(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

Тент брезентовий

Виробляємо на замовлення будь-якого розміру тенти для укриття продукції, обладнання, зерна, добрив та іншої сільгосппродукції.

від 149 грн./м2

Замовити у Viber  Передзвоніть

Головна  /  Каталог  /  Тент брезентовий

ОПИС

ХАРАКТЕРИСТИКИ

АКСЕСУАРИ

ПИТАННЯ

Брезентовий тент із люверсами

Історія появи добре нам всім відомого брезенту йде корінням в середньовіччя, а точніше – в 13 століття. Саме тоді люди виявили неймовірну міцність матеріалу, який виготовлявся ними з конопель. Згодом в якості сировини для виробництва даного матеріалу стали використовувати бавовну та льон.

Спочатку брезент почали застосовувати в мореплавстві, потім – в бойовій справі, а починаючи з 18-го століття, з нього активно шили намети та солдатські портфелі. Актуальність цього натурального полотна анітрохи не втрачена і сьогодні, воно все також широко затребуване й активно застосовується в дуже багатьох областях: будівництві, транспортній сфері, військовій справі, туризмі, сільському та лісовому господарстві, тваринництві, виробництві, складуванні та інших.

Брезентові тенти

Тенти з брезенту – це укривні пологи, які використовуються для надійного захисту матеріалів та різного роду поверхонь від пошкоджень і забруднень. Матеріалом для виробництва подібної продукції виступає технічне полотно, що володіє цілим рядом безумовних переваг.

Для посилення природних властивостей цієї натуральної тканини, її додатково піддають обробці різними розчинами, які підсилюють вогнетривкі, водовідштовхувальні та біостійкі якості брезенту.

Готові тенти на складі

У каталозі «Профі ТЕНТ» представлений великий асортимент готових пологов і тентів з різними показниками щільності, водотривкості, стійкості до пропалювання в секундах і т.д.

Для уточнення наявності позицій, які вас зацікавили, їх кількості на складі, а також характеристик, розмірів і вартості, звертайтеся за вказаним на сайті номером телефону або замовте зворотний дзвінок. Кваліфікований менеджер надасть вичерпну інформацію по кожному питанню.

Компанія ProfiTent також надає послугу – брезентовий тент під замовлення будь-якого призначення під індивідуальні розміри. Ми гарантуємо максимально швидке виготовлення продукції з обраного замовником матеріалу.

Зв'язавшись в телефонному режимі з нашим менеджером, ви отримаєте грамотну консультацію щодо того, як зробити заміри необхідної конструкції, дізнаєтеся всі умови надання даної послуги, її вартість, терміни виготовлення виробу та доставки.

Застосування брезентових тентів

Оскільки брезентова тканина має багатофункціональне призначення, а також завдяки її стійкості до дії негативних зовнішніх чинників, сфера застосування зшитих з брезенту пологов і тентів надзвичайно велика. Безумовною перевагою таких виробів є їх здатність забезпечувати надійний захист будь-яких типів поверхонь, які вони вкривають від цілого ряду негативних зовнішніх чинників.

Тенти з брезенту повсюдно використовують в якості укривного матеріалу для різного роду вантажів, як в процесі їх транспортування, так і при довготривалому зберіганні під відкритим небом. З цієї причини брезентовий тент для автомобіля є одним з найбільш поширених варіантів застосування брезентового полотна.

В умовах холодної та вітряної погоди штори, зшиті з брезенту, дуже затребувані для установки на гаражні ворота, для укриття великих об'єктів, а також в якості надійної огорожі для захисту людей і предметів, які знаходяться поруч при проведенні зварювальних робіт.

Брезентовий тент для басейну – ще один досить поширений тип виробу, який використовують власники заміських будинків і дач для консервації власного штучного водоймища на зиму.

До сфер, в яких найчастіше застосовують тенти з брезенту, також можна віднести:

 • будівництво та ремонт;
 • промисловість;
 • пошиття спецодягу та рукавиць;
 • логістика та складування;
 • туризм;
 • військова справа;
 • сільські, фермерські та лісові господарства.

Брезентові пологи можуть використовуватися як одне, двох або тришарове укриття.

Матеріал для брезентових тентів

Сировиною для виготовлення брезентових тентів виступає брезент – натуральне ткане полотно, в основі якого бавовняні та лляні волокна, які пройшли додаткову обробку спеціальним просоченням. Тип використаного для цього розчину визначає характеристики брезенту, які слід враховувати при його виборі, виходячи з призначення готового тенту.

Найчастіше брезент обробляють спеціальними рідинами з метою набуття матеріалом таких властивостей, як вогнезахист і водостійкість різного рівня.

Дане полотно є єдиним натуральним матеріалом без утеплювача, який має здатність зберігати, як холод, так і тепло. Також його найважливішою характеристикою виступає повітропроникність, що має першорядне значення для використання в якості укриття залізних виробів. Брезентовий тент спочатку вбирає конденсат, після чого дає йому випаруватися, тим самим перешкоджаючи псування металу.

Не можна не відзначити й екологічність брезенту – це єдиний матеріал для укриття, при розкладанні якого не завдається шкода навколишньому середовищу.

Характеристики брезенту, його переваги та недоліки

Брезентова тканина справедливо вважається однією з найбільш щільних і довговічних матеріалів в текстильній промисловості.

До ключових характеристик брезентового полотна можна віднести:

 • щільність від 450 до 580 г/м²;
 • висока стійкість до проколів, розривів, стирання;
 • великий діапазон робочих температур;
 • інертність до всіх видів опадів;
 • дихаючі властивості;
 • низький рівень гігроскопічності;
 • стійкість до хімічних реагентів, тертю, деформації;
 • відмінний захист від вітру;
 • здатність до відштовхування всіх видів бруду;
 • екологічність;
 • великий експлуатаційний ресурс і довговічність (термін служби брезентового полотна може доходити до п'ятдесяти років);
 • низька вартість.

З метою поліпшення початкових характеристик брезенту, його прийнято обробляти різними видами просочень: біостійким, вогнетривким, водовідштовхувальним.

Недоліком брезенту виступає його велика вага, особливо в мокрому стані, через що випрати таке полотно практично неможливо.

Розміри тентів

З огляду на неймовірну затребуваність пологов і тентів, сучасні виробники даної продукції пропонують надзвичайно великий типорозмірний ряд готових виробів. Так, на сьогоднішній день є можливість придбати брезентовий тент з люверсами будь-яких бажаних габаритів: від 2х3 м² до 40х50 м².

Зовні такі вироби представляють собою полотнища прямокутної або квадратної форми, які пройшли спеціальну обробку, та армованими краями, по всьому периметру яких з певним кроком встановлена ​​спеціальна металева фурнітура для кріплення (люверси). Завдяки подібній конструкції установка тенту на об'єкті вимагає мінімального часу та зусиль, та проводиться за допомогою шнурів, шпагатів або мотузки.

У тому випадку, якщо представлені в асортименті стандартні вироби в силу якихось причин не підходять, є можливість скористатися запропонованою виробниками послугою, та пошити тенти брезентові на замовлення за індивідуальними розмірами.

Ціна брезентових тентів

Як уже згадувалося вище, одним з безумовних переваг брезенту перед іншими тентовими матеріалами, являється його бюджетна вартість. Що стосується ціни готових виробів з брезенту, то кінцевий кошторис формується на основі щільності матеріалу, типу просочення, якій він був оброблений, габаритів тенту, якості та кількості використаної фурнітури.

Як купити тент брезентовий для навісу? Наші переваги

Компанія «Профі ТЕНТ» є одним з найбільших в Україні виробників високоякісної тентової та каркасно-тентової продукції з кращих в даний час сертифікованих матеріалів різного призначення.

За плечима компанії успішний десятирічний досвід в наданні широкого спектру професійних послуг з:

 • реалізації великого асортименту матеріалів і фурнітури від світових брендів, які добре себе зарекомендували;
 • проектування та виробництво конструкцій будь-яких розмірів і форм, в тому числі й нестандартних;
 • доставки та встановлення конструкції на місці;
 • брендування – нанесення рекламного тексту і зображень;
 • ремонту, в тому числі й термінового.

У «Профі ТЕНТ» ви завжди можете зробити замовлення на індивідуальне виготовлення брезентових тентів різного призначення.

Для уточнення умов співпраці з нашою компанією, наявності готової продукції на складі та її вартості, а також термінів виготовлення і доставки індивідуальних замовлень, звертайтеся за вказаними на сайті номерами телефону. Менеджер надасть професійну консультацію з усіх питань.

Наші переваги:

 • бездоганна якість запропонованої продукції;
 • надання гарантійних зобов'язань на всі випущені вироби (гарантійний термін становить від 12-ти до 24-х місяців, в залежності від матеріалу виготовлення та типу продукції);
 • виготовлення тентів і каркасно-тентових конструкцій будь-якої складності за мінімальні тимчасові терміни;
 • великий перелік додаткових послуг;
 • гнучка цінова політика, знижки для постійних клієнтів.

Шукаєте брезентовий тент, в якому б поєднувалися естетичність, функціональність і практичність, за доступною вартістю? Звертайтеся в компанію «Профі ТЕНТ» і ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені нашою пропозицією!

Характеристики

Брезент арт. 11293 СКПВ (Водостійкий)

Найменування Одиниці виміру
Склад тканини Бавовна − 47%/Льон − 53%
Поверхнева щільність 450 +-34 г/м2
Розривне навантаження, полоска 50х200 мм Основа: 109 кгс
Уток: 97 кгс
Змінення лінійних розмірів після прання Основа: -5%
Уток: - 1,5%
Стійкість до стирання 560 циклів
Стійкість до проколу 19 Н
Спротив порізу 7,1 Н/мм
Водостійкість 100 мм водяного стовпа
Ширина рулону 90 см
Виробник РФ (Вязники)
Колір колір брезента

Брезент арт. 11293 СКОП (Вогнестійкий)

Найменування Одиниці виміру
Склад тканини Бавовна − 43%/Льон − 57%
Поверхнева щільність 450 +-34 г/м2
Розривне навантаження, полоска 50х200 мм Основа: 115 кгс
Уток: 78 кгс
Змінення лінійних розмірів після прання Основа: -2,5%
Уток: - 0,5%
Стійкість до стирання 500 циклів
Стійкість до проколу 19 Н
Спротив порізу 7,8 Н/мм
Вогнестійкість (контакт з полум'ям 30 сек.) Не горить, не тліє
Стійкість до пропалювання 50 секунд
Ширина рулону 90 см
Виробник РФ (Вязники)
Колір колір брезента

Супутні товари

Еспандер для кріплення тенту

Еспандер Ø 8, 10 мм

Використовується для закріплення тенту на кузові вантажівки

від 30 грн./м.пог.

Митний TIR трос для тентів

Митний TIR трос

Для пломбування на трос встановлені наконечники

13 грн./м.пог.

Митний TIR ремінь ПВХ

Митний ремінь

Для кріплення тенту і пломбування вантажу, що перевозиться

30 грн./м.пог.

Гачки тентові оцинковані

Гачки тентові

Для закріплення тенту на кузові за допомогою еспандера

7 грн./шт.

Люверси оцинковані для тенту

Люверси

Встановлено по периметру для кріплення тенту на кузов

від 3 грн./шт.

Скоба тентовая, бортова оцинкована

Скоба бортова

Використовується для жорсткого кріплення тенту на кузові

від 10 грн./шт.

Скоба поворотна французька

Скоба поворотна

Використовується для жорсткого кріплення тенту на кузові, можливість пломбувати TIR тросом

24 грн./шт.

Трещітка і стяжний ремінь

Трещітка і ремінь

Механізм для натягнення тента, кріплення вантажу

210 грн./компл.

Люверс овальний 42 х 22 мм

Люверс 42 х 22 мм

Використовуються для кріплення тенту на кузові

7 грн./шт.

Гачки пружинні для еспандера

Гачки пружинні

Встановлюються на еспандер, для кріплення тента на кузові

15 грн./шт.

Наконечник для троса

Наконечник для троса

Встановлюються на трос, еспандер для кріплення тента на кузові

24 грн./шт.

Поліестерова стрічка

Поліестерова стрічка

Використовується з механізмом для натягування тенту, кріплення вантажу

14 грн./м.пог.

Часті запитання:

Що таке ПВХ тканина?  ›

Тканина ПВХ (вінілова тканина з ПВХ) – це синтетична технічна тканина, основа якої складається з полімерних ниток сплетених в сітку і покрита спеціальним покриттям яке містить 100% ПВХ (полівінілхлорид). Тканина розроблена для використання в самих різних областях, включаючи спортивний одяг та обладнання, автомобільну промисловість, архітектурне будівництво, аграрний сектор та інше. Вінілова тканина з ПВХ відрізняється високою міцністю, довговічністю і гнучкістю, що дає їй чудову здатність протистояти стиранню і деформації. Тканина проста у використанні, універсальна, водо-, масло- і хімічно стійка. Особливо тканина ПВХ підходить для виробів близьких до повсякденного життя, вона абсолютно безпечна для людей і тварин.

Встановлюєте кільця на брезентовий тент?  ›

Так. Ми встановлюємо люверси на тенти, штори і будь-які інші вироби з брезенту. Розмір люверсів Ø 12, 16, 25, 40 мм, овальні 42х22 мм, прямокутні 27х8 мм.

Фурнітура для кріплення тентів

Види люверсов для кріплення тентів

Якого кольору брезентовий тканина?  ›

Колір брезентової тканини залежить від виду пропитки якою він просякнутий. Це може бути вогнетривка або водостійка пропитка.

 1. Колір від жовтого до коричневого − брезент просочений вогнестійкою пропиткою;
 2. Колір від світло зеленого до насичено зеленого − брезент з водостійкою пропиткою.

Брезентовий тканина має запах?  ›

Має, але він швидко вивітрюється. Запах ніяк не шкодить здоров'ю про що свідчить Висновок СЕС.

Чим ПВХ тканина відрізняється від брезентової?  ›

Тентовые ткани делятся на натуральные и синтетические. До натуральных относится брезентовая ткань. Основа брезентовой ткани льняные волокна, которые пропитаны водостойкой (ВО) или огнеупорной (ОП) пропиткой. Тент из брезентовой ткани не сможет защитить от сильного проливного дождя.

Что касается ПВХ ткани, то это синтетическая ткань из прочных синтетических волокон, покрытых полимерным покрытием. Дополнительно на полимерное покрытие нанесенный лак. Тенты из ПВХ ткани обеспечивает 100% защиту от влаги. Срок круглогодичной эксплуатации 5-7 лет.

Можно ли тент из ПВХ ткани использовать для накрытия горячего асфальта?  ›

Тентові тканини діляться на натуральні і синтетичні. До натуральних відноситься брезентовий ткань. Основа брезентової тканини лляні волокна, які просочені водостійкою (ВО) або вогнетривкої (ОП) пропиткою. Тент з брезентової тканини не зможе захистити від сильного проливного дощу.

Що стосується ПВХ тканини, то це синтетична тканина з міцних синтетичних волокон, покритих полімерним покриттям. Додатково на полімерне покриття нанесений лак. Тенти з ПВХ тканини забезпечує 100% захист від вологи. Термін експлуатації 5-7 років.

Яких розмірів можете пошити тенти?  ›

Ми шиємо тенти на замовлення, тому їх розміри можуть бути абсолютно будь-які, все залежить від ваших потреб.

Як заклеїти тент з ПВХ тканини?  ›

Щоб самостійно заклеїти ПВХ тент вам необхідний спеціальний клей або фен для зварювання гарячим повітрям, шматок ПВХ тканини який буде латкою. Знежирюємо поверхня тенту, наносите клей і накладаєте латку. Все ремонт готовий. У своїй роботі ми зварює тенти тільки гарячим повітрям, цей спосіб більш надійний.

Чи буває тканина ПВХ яка не горить?  ›

ПВХ тканина ділиться на групи за типом горючості: Г2 – помірно горючі (які не підтримують горіння), Г1 – погано горючі (самозагасаючі), НГ (негорючі). На ринку України доступний ПВХ матеріал тип горючості — Г2, інші типи тканини імпортуються на замовлення. Варто відзначити, що помірно горючі, клас Г2, не підтримує горіння і може використовуватися практично для будь-яких тентових виробів. Подивіться відео на якому показано як горить ПВХ тканину клас горючості — Г2.

На відео показано як горить ПВХ тканина клас горючості — Г2

Можна встановити на тенті люверси різних діаметрів, форми?  ›

Так, можна. Ви говорите які люверси і з якого боку тенту Вам потрібні і ми їх встановимо.

Продаєте гумову мотузку для кріплення брезента?  ›

Так. У нашому асортименті є гумова мотузка Ø 8 та 10 мм, вона називається − еспандер. Щоб купити еспандер необхідно визначити метраж, який Вам потрібен, і ми відправимо його Новою поштою.

Яка температура експлуатації ПВХ тенту?  ›

Тентовий матеріал ПВХ вирізняється морозостійкістю, витримує значну плюсову температуру. Згідно з технічними характеристиками виробника температура експлуатації ПВХ тканини від -40°С до +70°С.

Де купити штори з брезентової тканини?  ›

У нас ви можете замовити пошиття брезентових штор, тентів, накидок на вантажні автомобілі. Для пошиття виробів використовуємо брезент водостійкий або вогнетривкий. Також, можете купити тентову фурнітуру..

Зацікавилися в нашій продукції або послугах?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК ›

Пропонуємо

М'які вікна з ПВХ

Тент на зерновоз

Тент на ГАЗ 3302

Тент на напівпричіп

Тент водонепроникний

Штори ПВХ для тераси

Ремонт тентів

ПВХ тканина

Тентова фурнітура

Покупцям

Доставка і оплата

Гарантія та повернення

Наші контакти

Портфоліо

Питання-Відповіді

Консультація інженера

Корисна інформація

Де купити в Україні

Калькулятор 0n-line

Карта сайта

Наші контакти

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

pt@profitent.ua

08322, Україна, с. Проліски, вул. Броварська, буд. 4, Бориспільський р-н., Київська область.

Соцмережі

Інформація розміщена на сайті не є публічною офертою і носить ознайомлювальний характер.

© ProfiTent.ua, 2012−2022 р. Каркасно-тентові конструкції від виробника. Копіювання заборонено.

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12