви говорите які люверси і з якого боку тенту Вам потрібні і ми їх встановимо.

Продаєте гумову мотузку для кріплення тенту?  ›

Так. У нашому асортименті є гумова мотузка Ø 8 та 10 мм, вона називається − еспандер. Щоб купити еспандер необхідно визначити метраж, який Вам потрібен, і ми відправимо його Новою поштою.

Яка температура експлуатації ПВХ тента?  ›

Тентовий матеріал ПВХ вирізняється морозостійкістю, витримує значну плюсову температуру. Згідно з технічними характеристиками виробника температура експлуатації ПВХ тканини від -40°С до +70°С.

Де купити ПВХ тент на самосвал?  ›

У нас ви можете купити тент на самосвал будь-якого розміру і модифікації. Для цього зв'яжіться з нами по телефонах вказаних на сайті. Також, можете купити тентову фурнітуру.

Зацікавилися в нашій продукції або послугах?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК ›

Пропонуємо

М'які вікна з ПВХ

Тент на зерновоз

Тент на ГАЗ 3302

Тент на напівпричіп

Тент водонепроникний

Штори ПВХ для тераси

Ремонт тентів

ПВХ тканина

Тентова фурнітура

Покупцям

Доставка і оплата

Гарантія та повернення

Наші контакти

Портфоліо

Питання-Відповіді

Консультація інженера

Корисна інформація

Де купити в Україні

Калькулятор 0n-line

Карта сайта

Наші контакти

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

pt@profitent.ua

08322, Україна, с. Проліски, вул. Броварська, буд. 4, Бориспільський р-н., Київська область.

Соцмережі

Інформація розміщена на сайті не є публічною офертою і носить ознайомлювальний характер.

© ProfiTent.ua, 2012−2022 р. Каркасно-тентові конструкції від виробника. Копіювання заборонено.

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12