(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

Тент для укриття дров

Оптимальне накриття для дров – якісний тент, що характеризується високою щільністю, міцністю та водонепроникністю.

Замовити у Viber  Передзвоніть

Головна  /  Каталог  /  Тент для укриття дров

ОПИС

ХАРАКТЕРИСТИКИ

АКСЕСУАРИ

ПИТАННЯ

Накриття для дров

Завжди актуальне та нагальне питання для всіх домовласників, які мають справу з розпалюванням дров, – їх надійне зберігання. Якщо ж врахувати, що найчастіше поліна продаються в злегка вогкуватому стані, то не буде зайвим їх самостійно досушити.

Грамотна організація зберігання дров включає в себе: підбір для цієї мети добре провітрюваного місця, акуратну укладку рядами, підготовку для них основи (пісок або земля не підходять, так як від них буде просочуватися вогкість) та вибір надійного укриття, яке захистить від опадів і прямих сонячних променів.

Оптимальне накриття для дров – якісний тент, що характеризується високою щільністю, міцністю і водонепроникністю. Дрова рекомендується вкривати тільки зверху, залишаючи бічні сторони кладки відкритими для вільної циркуляції повітря.

Матеріали для тентів, призначених для укриття дров

На сьогоднішній день існує великий асортимент тканин, які використовуються для пошиття тентів і виготовлення каркасно-тентових конструкцій різного призначення. Серед тих, які застосовуються найбільш часто, з огляду на їх безумовних переваг, виділяють: брезент, тарпаулін і тканину ПВХ.

Брезент

Брезентове полотно має відмінні функціональні та технічні характеристики, завдяки яким повсюдно використовується в різних сферах діяльності: у військовій справі, сільському та лісовому господарстві, тваринництві, будівництві, туризмі та багатьох інших.

Основа брезенту – натуральні волокна бавовни або льону, що робить матеріал повністю екологічним, повітропроникним та гігроскопічним.

До його безумовних переваг також можна віднести:

 • високу щільність;
 • міцність;
 • зносостійкість;
 • стійкість до впливу ультрафіолету, вітру та опадів;
 • великий діапазон робочих температур;
 • значний експлуатаційний ресурс, довговічність;
 • бюджетну вартість.

Брезентове полотно часто використовують не тільки для укриття дров, але і в якості основи, на яку складають поліна.

Якщо говорити про мінуси, то їх небагато. Головним недоліком виступає схильність до гниття і поширенню грибка, що може бути викликане тривалим перебуванням цього натурального полотна в умовах підвищеної вологості. До мінусів також можна віднести велику вагу брезенту в мокрому стані, через що випрати його практично неможливо.

Тарпаулін

Повністю синтетичний матеріал, що характеризується високою міцністю, малою вагою та компактними розмірами. Тарпаулін універсальний, його широко застосовують для виготовлення тентів і каркасно-тентових конструкцій різного призначення.

До додаткових переваг тарпауліну можна віднести:

 • зручність в зберіганні та транспортуванні;
 • простота в проведенні монтажних і демонтажних робіт;
 • водонепроникність;
 • стійкість до механічних пошкоджень: розривів, проколів, стирання і т.д.;
 • універсальність.

Єдиний мінус даного синтетичного матеріалу полягає в тому, що він не є екологічним.

Тканина ПВХ

Даний матеріал справедливо вважається одним з найкращих рішень для виготовлення тентів виробів різного призначення.

Переваги тканини ПВХ:

 • універсальність у використанні;
 • висока щільність і міцність;
 • унікальна зносостійкість;
 • максимальний захист від вологи, опадів, сонячного випромінювання, пилу та забруднень;
 • великий асортимент доступних кольорів, форм і розмірів;
 • тривалий термін експлуатації.

Готові тенти на складі

У каталозі компанії «Профі ТЕНТ» можна ознайомитися з великим асортиментом готових тентів і каркасно-тентових конструкцій, виготовлених з сертифікованих матеріалів високої якості.

Щоб уточнити наявність необхідної кількості необхідних вам виробів на складі, їх вартість, а також розміри та характеристики, – замовте зворотний дзвінок на нашому сайті. Кваліфікований менеджер дасть вичерпні відповіді на всі питання.

У нас ви не тільки можете купити тент для укриття дров в готовому вигляді, але й зробити замовлення на його виготовлення за індивідуальними розмірами з будь-якого представленого в каталозі матеріалу. Компанія ProfiTent гарантує якісне виробництво тентів будь-якого призначення за мінімальний термін. Всю інформацію щодо вартості замовлення, точної дати готовності та доставки можна отримати, зателефонувавши по одному зі вказаних на сайті телефонних номерів.

Наше виробництво

Ключовий напрям діяльності компанії «Профі ТЕНТ» – реалізація високоякісних сертифікованих тканин, матеріалів і фурнітури, та виробництво всіх різновидів тентів і каркасно-тентових конструкцій.

На сьогоднішній день ми входимо в п'ятірку лідерів серед найбільших виробників даної продукції на території України. У своїй діяльності компанія ProfiTent використовує найсучасніше обладнання, кращу фурнітуру і матеріали.

Кожному клієнту ми можемо запропонувати повний комплекс послуг: реалізацію матеріалів і готової продукції, виготовлення тентів та тентових конструкцій будь-якого призначення, форми і розміру під замовлення, їх оперативну доставку, проведення монтажних робіт, а також ремонт, в тому числі й терміновий. За бажанням замовника, ми можемо зробити і брендування тенту – нанесення рекламної інформації.

Використання тентів для дров

Люди, які регулярно стикаються з необхідністю в заготівлі дров, добре знають, наскільки важливо створити правильні умови для їх довгострокового зберігання. Не у всіх є вільний простір і можливість для зведення для колод спеціальної дровітні.

Набагато частіше дрова зберігаються в сараї або на відкритому повітрі. В цьому випадку слід врахувати кілька моментів:

 • По-перше, поліна не можна зберігати в купі, їх потрібно акуратно укласти рядами, причому кожний наступний ряд повинен розташовуватися під кутом в 90° по відношенню до попереднього. Це робиться для того, щоб повітря всередині кладки могло вільно циркулювати, що сприяє кращому просушуванню, а також перешкоджає гниттю, утворенню грибка та цвілі.
 • Другий важливий момент – правильна основа. Дрова не можна укладати безпосередньо на землю або пісок, так як від них просочується вологість, яка не дозволить дровам повноцінно просохнути. Проміжний шар можна зробити з бетону або цегли, а щоб перестрахуватися, рекомендується використовувати матеріал, що не пропускає вологу – брезент, поліетиленову плівку, ПВХ тканину.
 • Третій момент – укриття дров зверху від дощу і снігу. Для цієї мети краще всього підійде захисний тент, виготовлений з міцного водонепроникного матеріалу, який не піддається впливу прямих сонячних променів. Дрова накриваються тільки зверху, бічні сторони кладки залишають відкритими для безперешкодного провітрювання.

Ціни та розміри

Вартість тенту для укриття дров залежить від типу, якості та щільності обраного матеріалу, а також від параметрів готового виробу.

Щоб дізнатися, у скільки обійдеться тент для укриття дров з ПВХ тканини, тарпауліну або брезенту конкретних розмірів, зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті ProfiTent. Якщо потрібно, наш менеджер також проконсультує щодо того, як правильно зробити виміри майбутнього виробу.

Одна з причин такої затребуваності та популярності захисних тентів полягає в тому, що вони, на відміну від плівки, що має обмеження по ширині, представлені у великому діапазоні розмірів. Так ширина готових тентів може варіюватися в межах від двох до двадцяти метрів, а довжина - від трьох до тридцяти метрів. Якщо ж планується індивідуальне замовлення тенту, то параметри виробу можуть бути абсолютно будь-якими.

Щоб тент було зручно монтувати, його по всьому периметру оснащують спеціальними кріпильними елементами (люверсами), крізь які можна протягнути мотузку, шнур або канат. Така система дуже зручна та дозволяє здійснити монтаж навіть великого за габаритами тенту за короткий час.

Як купити тент для укриття дров? Переваги звернення до «Профі ТЕНТ»

Щоб підібрати готовий тент або зробити замовлення на виготовлення продукції під індивідуальні розміри, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті компанії ProfiTent або замовте зворотний дзвінок.

Наш фахівець надасть вичерпну інформацію по характеристикам і властивостям будь-якого з представленого в асортименті товару, назве його вартість та доступні варіанти доставки, а також проконсультує з усіх питань, пов'язаних з оформленням індивідуального замовлення на пошиття тенту.

Компанія «Профі ТЕНТ» гарантує:

 • високу якість запропонованої продукції, наявність необхідних сертифікатів та відповідність прийнятим стандартам якості;
 • мінімальні терміни виготовлення тентових виробів і каркасно-тентових конструкцій;
 • надання гарантії на всі виготовленні вироби;
 • оперативну доставку замовлень;
 • вигідні умови співпраці для постійних клієнтів.

Ми надаємо повний спектр професійних послуг по виготовленню та реалізації тентової продукції, її доставки, установки, ремонту та брендування.

Якщо вам потрібен якісний тент за доступною вартістю, який прослужить довгі роки, – звертайтеся в «Профі ТЕНТ»!

Характеристики

ПВХ тканина 450 (КНР)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 450 г/м2
Лінійна щільність 840 x 840 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 6 х 6 см
Плетіння основи Plain
Покриття (лак) 1-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 180/190 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 21/20 ДаН
Термостійкість от -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 5 даН/5см
Довжина рулона 50 м
Ширина рулона 2,5/1,5 м
Виробник КНР
5 кольорів в наявності Колір ПВХ тканини 440 г/м2

ПВХ тканина OMEGA (Корея)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 650 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Plain
Покриття (лак) 1-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа / уток) 210/200 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 24/22 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 50 м
Ширина рулона 2,5/3,2 м
Виробник Корея
16 кольорів в наявності пвх тканина омега

Брезент арт. 11293 СКПВ (Водостійкий)

Найменування Одиниці виміру
Склад тканини Бавовна − 47%/Льон − 53%
Поверхнева щільність 450 +-34 г/м2
Розривне навантаження, полоска 50х200 мм Основа: 109 кгс
Уток: 97 кгс
Змінення лінійних розмірів після прання Основа: -5%
Уток: - 1,5%
Стійкість до стирання 560 циклів
Стійкість до проколу 19 Н
Спротив порізу 7,1 Н/мм
Водостійкість 100 мм водяного стовпа
Ширина рулону 90 см
Виробник РФ (Вязники)
Колір колір брезента

Брезент арт. 11293 СКОП (Вогнестійкий)

Найменування Одиниці виміру
Склад тканини Бавовна − 43%/Льон − 57%
Поверхнева щільність 450 +-34 г/м2
Розривне навантаження, полоска 50х200 мм Основа: 115 кгс
Уток: 78 кгс
Змінення лінійних розмірів після прання Основа: -2,5%
Уток: - 0,5%
Стійкість до стирання 500 циклів
Стійкість до проколу 19 Н
Спротив порізу 7,8 Н/мм
Вогнестійкість (контакт з полум'ям 30 сек.) Не горить, не тліє
Стійкість до пропалювання 50 секунд
Ширина рулону 90 см
Виробник РФ (Вязники)
Колір колір брезента

Тарпаулін 75 грам на кв.м.

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 75 г/м2
Товщина 0,2 мм (+/−0,02)
Покриття у/ф стабілізація
Міцність на розрив (основа/уток) 76/69 кгс
Міцність на прокол (основа/уток) 11/10 кгс
Термостійкість від -40°С до +80°С
Розміри згідно розмірної сітки
Виробник Польща
3 кольори в наявності колір Тарпаулін

Тарпаулін 90 грам на кв.м.

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 90 г/м2
Товщина 0,25 мм (+/−0,02)
Покриття у/ф стабілізація
Міцність на розрив (основа/уток) 91/84 кгс
Міцність на прокол (основа/уток) 12/11 кгс
Термостійкість від -40°С до +80°С
Розміри згідно розмірної сітки
Виробник Польща
3 кольори в наявності колір Тарпаулін

Тарпаулін 180 грам на кв.м.

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 180 г/м2
Товщина 0,30 мм (+/−0,02)
Покриття у/ф стабилизация
Міцність на розрив (основа/уток) 181/175 кгс
Міцність на прокол (основа/уток) 15/14 кгс
Термостійкість від -40°С до +80°С
Розміри згідно розмірної сітки
Виробник Польща
3 кольори в наявності колір Тарпаулін

Супутні товари

Еспандер для кріплення тенту

Еспандер Ø 8, 10 мм

Використовується для закріплення тенту на кузові вантажівки

від 30 грн./м.пог.

Митний TIR трос для тентів

Митний TIR трос

Для пломбування на трос встановлені наконечники

13 грн./м.пог.

Митний TIR ремінь ПВХ

Митний ремінь

Для кріплення тенту і пломбування вантажу, що перевозиться

30 грн./м.пог.

Гачки тентові оцинковані

Гачки тентові

Для закріплення тенту на кузові за допомогою еспандера

7 грн./шт.

Люверси оцинковані для тенту

Люверси

Встановлені по периметру для кріплення тента на кузові

від 3 грн./шт.

Скоба тентовая, бортова оцинкована

Скоба бортова

Використовується для жорсткого кріплення тенту на кузові

від 10 грн./шт.

Скоба поворотна французька

Скоба поворотна

Використовується для жорсткого кріплення тенту на кузові, можливість пломбувати TIR тросом

24 грн./шт.

Трещітка і стяжний ремінь

Трещітка і ремінь

Механізм для натягнення тента, кріплення вантажу

210 грн./компл.

Люверс овальний 42 х 22 мм

Люверс 42 х 22 мм

Використовуються для кріплення тенту на кузові

7 грн./шт.

Гачки пружинні для еспандера

Гачки пружинні

Встановлюються на еспандер, для кріплення тента на кузові

15 грн./шт.

Наконечник для троса

Наконечник для троса

Встановлюються на трос, еспандер для кріплення тента на кузові

24 грн./шт.

Поліестерова стрічка

Поліестерова стрічка

Використовується з механізмом для натягування тенту, кріплення вантажу

14 грн./м.пог.

Часті запитання:

Що таке ПВХ тканина?  ›

Тканина ПВХ (вінілова тканина з ПВХ) – це синтетична технічна тканина, основа якої складається з полімерних ниток сплетених в сітку і покрита спеціальним покриттям яке містить 100% ПВХ (полівінілхлорид). Тканина розроблена для використання в самих різних областях, включаючи спортивний одяг та обладнання, автомобільну промисловість, архітектурне будівництво, аграрний сектор та інше. Вінілова тканина з ПВХ відрізняється високою міцністю, довговічністю і гнучкістю, що дає їй чудову здатність протистояти стиранню і деформації. Тканина проста у використанні, універсальна, водо-, масло- і хімічно стійка. Особливо тканина ПВХ підходить для виробів близьких до повсякденного життя, вона абсолютно безпечна для людей і тварин.

Вирізуєте кути на тенті, є посилення в місцях контакту з кузовом?  ›

Ми виготовляємо тенти так, як Вам потрібно. Якщо Вам необхідно щоб кути були вирізані − ми їх виріжемо, якщо потрібно щоб тент мав рівну прямокутну форму з кутами − ми так його і зробимо.

Встановлюєте кільця на тент?  ›

Так. Ми встановлюємо люверси на тенти: круглі Ø 10, 12, 16, 25, 40 мм, овальні 42х22 мм, прямокутні 27х8 мм.

Що таке тент з посиленнями?  ›

Це тент з ПВХ тканини, пропаянними підворотами по периметру і на який додатково наварені посилення в місцях контакту тента з бортами і дугами. Додатково наварені посилення значно збільшують термін служби тенту.

Тент ПВХ з посиленнями

Тент ПВХ з посиленнями в місцях контакту з кузовом, дугами

ПВХ тканина має запах?  ›

Має, але він швидко вивітрюється. Запах ніяк не шкодить здоров'ю про що свідчить Висновок СЕС.

Чим ПВХ тканина відрізняється від брезентової?  ›

Тентові тканини діляться на натуральні і синтетичні. До натуральних відноситься брезентовий ткань. Основа брезентової тканини лляні волокна, які просочені водостійкою (ВО) або вогнетривкої (ОП) пропиткою. Тент з брезентової тканини не зможе захистити від сильного проливного дощу.

Що стосується ПВХ тканини, то це синтетична тканина з міцних синтетичних волокон, покритих полімерним покриттям. Додатково на полімерне покриття нанесений лак. Тенти з ПВХ тканини забезпечує 100% захист від вологи. Термін експлуатації 5-7 років.

Чи можна тент з ПВХ тканини використовувати для накриття гарячого асфальту?  ›

Так можна! Тент з ПВХ тканини не підтримує горіння. При виготовленні тент зварюється гарячим повітрям при температурі від 450°С до 620°С, при цьому ніяких загорянь немає. При перевезення асфальтової суміші рекомендуємо накривати асфальт, але не допускати щоб тент лягав на гарячу суміш, щоб не відбулося плавлення матеріалу ПВХ.

Яких розмірів виготовляєте тенти?  ›

Розміри тента можуть бути абсолютно будь-які, все залежить від ваших потреб. Ми виготовляємо тенти на замовлення будь-яких розмірів і геометричних форм.

Як заклеїти тент ПВХ?  ›

Щоб самостійно заклеїти ПВХ тент вам необхідний спеціальний клей або фен для зварювання гарячим повітрям, шматок ПВХ тканини який буде латкою. Знежирюємо поверхня тенту, наносите клей і накладаєте латку. Все ремонт готовий. У своїй роботі ми зварює тенти тільки гарячим повітрям, цей спосіб більш надійний.

Чи буває тканина ПВХ яка не горить?  ›

ПВХ тканина ділиться на групи за типом горючості: Г2 – помірно горючі (які не підтримують горіння), Г1 – погано горючі (самозагасаючі), НГ (негорючі). На ринку України доступний ПВХ матеріал тип горючості — Г2, інші типи тканини імпортуються на замовлення. Варто відзначити, що помірно горючі, клас Г2, не підтримує горіння і може використовуватися практично для будь-яких тентових виробів. Подивіться відео на якому показано як горить ПВХ тканину клас горючості — Г2.

На відео показано як горить ПВХ тканина клас горючості — Г2

Можна встановити на тенті люверси різних діаметрів, форми?  ›

Так, можна. Ви говорите які люверси і з якого боку тенту Вам потрібні і ми їх встановимо.

Продаєте гумову мотузку для кріплення тенту?  ›

Так. У нашому асортименті є гумова мотузка Ø 8 та 10 мм, вона називається − еспандер. Щоб купити еспандер необхідно визначити метраж, який Вам потрібен, і ми відправимо його Новою поштою.

Яка температура експлуатації ПВХ тента?  ›

Тентовий матеріал ПВХ вирізняється морозостійкістю, витримує значну плюсову температуру. Згідно з технічними характеристиками виробника температура експлуатації ПВХ тканини від -40°С до +70°С.

Де купити ПВХ тент?  ›

У нас ви можете купити ПВХ тент, або тентову тканину оптом і вроздріб. Також, можете купити тентову фурнітуру.

Зацікавилися в нашій продукції або послугах?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК ›

Пропонуємо

М'які вікна з ПВХ

Тент на зерновоз

Тент на ГАЗ 3302

Тент на напівпричіп

Тент водонепроникний

Штори ПВХ для тераси

Ремонт тентів

ПВХ тканина

Тентова фурнітура

Покупцям

Доставка і оплата

Гарантія та повернення

Наші контакти

Портфоліо

Питання-Відповіді

Консультація інженера

Корисна інформація

Де купити в Україні

Калькулятор 0n-line

Карта сайта

Наші контакти

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

pt@profitent.ua

08322, Україна, с. Проліски, вул. Броварська, буд. 4, Бориспільський р-н., Київська область.

Соцмережі

Інформація розміщена на сайті не є публічною офертою і носить ознайомлювальний характер.

© ProfiTent.ua, 2012−2022 р. Каркасно-тентові конструкції від виробника. Копіювання заборонено.

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12