(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

Тенти підвищеної міцності

Оптимальне рішення в багатьох ситуаціях, пов'язаних із необхідністю забезпечити належний захист продукції, техніки, обладнання, будівельних матеріалів, транспортних засобів та багато іншого.

від 170 грн./м2

Замовити у Viber  Передзвоніть

Головна  /  Каталог  /  Тенти підвищеної міцності

ОПИС

ХАРАКТЕРИСТИКИ

АКСЕСУАРИ

ПИТАННЯ

Тенти підвищеної міцності

Стрімкий розвиток хімічної промисловості сприяв тому, що в наше життя було привнесено безліч цікавих і потрібних нововведень, які відрізняються поліпшеними характеристиками та бездоганною якістю. Одне з таких – розробка полівінілхлориду, який завоював неймовірну популярність за рахунок посилених хіміко-фізичних параметрів.

Вироби з цього синтетичного матеріалу демонструють широкий діапазон робочих температур і унікальну стійкість до агресивних факторів зовнішнього середовища. На сьогоднішній день ВПХ виступає сировиною для виготовлення безлічі виробів, в тому числі, й тентової тканини, на основі якої виробляють тенти підвищеної міцності. Сфера їх застосування надзвичайно широка: туризм, будівельна та транспортна сфери, сільське та лісове господарство, тваринництво, військова справа, логістика, складування і багато інших.

Матеріали для особливо міцних тентів

Як матеріал для виготовлення тентів, що характеризуються підвищеною міцністю, використовуються: брезентове полотно та тканину ПВХ щільністю понад 430 г/м2 (максимально можлива щільність становить 900 г/м2).

Брезент

Брезент представляє собою грубе щільне полотно, сировиною для виготовлення якого виступає товста пряжа натурального складу – бавовняні, лляні та джутові волокна в різній комбінації.

Відмінна риса брезенту – унікальна стійкість до різних видів механічних пошкоджень (проколів, розривів, стирання і т.д.).

Крім цього, до безумовних переваг брезенту можна зарахувати:

 • гігроскопічність і повітропроникність;
 • відмінні водонепроникні властивості;
 • екологічність;
 • довговічність;
 • бюджетну вартість.

Сфера застосування брезенту надзвичайно широка, що пояснюється поєднанням властивостей його натуральної основи з властивостями, які придаються матеріалу завдяки спеціальним хімічним пропиткам. Брезентове полотно, в залежності від мети його подальшого застосування, може підлягати обробці водотривкими, протигнильними та вогнезахисними розчинами.

З брезенту, чия щільність перевищує 430 г/м2, виготовляють захисні тенти підвищеної міцності. З них виробляють водо- та вітрозахисні укриття (намети, пологи, тенти, чохли, штори), спецодяг, вироби для захисту різних об’єктів від підвищених температур і багато інших видів продукції.

Тканина ПВХ

Полівінілхлорид (ПВХ) є штучним полотном змішаного складу, яке виробляється на основі поліестеру з полімерним покриттям, що додає тканини такі унікальні властивості, як висока міцність, зносостійкість і довгий термін служби.

За рахунок того, що ПВХ часто застосовується для виготовлення тентів різного призначення, його ще називають тентовою тканиною. Продукцію з цього матеріалу активно використовують в самих різних сферах людської діяльності: в автомобільній промисловості, в будівельній сфері, сільському господарстві та інших.

Крім вище перерахованих достоїнств, до переваг тканини ПВХ можна також віднести:

 • універсальність застосування;
 • легку вагу та компактність, що дозволяє зручно зберігати та транспортувати готові вироби;
 • простота в проведенні монтажних і демонтажних робіт;
 • стійкість до впливу вологи, вітру та ультрафіолетового випромінювання;
 • несхильність механічних пошкоджень;
 • естетичність, великий вибір колірних рішень.

Готові тенти на складі

У каталозі компанії «Профі ТЕНТ» представлені міцні тенти з вшитими люверсами в великому діапазоні розмірів і колірного оформлення. Щоб уточнити наявність потрібних вам товарних позицій, доступні до замовлення готові вироби, їх кількості, вартість або характеристики, звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті.

Кваліфікований менеджер вичерпно відповість на всі поставлені питання, а також надасть інформацію про дату та умови доставки замовлення.

Компанія ProfiTent також приймає замовлення на виготовлення всіх різновидів особливо міцних тентів під індивідуальні розміри за мінімальний термін. Для уточнення всіх деталей замовте зворотний дзвінок на сайті або зателефонуйте за вказаним телефоном.

Наше виробництво

В даний час компанія «Профі ТЕНТ», за плечима якої успішний досвід роботи в даній сфері з 2012 року, займає одну з лідируючих позицій серед найбільших виробників тентової продукції та каркасно-тентових конструкцій в Україні.

Ми пропонуємо повний спектр професійних послуг по реалізації сертифікованих матеріалів і фурнітури, виробництва виробів різного призначення, розмірів і конфігурацій, їх доставці, установці на місці, ремонту (в тому числі й терміновому) і брендування.

У своїй діяльності компанія «Профі ТЕНТ» використовує тільки найкраще сучасне обладнання, найякісніші матеріали та фурнітуру.

Область застосування високоміцних тентів

Захисні тенти підвищеної міцності мають значний експлуатаційний ресурс, за рахунок чого вони підходять для багаторазового складання/розкладання та використання, без втрати ними своєї функціональності та практичних характеристик.

Особливо міцні тентові вироби активно застосовують в:

 • транспортній сфері: для легкових і вантажних автомобілів, фур, причепів/напівпричепів та інших транспортних засобів, які використовуються для вантажоперевезень;
 • будівництві: для надійного укриття будівельних матеріалів, техніки та устаткування, інвентарю і т.д.;
 • в сільському господарстві: для забезпечення належного зберігання сільськогосподарської продукції, сіна, соломи, силосу та багато чого іншого;
 • а також на виробництвах, в логістиці та складуванні, в туризмі для пошиття особливо міцних рюкзаків, чохлів, тентів і багатьох інших.

Від чого захищають особливо міцні тенти?

Купити тент підвищеної міцності – оптимальне рішення в багатьох ситуаціях, пов'язаних з необхідністю забезпечити належний захист продукції, техніки, обладнання, будівельних матеріалів, транспортних засобів і багато чому іншому від:

 • агресивного впливу погодних факторів: перепаду температур, поривів вітру, ультрафіолетового випромінювання та опадів;
 • механічних пошкоджень: проколів, розривів, натягу, стирання;
 • перегріву, замерзання, впливу води, вогню, хімічних речовин.

Ціни та розміри

Вартість тентової продукції, в тому числі й тентів підвищеної міцності, визначається різновидом матеріалу, з якого вона виготовлена, її щільністю та якістю, а також габаритами готового виробу.

Щоб дізнатися ціну особливо міцного тенту з брезенту або ПВХ тканини конкретних розмірів з представленого в «Профі ТЕНТ» асортименту, звертайтеся до нашого менеджера по одному з вказаних на сайті телефонів.

Тент міцний, купити який можна в ProfiTent, представлений в широкому діапазоні стандартних розмірів: від 2х3 м до 20х30 м. Подібний вибір дозволяє з легкістю підібрати виріб будь-якої конфігурації, форми та габаритів.

У нас також можна зробити замовлення на виготовлення тенту підвищеної міцності під індивідуальні параметри, з брезенту або тканини ПВХ будь-якого з представлених відтінків і бажаної щільності. Ми виробляємо, як захисні тенти, що кріпляться до конструкції за допомогою мотузки, шнура або каната, пропущені крізь металеві люверси, що знаходяться по всьому периметру полотна, так і каркасно-тентові конструкції різних модифікацій і різного призначення.

Як купити міцний тент? Наші переваги

У каталозі компанії «Профі ТЕНТ» представлений великий асортимент кращих сучасних тентових матеріалів і фурнітури, а також готових тентів різних типів і каркасно-тентових конструкцій.

Щоб уточнити характеристики продукції, яка вас цікавить, її експлуатаційні властивості, наявність в даний момент на складі та вартість, – замовте зворотний дзвінок на нашому сайті або зв'яжіться з фахівцем «Профі ТЕНТ» по одному із зазначених телефонів. Ви отримаєте вичерпну інформацію по кожному з пунктів, також вас можуть проконсультувати щодо дати та способу доставки.

Якщо ви хочете зробити індивідуальне замовлення на міцний тент, то здійснити це також можна в телефонному режимі. Наш менеджер розповість вам про всі умови.

Компанія ProfiTent гарантує:

 • бездоганну якість всієї реалізованої продукції: матеріалів, фурнітури, готових тентів виробів різного призначення та каркасно-тентових конструкцій;
 • надання гарантійних зобов'язань на кожен виготовлений виріб (термін гарантії становить від 12-ти до 24-х місяців, в залежності від типу виробу);
 • виготовлення під замовлення будь-якої бажаної конструкції за мінімальний час;
 • оперативну доставку по всій території України;
 • вигідні ціни;
 • гнучку цінову політику та знижки постійним клієнтам.

Ми надаємо повний спектр професійних послуг: реалізацію сертифікованих матеріалів і фурнітури високої якості, виробництво всіх видів тентів і тентових конструкцій, швидку доставку, проведення монтажних, демонтажних і ремонтних робіт, а також нанесення на тентові вироби рекламної інформації.

Потрібен особливо міцний довговічний тент за розумною ціною? Звертайтеся в «Профі ТЕНТ»! 

Характеристики

ПВХ тканина OMEGA (Корея)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 650 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Plain
Покриття (лак) 1-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа / уток) 210/200 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 24/22 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 50 м
Ширина рулона 2,5/3,2 м
Виробник Корея
16 кольорів в наявності пвх тканина омега

ПВХ тканина OPTIMA (КНР)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 630 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 7 х 7 см
Плетіння основи Plain
Покриття (лак) 1-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 190/180 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 23/21 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 7 даН/5см
Довжина рулона 50 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник КНР
7 кольорів в наявності пвх тканина оптіма

ПВХ тканина BETA (Іспанія)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 620 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 240/240 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 26/25 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 70 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Іспанія
7 кольорів в наявності пвх тканина БЕТА

ПВХ тканина GAMMA (Іспанія)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 650 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 240/250 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 26/25 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 70 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Іспанія
4 кольори в наявності пвх тканина гамма

ПВХ тканина SIOEN B7119 (Бельгія)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 630 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 250/180 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 25/25 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 9 даН/5см
Довжина рулона 60 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Бельгія
16 кольорів в наявності пвх тканина sioen

ПВХ тканина MEHLER 8250 (Німеччина)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 620 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 250/250 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 25/25 ДаН
Термостійкість від -40°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 60 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Німеччина
16 кольорів в наявності пвх тканина MEHLER

Супутні товари

Еспандер для кріплення тенту

Еспандер Ø 8, 10 мм

Використовується для закріплення тенту на кузові вантажівки

від 30 грн./м.пог.

Митний TIR трос для тентів

Митний TIR трос

Для пломбування на трос встановлені наконечники

13 грн./м.пог.

Митний TIR ремінь ПВХ

Митний ремінь

Для кріплення тенту і пломбування вантажу, що перевозиться

30 грн./м.пог.

Гачки тентові оцинковані

Гачки тентові

Для закріплення тенту на кузові за допомогою еспандера

7 грн./шт.

Люверси оцинковані для тенту

Люверси

Встановлені по периметру для кріплення тента на кузові

від 3 грн./шт.

Скоба тентовая, бортова оцинкована

Скоба бортова

Використовується для жорсткого кріплення тенту на кузові

від 10 грн./шт.

Скоба поворотна французька

Скоба поворотна

Використовується для жорсткого кріплення тенту на кузові, можливість пломбувати TIR тросом

24 грн./шт.

Трещітка і стяжний ремінь

Трещітка і ремінь

Механізм для натягнення тента, кріплення вантажу

210 грн./компл.

Люверс овальний 42 х 22 мм

Люверс 42 х 22 мм

Використовуються для кріплення тенту на кузові

7 грн./шт.

Гачки пружинні для еспандера

Гачки пружинні

Встановлюються на еспандер, для кріплення тента на кузові

15 грн./шт.

Наконечник для троса

Наконечник для троса

Встановлюються на трос, еспандер для кріплення тента на кузові

24 грн./шт.

Поліестерова стрічка

Поліестерова стрічка

Використовується з механізмом для натягування тенту, кріплення вантажу

14 грн./м.пог.

Часті запитання:

Що таке ПВХ тканина?  ›

Тканина ПВХ (вінілова тканина з ПВХ) – це синтетична технічна тканина, основа якої складається з полімерних ниток сплетених в сітку і покрита спеціальним покриттям яке містить 100% ПВХ (полівінілхлорид). Тканина розроблена для використання в самих різних областях, включаючи спортивний одяг та обладнання, автомобільну промисловість, архітектурне будівництво, аграрний сектор та інше. Вінілова тканина з ПВХ відрізняється високою міцністю, довговічністю і гнучкістю, що дає їй чудову здатність протистояти стиранню і деформації. Тканина проста у використанні, універсальна, водо-, масло- і хімічно стійка. Особливо тканина ПВХ підходить для виробів близьких до повсякденного життя, вона абсолютно безпечна для людей і тварин.

Вирізуєте кути на тенті, є посилення в місцях контакту з кузовом?  ›

Ми виготовляємо тенти так, як Вам потрібно. Якщо Вам необхідно щоб кути були вирізані − ми їх виріжемо, якщо потрібно щоб тент мав рівну прямокутну форму з кутами − ми так його і зробимо.

Встановлюєте кільця на тент?  ›

Так. Ми встановлюємо люверси на тенти: круглі Ø 10, 12, 16, 25, 40 мм, овальні 42х22 мм, прямокутні 27х8 мм.

Що таке тент з посиленнями?  ›

Це тент з ПВХ тканини, пропаянними підворотами по периметру і на який додатково наварені посилення в місцях контакту тента з бортами і дугами. Додатково наварені посилення значно збільшують термін служби тенту.

Тент ПВХ з посиленнями

Тент ПВХ з посиленнями в місцях контакту з кузовом, дугами

ПВХ тканина має запах?  ›

Має, але він швидко вивітрюється. Запах ніяк не шкодить здоров'ю про що свідчить Висновок СЕС.

Чим ПВХ тканина відрізняється від брезентової?  ›

Тентові тканини діляться на натуральні і синтетичні. До натуральних відноситься брезентовий ткань. Основа брезентової тканини лляні волокна, які просочені водостійкою (ВО) або вогнетривкої (ОП) пропиткою. Тент з брезентової тканини не зможе захистити від сильного проливного дощу.

Що стосується ПВХ тканини, то це синтетична тканина з міцних синтетичних волокон, покритих полімерним покриттям. Додатково на полімерне покриття нанесений лак. Тенти з ПВХ тканини забезпечує 100% захист від вологи. Термін експлуатації 5-7 років.

Чи можна тент з ПВХ тканини використовувати для накриття гарячого асфальту?  ›

Так можна! Тент з ПВХ тканини не підтримує горіння. При виготовленні тент зварюється гарячим повітрям при температурі від 450°С до 620°С, при цьому ніяких загорянь немає. При перевезення асфальтової суміші рекомендуємо накривати асфальт, але не допускати щоб тент лягав на гарячу суміш, щоб не відбулося плавлення матеріалу ПВХ.

Яких розмірів виготовляєте тенти?  ›

Розміри тента можуть бути абсолютно будь-які, все залежить від ваших потреб. Ми виготовляємо тенти на замовлення будь-яких розмірів і геометричних форм.

Як заклеїти тент ПВХ?  ›

Щоб самостійно заклеїти ПВХ тент вам необхідний спеціальний клей або фен для зварювання гарячим повітрям, шматок ПВХ тканини який буде латкою. Знежирюємо поверхня тенту, наносите клей і накладаєте латку. Все ремонт готовий. У своїй роботі ми зварює тенти тільки гарячим повітрям, цей спосіб більш надійний.

Чи буває тканина ПВХ яка не горить?  ›

ПВХ тканина ділиться на групи за типом горючості: Г2 – помірно горючі (які не підтримують горіння), Г1 – погано горючі (самозагасаючі), НГ (негорючі). На ринку України доступний ПВХ матеріал тип горючості — Г2, інші типи тканини імпортуються на замовлення. Варто відзначити, що помірно горючі, клас Г2, не підтримує горіння і може використовуватися практично для будь-яких тентових виробів. Подивіться відео на якому показано як горить ПВХ тканину клас горючості — Г2.

На відео показано як горить ПВХ тканина клас горючості — Г2

Можна встановити на тенті люверси різних діаметрів, форми?  ›

Так, можна. Ви говорите які люверси і з якого боку тенту Вам потрібні і ми їх встановимо.

Продаєте гумову мотузку для кріплення тенту?  ›

Так. У нашому асортименті є гумова мотузка Ø 8 та 10 мм, вона називається − еспандер. Щоб купити еспандер необхідно визначити метраж, який Вам потрібен, і ми відправимо його Новою поштою.

Яка температура експлуатації ПВХ тента?  ›

Тентовий матеріал ПВХ вирізняється морозостійкістю, витримує значну плюсову температуру. Згідно з технічними характеристиками виробника температура експлуатації ПВХ тканини від -40°С до +70°С.

Де купити ПВХ тент?  ›

У нас ви можете купити ПВХ тент, або тентову тканину оптом і вроздріб. Також, можете купити тентову фурнітуру.

Зацікавилися в нашій продукції або послугах?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК ›

Пропонуємо

М'які вікна з ПВХ

Тент на зерновоз

Тент на ГАЗ 3302

Тент на напівпричіп

Тент водонепроникний

Штори ПВХ для тераси

Ремонт тентів

ПВХ тканина

Тентова фурнітура

Покупцям

Доставка і оплата

Гарантія та повернення

Наші контакти

Портфоліо

Питання-Відповіді

Консультація інженера

Корисна інформація

Де купити в Україні

Калькулятор 0n-line

Карта сайта

Наші контакти

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

pt@profitent.ua

08322, Україна, с. Проліски, вул. Броварська, буд. 4, Бориспільський р-н., Київська область.

Соцмережі

Інформація розміщена на сайті не є публічною офертою і носить ознайомлювальний характер.

© ProfiTent.ua, 2012−2022 р. Каркасно-тентові конструкції від виробника. Копіювання заборонено.

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12