(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

Тент водонепроникний

Водонепроникні тенти представляють собою полотна, виготовлені з тканин підвищеної міцності, які пройшли обробку спеціальними водовідштовхувальними розчинами, та які ефективно захищають від вітру, пилу, забруднень і різних видів опадів.

від 170 грн./м2

Замовити у Viber  Передзвоніть

Головна  /  Каталог  /  Тент водонепроникний

ОПИС

ХАРАКТЕРИСТИКИ

АКСЕСУАРИ

ПИТАННЯ

Водонепроникний тент

Серед неймовірного різноманіття сучасних матеріалів виділяють особливу групу тканин, які відрізняються унікальними практичними характеристиками. Мова про водонепроникні матеріали, які знайшли широке застосування в самих різних областях людської діяльності: від пошиття одягу до використання в сільськогосподарській, транспортній та будівельній галузі.

Саме з таких водонепроникних матеріалів виготовляють всілякі види тентів, які здатні надати надійний захист обладнанню, транспорту, продукції та багато чому іншому, що знаходиться під ними від негативного впливу зовнішніх факторів.

Водонепроникні тенти

Водонепроникні тенти представляють собою полотна, виготовлені з тканин підвищеної міцності, які пройшли обробку спеціальними водовідштовхувальними розчинами, та які ефективно захищають від вітру, пилу, забруднень і різних видів опадів. Крім цього, такі тенти додатково піддаються ламінуванню, що робить їх стійкими й до ультрафіолетового випромінювання.

Крім відмінних функціональних характеристик, тенти від дощу та снігу відрізняються практичністю та зручністю у використанні. Вони мають компактні розміри й малу вагу, легко кріпляться за допомогою люверсів (металевої фурнітури у вигляді двох кілець) і мотузок та оптимально підходять для укриття будь-яких об'єктів. Їх можна, як встановлювати на каркас, так і застосовувати для об'єктів, що не мають жорсткої конструкції.

Тенти водонепроникні мають наступні технічні характеристики та фізико-хімічні властивості:

 • висока міцність і щільність;
 • мала вага;
 • компактні розміри;
 • стійкість до впливу вологи, вогню та ультрафіолету;
 • стійкість до механічних пошкоджень: розтягування, стирання, розривів, проколів;
 • великий діапазон робочих температур: від -40°C до +70°C;
 • невибагливість у догляді;
 • великий експлуатаційний ресурс, довговічність.

Готові тенти на складі

У каталозі компанії «Профі ТЕНТ» представлений великий асортимент готових тентів і каркасно-тентових конструкцій різного призначення, виготовлених з сертифікованих матеріалів високої якості.

Зв'язавшись в телефонному режимі з нашим менеджером, ви завжди можете уточнити наявність на складі продукції відповідного вам розміру.

Також ми надаємо послугу – водонепроникний тент під замовлення. Компанія ProfiTent гарантує виготовлення виробів за індивідуальними розмірами з обраного замовником матеріалу за максимально короткий термін. Для уточнення деталей замовлення та його вартості, звертайтеся по одному з телефонів, зазначених на нашому сайті.

Сфера використання

Область використання водонепроникних тентів надзвичайно широка: сільськогосподарська галузь, тваринництво, садівництво, будівельна, транспортна та виробнича сфери, логістика, складування, туризм і багато інших.

Приклади найбільш частих варіантів використання тентів проти дощу й опадів:

 • захист легкових автомобілів, відкритих кузовів вантажних автомобілів, причепів і напівпричепів, яхт і катерів;
 • захист сільськогосподарської продукції, силосу, сіна та соломи;
 • захист від сильного вітру тільки що засіяного газону;
 • створення тимчасових укриттів для інвентарю, техніки, обладнання та іншого;
 • накриття великих за площею земельних ділянок.

Якісний тент від дощу, купити який можна в «Профі ТЕНТ», стане незамінним інструментом і в арсеналі активно подорожуючих туристів.

Матеріали для виготовлення водонепроникних тентів. Характеристики матеріалів

Для виготовлення водонепроникних тентів використовується кілька типів матеріалів: брезент, тарпаулін і ПВХ. Кожен з них має свої відмінні особливості, переваги та недоліки.

Брезент

Популярний недорогий матеріал, який виробляється за допомогою спеціального переплетіння щільно скручених бавовняних і лляних ниток, в якості додаткової сировини в нього додають джутові волокна.

Брезентова тканина відрізняється високою щільністю і зносостійкістю, найчастіше її використовують у військовій справі, будівельній і туристичній галузі.

Залежно від мети використання, брезент піддають тій чи іншій обробці, яка забезпечує такі властивості, як водовідштовхувальна, вогнетривка або біостійка.

До переваг брезенту можна віднести:

 • унікальна стійкість до різного роду механічних пошкоджень;
 • висока щільність;
 • повітропроникність та гігроскопічність;
 • екологічність;
 • великий діапазон робочих температур;
 • здатність витримувати сильні пориви вітру;
 • довговічність;
 • бюджетна вартість.

Мінусів набагато менше й головний з них – неможливість тривалий час перебувати у вологому середовищі. Через щільність структури полотна в його волокнах починають розмножуватися бактерії. Тому брезент не гарантує 100% захист від вологи.

До недоліків також варто віднести труднощі з очищенням (тканину не можна прати в пральній машинці, так як в змоченому стані вона стає дуже важкою) і практично неможливо зробити її ремонт.

Тарпаулін

На сьогоднішній день у багатьох країнах світу налагоджено виробництво унікальної за своїми технічними властивостями сировини – тарпауліна, яка представляє собою поліпропіленову сітку, сплетену зі смуг пропілену. Саме з цього матеріалу виготовляють неймовірно великий асортимент універсальних водонепроникних тентів різного призначення.

Переваги тарпауліну:

 • універсальність застосування;
 • легка вага, що робить його зручним у використанні, зберіганні та транспортуванні;
 • стійкість до великого діапазону температур: від -40°C до +70°C;
 • не пропускає воду, пар, сонячні промені;
 • не деформується;
 • унікальна міцність до розриву, розтягування, стирання;
 • несхильність до гниття і розмноження грибків.

Термін служби тарпауліну безпосередньо залежить від його щільності, чим щільніше матеріал, тим він більш довговічний.

У даного матеріалу недоліки практично відсутні, єдине, що при тривалому знаходженні під впливом сонячних променів поліетилен починає псуватися та кришитися, але захисне ламінування з обох сторін полотна цю проблему успішно попереджає.

ПВХ

Тканина ПВХ – це особливо міцне армоване полотно, яке виступає ідеальним матеріалом для виготовлення тентів будь-якого призначення. Дана тканина представлена в різних варіантах щільності: 450, 630, 650 і 900 г/м2.

Переваги ПВХ тканини:

 • здатність зберігати еластичність і піддатливість в будь-яких погодних умовах;
 • відмінна хімічна стійкість до впливу агресивних речовин;
 • унікальна, що перевершує за цим параметром конкурентів, несхильність до розривів та інших механічних пошкоджень;
 • довгострокове зберігання початкового зовнішнього вигляду навіть під впливом сонячних променів і вологи;
 • великий асортимент доступних кольорів і розмірів;
 • універсальність: підходить для виготовлення тентів будь-якого призначення високий експлуатаційний ресурс;
 • доступна вартість.

Розміри тентів

В даний час на ринку пропонується великий асортимент водонепроникних тентів у вигляді готових виробів досить широкого розмірного ряду: від 2х3 м² до 30х30 м² (в залежності від матеріалу його виготовлення).

За зовнішнім виглядом тенти водонепроникні представляють собою полотнища прямокутної або квадратної форми з обробленими армованими краями, оснащеними металевими люверсами для кріплення, з інтервалом між ними в один метр.

Краї тентових полотен підвернуті, прошиті, армовані міцним полімерним шнуром, що забезпечує надійність конструкції, та її здатність протистояти шквальним поривам вітру.

Наявність кромки, обладнаної люверсами, дозволяє провести монтаж тенту на об'єкті за мінімальний час, використовуючи спеціальні кріплення або підручні матеріали (мотузку, шнур, шпагат).

За бажанням клієнта тенти від дощу можуть бути виготовлені під замовлення за індивідуальними розмірами.

Ціна тентів від дощу

Вартість водонепроникного тенту залежить від двох ключових чинників: типу та якості використовуваного для його пошиття матеріалу, його щільності та інших важливих характеристик, а також від необхідних розмірів готового виробу.

Як купити водонепроникний тент? Наші переваги

Компанія «Профі ТЕНТ» – один з найбільших в Україні виробників широкого асортименту тентової продукції та каркасно-тентових конструкцій різного призначення. Ми надаємо повний спектр професійних послуг по реалізації кращих тентових матеріалів, їх доставці, а при необхідності – монтажу, ремонту (в тому числі й терміновому) та брендування (нанесення рекламної інформації).

У нас ви можете замовити індивідуальний пошив водонепроникних тентів з кращих сучасних матеріалів будь-яких бажаних розмірів.

Щоб уточнити наявність продукції відповідного розміру та характеристик, або зробити замовлення на виготовлення необхідної конструкції - замовте зворотний дзвінок на нашому сайті. Кваліфікований менеджер зв'яжеться з вами протягом тридцяти секунд і надасть вичерпну інформацію з усіх питань, якщо необхідно – проінструктує, як самостійно зробити технічні виміри конструкції, а також уточнить приблизний термін виготовлення вашого замовлення.

Компанія ProfiTent надає гарантійні зобов'язання на всі випущені вироби. Гарантійний період може відрізнятися для різних виробів і типу матеріалу, з якого воно було виготовлено.

Характеристики

ПВХ тканина 450 (КНР)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 450 г/м2
Лінійна щільність 840 x 840 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 6 х 6 см
Плетіння основи Plain
Покриття (лак) 1-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 180/190 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 21/20 ДаН
Термостійкість от -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 5 даН/5см
Довжина рулона 50 м
Ширина рулона 2,5/1,5 м
Виробник КНР
5 кольорів в наявності Колір ПВХ тканини 440 г/м2

ПВХ тканина OMEGA (Корея)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 650 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Plain
Покриття (лак) 1-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа / уток) 210/200 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 24/22 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 50 м
Ширина рулона 2,5/3,2 м
Виробник Корея
16 кольорів в наявності пвх тканина омега

Брезент арт. 11293 СКПВ (Водостійкий)

Найменування Одиниці виміру
Склад тканини Бавовна − 47%/Льон − 53%
Поверхнева щільність 450 +-34 г/м2
Розривне навантаження, полоска 50х200 мм Основа: 109 кгс
Уток: 97 кгс
Змінення лінійних розмірів після прання Основа: -5%
Уток: - 1,5%
Стійкість до стирання 560 циклів
Стійкість до проколу 19 Н
Спротив порізу 7,1 Н/мм
Водостійкість 100 мм водяного стовпа
Ширина рулону 90 см
Виробник РФ (Вязники)
Колір колір брезента

Брезент арт. 11293 СКОП (Вогнестійкий)

Найменування Одиниці виміру
Склад тканини Бавовна − 43%/Льон − 57%
Поверхнева щільність 450 +-34 г/м2
Розривне навантаження, полоска 50х200 мм Основа: 115 кгс
Уток: 78 кгс
Змінення лінійних розмірів після прання Основа: -2,5%
Уток: - 0,5%
Стійкість до стирання 500 циклів
Стійкість до проколу 19 Н
Спротив порізу 7,8 Н/мм
Вогнестійкість (контакт з полум'ям 30 сек.) Не горить, не тліє
Стійкість до пропалювання 50 секунд
Ширина рулону 90 см
Виробник РФ (Вязники)
Колір колір брезента

Тарпаулін 75 грам на кв.м.

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 75 г/м2
Товщина 0,2 мм (+/−0,02)
Покриття у/ф стабілізація
Міцність на розрив (основа/уток) 76/69 кгс
Міцність на прокол (основа/уток) 11/10 кгс
Термостійкість від -40°С до +80°С
Розміри згідно розмірної сітки
Виробник Польща
3 кольори в наявності колір Тарпаулін

Тарпаулін 90 грам на кв.м.

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 90 г/м2
Товщина 0,25 мм (+/−0,02)
Покриття у/ф стабілізація
Міцність на розрив (основа/уток) 91/84 кгс
Міцність на прокол (основа/уток) 12/11 кгс
Термостійкість від -40°С до +80°С
Розміри згідно розмірної сітки
Виробник Польща
3 кольори в наявності колір Тарпаулін

Тарпаулін 180 грам на кв.м.

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 180 г/м2
Товщина 0,30 мм (+/−0,02)
Покриття у/ф стабилизация
Міцність на розрив (основа/уток) 181/175 кгс
Міцність на прокол (основа/уток) 15/14 кгс
Термостійкість від -40°С до +80°С
Розміри згідно розмірної сітки
Виробник Польща
3 кольори в наявності колір Тарпаулін

Супутні товари

Еспандер для кріплення тенту

Еспандер Ø 8, 10 мм

Використовується для закріплення тенту на кузові вантажівки

від 30 грн./м.пог.

Митний TIR трос для тентів

Митний TIR трос

Для пломбування на трос встановлені наконечники

13 грн./м.пог.

Митний TIR ремінь ПВХ

Митний ремінь

Для кріплення тенту і пломбування вантажу, що перевозиться

30 грн./м.пог.

Гачки тентові оцинковані

Гачки тентові

Для закріплення тенту на кузові за допомогою еспандера

7 грн./шт.

Люверси оцинковані для тенту

Люверси

Встановлені по периметру для кріплення тента на кузові

від 3 грн./шт.

Скоба тентовая, бортова оцинкована

Скоба бортова

Використовується для жорсткого кріплення тенту на кузові

від 10 грн./шт.

Скоба поворотна французька

Скоба поворотна

Використовується для жорсткого кріплення тенту на кузові, можливість пломбувати TIR тросом

24 грн./шт.

Трещітка і стяжний ремінь

Трещітка і ремінь

Механізм для натягнення тента, кріплення вантажу

210 грн./компл.

Люверс овальний 42 х 22 мм

Люверс 42 х 22 мм

Використовуються для кріплення тенту на кузові

7 грн./шт.

Гачки пружинні для еспандера

Гачки пружинні

Встановлюються на еспандер, для кріплення тента на кузові

15 грн./шт.

Наконечник для троса

Наконечник для троса

Встановлюються на трос, еспандер для кріплення тента на кузові

24 грн./шт.

Поліестерова стрічка

Поліестерова стрічка

Використовується з механізмом для натягування тенту, кріплення вантажу

14 грн./м.пог.

Часті запитання:

Що таке ПВХ тканина?  ›

Тканина ПВХ (вінілова тканина з ПВХ) – це синтетична технічна тканина, основа якої складається з полімерних ниток сплетених в сітку і покрита спеціальним покриттям яке містить 100% ПВХ (полівінілхлорид). Тканина розроблена для використання в самих різних областях, включаючи спортивний одяг та обладнання, автомобільну промисловість, архітектурне будівництво, аграрний сектор та інше. Вінілова тканина з ПВХ відрізняється високою міцністю, довговічністю і гнучкістю, що дає їй чудову здатність протистояти стиранню і деформації. Тканина проста у використанні, універсальна, водо-, масло- і хімічно стійка. Особливо тканина ПВХ підходить для виробів близьких до повсякденного життя, вона абсолютно безпечна для людей і тварин.

Вирізуєте кути на тенті, є посилення в місцях контакту з кузовом?  ›

Ми виготовляємо тенти так, як Вам потрібно. Якщо Вам необхідно щоб кути були вирізані − ми їх виріжемо, якщо потрібно щоб тент мав рівну прямокутну форму з кутами − ми так його і зробимо.

Встановлюєте кільця на тент?  ›

Так. Ми встановлюємо люверси на тенти: круглі Ø 10, 12, 16, 25, 40 мм, овальні 42х22 мм, прямокутні 27х8 мм.

Що таке тент з посиленнями?  ›

Це тент з ПВХ тканини, пропаянними підворотами по периметру і на який додатково наварені посилення в місцях контакту тента з бортами і дугами. Додатково наварені посилення значно збільшують термін служби тенту.

Тент ПВХ з посиленнями

Тент ПВХ з посиленнями в місцях контакту з кузовом, дугами

ПВХ тканина має запах?  ›

Має, але він швидко вивітрюється. Запах ніяк не шкодить здоров'ю про що свідчить Висновок СЕС.

Чим ПВХ тканина відрізняється від брезентової?  ›

Тентові тканини діляться на натуральні і синтетичні. До натуральних відноситься брезентовий ткань. Основа брезентової тканини лляні волокна, які просочені водостійкою (ВО) або вогнетривкої (ОП) пропиткою. Тент з брезентової тканини не зможе захистити від сильного проливного дощу.

Що стосується ПВХ тканини, то це синтетична тканина з міцних синтетичних волокон, покритих полімерним покриттям. Додатково на полімерне покриття нанесений лак. Тенти з ПВХ тканини забезпечує 100% захист від вологи. Термін експлуатації 5-7 років.

Чи можна тент з ПВХ тканини використовувати для накриття гарячого асфальту?  ›

Так можна! Тент з ПВХ тканини не підтримує горіння. При виготовленні тент зварюється гарячим повітрям при температурі від 450°С до 620°С, при цьому ніяких загорянь немає. При перевезення асфальтової суміші рекомендуємо накривати асфальт, але не допускати щоб тент лягав на гарячу суміш, щоб не відбулося плавлення матеріалу ПВХ.

Яких розмірів виготовляєте тенти?  ›

Розміри тента можуть бути абсолютно будь-які, все залежить від ваших потреб. Ми виготовляємо тенти на замовлення будь-яких розмірів і геометричних форм.

Як заклеїти тент ПВХ?  ›

Щоб самостійно заклеїти ПВХ тент вам необхідний спеціальний клей або фен для зварювання гарячим повітрям, шматок ПВХ тканини який буде латкою. Знежирюємо поверхня тенту, наносите клей і накладаєте латку. Все ремонт готовий. У своїй роботі ми зварює тенти тільки гарячим повітрям, цей спосіб більш надійний.

Чи буває тканина ПВХ яка не горить?  ›

ПВХ тканина ділиться на групи за типом горючості: Г2 – помірно горючі (які не підтримують горіння), Г1 – погано горючі (самозагасаючі), НГ (негорючі). На ринку України доступний ПВХ матеріал тип горючості — Г2, інші типи тканини імпортуються на замовлення. Варто відзначити, що помірно горючі, клас Г2, не підтримує горіння і може використовуватися практично для будь-яких тентових виробів. Подивіться відео на якому показано як горить ПВХ тканину клас горючості — Г2.

На відео показано як горить ПВХ тканина клас горючості — Г2

Можна встановити на тенті люверси різних діаметрів, форми?  ›

Так, можна. Ви говорите які люверси і з якого боку тенту Вам потрібні і ми їх встановимо.

Продаєте гумову мотузку для кріплення тенту?  ›

Так. У нашому асортименті є гумова мотузка Ø 8 та 10 мм, вона називається − еспандер. Щоб купити еспандер необхідно визначити метраж, який Вам потрібен, і ми відправимо його Новою поштою.

Яка температура експлуатації ПВХ тента?  ›

Тентовий матеріал ПВХ вирізняється морозостійкістю, витримує значну плюсову температуру. Згідно з технічними характеристиками виробника температура експлуатації ПВХ тканини від -40°С до +70°С.

Де купити ПВХ тент?  ›

У нас ви можете купити ПВХ тент, або тентову тканину оптом і вроздріб. Також, можете купити тентову фурнітуру.

Зацікавилися в нашій продукції або послугах?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК ›

Пропонуємо

М'які вікна з ПВХ

Тент на зерновоз

Тент на ГАЗ 3302

Тент на напівпричіп

Тент водонепроникний

Штори ПВХ для тераси

Ремонт тентів

ПВХ тканина

Тентова фурнітура

Покупцям

Доставка і оплата

Гарантія та повернення

Наші контакти

Портфоліо

Питання-Відповіді

Консультація інженера

Корисна інформація

Де купити в Україні

Калькулятор 0n-line

Карта сайта

Наші контакти

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

pt@profitent.ua

08322, Україна, с. Проліски, вул. Броварська, буд. 4, Бориспільський р-н., Київська область.

Соцмережі

Інформація розміщена на сайті не є публічною офертою і носить ознайомлювальний характер.

© ProfiTent.ua, 2012−2022 р. Каркасно-тентові конструкції від виробника. Копіювання заборонено.

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12