(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

Будівництво тентових ангарів

Виготовлення тентових ангарів для складу, зерносховища, теплиці, тваринництва, спортивних майданчиків. Ремонт покрівлі арочних ангарів, складів.

Замовити ›  Передзвоніть ›

Головна  /  Каталог  /  Тентовий ангар

ОПИС

ХАРАКТЕРИСТИКИ

АКСЕСУАРИ

ПИТАННЯ

Каркасно−тентові конструкції

Для ведення господарської діяльності багато підприємств мають потреби в складському приміщенні для зберігання продукції, сировини, техніки, обладнання. Якщо такого приміщення немає, то його необхідно будувати з нуля, а це тягне за собою великі фінансові витрати і багато часу на будівництво.

Швидкоспоруджувані ангари, склади

У наш час технології будівництва зробили крок далеко вперед. Існує багато будівельних матеріалів і технологій за допомогою яких будівництво ангара, складу може бути виконано за 2-3 місяці. Ми називаємо такі конструкції швидкобудуюємі.

Вони користуються великою популярністю за рахунок відносно невисокій вартості, швидким терміном виготовлення і монтажу конструкції незалежно від пори року. Швидкобудуюємі конструкції можна розібрати і встановити на будь-якій території.

Виготовлення тентових ангарів

Виготовлення тентових ангарів

Переваги тентових ангарів

Перекриття покрівлі ангара ПВХ тканиною вважається новою технологією, але це не зовсім так. У Європі вже давно використовують для перекриття ангарів тентову тканину, так як вона має ряд переваг:

Швидка установка тентового ангара
ШВИДКА УСТАНОВКА

Виготовлення тентового ангара займає до 2-х місяців, встановити можна майже на будь-якій ділянці місцевості

Освітлення тентового ангара
ЕКОНОМІЯ НА ОСВІТЛЕННІ

За рахунок використання світлої ПВХ тканини на покрівлі ангара всередині буде досить світло вдень

Транспортування ангара
МОЖЛИВІСТЬ ТРАНСПОРТУВАННЯ

Тентовий ангар розбирається, що дозволяє транспортувати його на інше місце

Довговічність тентового ангара
ДОВГОВІЧНІСТЬ

Термін експлуатації покрівлі тентового ангара більше 10 років до першої течі. Після тент можна замінити

Повний захист від дощу, снігу
100% ЗАХИСТ ВІД ОПАДІВ

Тентова ПВХ тканина забезпечує надійний захист від дощу, снігу, граду, вітру

Температура експлуатації тентового ангару
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ

Температура експлуатації тентової ПВХ тканини від -40°С до + 70°С. Тканина не тріскається

Вітрові навантаження
ВІТРОВІ НАВАНТАЖЕННЯ

Тентовий ангар здатний витримувати значні вітрові навантаження

Виготовлення тентових ангарів

При будівництві тентових ангарів, складів використовуються сучасні технології та високоякісні матеріали, які сприяють значному розширенню сфери застосування ангарів:

  • складські, виробничі приміщення
  • шиномонтажні комплекси, СТО, автомийки
  • торгові, виставкові комплекси
  • адміністративно-побутові споруди
  • спортивні споруди (стадіони, міні футбольні поля і т.д.)
  • свинарники, корівники
  • овочесховище
  • зерносховища

Форма ската даху ангара

Наша компанія будує ангари основних типів: арочні, прямостінні, шатрові. Варто відзначити, що арочний тентовий ангар можливо безпечно застосовувати до 18 метрів ширини, при цьому довжина необмежена. Якщо ширина запланованого тентового ангара більше 18 метрів, то дах може бути тільки двухскатная. При цьому, скат на даху може бути: прямий, ламаний, округлений, крутим або пологим скатом.

Будівництво тентових ангарів

Форма каркаса даху тентового ангара

Ворота і стіни тентового ангара

Ми підготуємо і зробимо в ангарі пройоми для воріт, які ви самі зможете після встановити. Ворота можуть бути встановлені в будь-якому місці тентового ангара. Якщо ви знаєте які ворота вам потрібні і хочете щоб ми їх встановили − ми це зробимо. Це можуть бути розпашні, ролетні або відкатні ворота. Розміри воріт обмежені висотою стін і шириною між фермами конструкції.

Тентовий ангар для складу

Тентовий ангар для складу

Каркас ангара

Спеціалісти компанії «Профі ТЕНТ» підготують для вас необхідні документи для безпечної експлуатації тентового ангара, надавати розрахунок несучої здатності каркаса щоб ви легко змогли купити ангар з ПВХ і не хвилюватися про його надійність. Залежно від сфери використання, існують різні способи захисту каркаса від корозії: емалеві фарби, полімерне покриття (порошкове фарбування), цинкування.

Каркас для тентового ангара

Каркас для тентового ангара

Тканина ПВХ для ангарів

Металева конструкція ангара накривається спеціальним тентовим матеріалом — ПВХ тканина. Цей матеріал використовується для виготовлення тентів на вантажні автомобілі, напівпричепи. Для виготовлення ангарів застосовується тканину ПВХ щільністю 650−680 грам на кв.м. У деяких випадках використовується тканина щільністю 900 грам на кв.м. Щільність тентового матеріалу визначає його товщину, тип плетіння основи (кількість ниток в кв.см).

Довідка

Тканина ПВХ — це сітка з тканини покрита з двох сторін ПВХ пропиткою, яка нагадує гуму. Даний вид тентової тканини забезпечує 100% захист від вологи, міцна на розрив і стійка до вітрових навантажень. Вироби з ПВХ тканини морозостійкі, гнучкі і міцні.

Тканина ПВХ не потребує обов'язкової сертифікації її на території України, при цьому ми маємо Висновок СЕС, що вона не токсична і може контактувати з продуктами, людьми, тваринами. Термін служби тенту з ПВХ тканини на ангарі не менш 10 років до першої течі. При цьому варто зазначити, що тент легко ремонтується і повністю усуваються протікання покрівлі.

Тканина ПВХ для ангарів

Тентова ПВХ тканина щільністю 650−680 грам на кв.м.

Клас горючості ПВХ тканини

При виготовленні тентового ангара вам необхідно буде вибрати тканину по класу горючості: Г2 – помірно горючі (які не підтримують горіння), Г1 – погано горючі (самозатухаючі), НГ (негорючі). На ринку України доступний ПВХ матеріал тип горючості – Г2, інші типи тканини імпортуються на замовлення.

Кріплення тенту до каркаса

Найбільш часто застосовують для кріплення тенту металевий профіль, тубами притягання / натягнення полотна. Тип кріплення залежить від форми даху, розміру конструкції, і інших технічних особливостей.

Швидкобудований тентовий ангар може вкриватися двошаровим тентом. Другий шар ПВХ тканини дозволить знизити енерговитрати на обігрів ангара, відвести конденсат (він буде випадати між шарів покриття).

Вентиляція каркасно−тентової конструкції

Якщо тентовий ангар використовується як склад, то головною проблемою є конденсат. Наша компанія має величезний досвід в будівництві тентових конструкцій, і ми запропонуємо кілька видів вирішення даної проблеми. Що стосується тентових ангарів для свиней, корів, птиці, проблема вентиляції в них вирішується складнішим шляхом, і це тема для окремої розмови.

Ремонт тентових ангарів

Накриття з ПВХ тканини на ангарі легко піддається ремонту, при цьому протікання повністю усувається. Матеріал ПВХ зварюється гарячим повітрям, професійним обладнанням компанії Leister. При накладанні латок або заміні ділянки покрівлі з ПВХ тканини все зварювальні шви будуть абсолютно герметичні. Варто відзначити, що усунення течі покрівлі може бути виконано не тільки на тентовому, але і на металевому арковому ангарі. При цьому металеве перекриття знімати не потрібно, достатньо тільки прибрати всі виступаючі гострі кути металу і після накрити тентом з ПВХ тканини. Даний вид ремонту покрівлі арочного ангара надійний, економічно вигідний, займає мало часу (до 14 днів), не потрібно знімати стару покрівлю.

Ремонт покрівлі на арочному ангарі

Ремонт покрівлі на арочному ангарі

Тканина ПВХ для ангарів легко піддається формуванню будь-якого виду покрівлі, перепади висоти, виступи конструкції, вхідна група, всі ці елементи можна зробити абсолютно герметичними.

Також, варто зазначити, що перекриття арочного ангара може бути виконано з використанням декількох кольорів ПВХ тканини, можемо нанести логотип вашої компанії або напис на тент.

Будівництво арочного тентового ангара

Будівництво арочного тентового ангара

Проектування тентових конструкцій

Виробництво тентових ангарів починається з проектування конструкції. Щоб вам було легко купити ангар з тенту ми можемо запропонувати вам готові проектні рішення тентових ангарів або спроектувати і виготовити тентовий ангар з урахуванням ваших вимог. Швидкі терміни будівництва каркасно−тентових конструкцій є величезною перевагою. Ангар каркасно-тентовий не є капітальним будівлею, це тимчасова конструкція, що дає велику перевагу в плані введення її в експлуатацію. Не потрібно робити проектну документацію, узгоджувати її в державних інстанціях, проходити експертизи і т. д.

Ми наполегливо рекомендуємо робити проект і проводити розрахунки несучої здатності конструкції. Наша компанія досвідчений виробник ангарів з ПВХ тентів, ми допоможемо вам підготувати проект, а після виготовити тентовий ангар.

Ціна на тентовий ангар

Вартість тентового ангару залежить від його конструктивних особливостей. Для орієнтування скільки коштує тентовий ангар ми наводимо діапазон ціни без урахування вентиляції, фундаменту, підлоги.

  • Арочні конструкції – мінімум 60 доларів США за 1 кв.м.
  • Двоскатний дах – мінімум 90 доларів США за 1 кв.м.

Для більш точного розрахунку вартості тентового ангара необхідне точне техзавдання по конструкції. Наш специалист може виїхати на місце, щоб обговорити всі деталі при зустрічі.

Також, ви можете приїхати до нас в офіс за адресою: 08322, село Проліски, вул. Броварська, 4, Бориспільський р-н., Київська область. Подивіться місце на Google картах ➔

Надсилати інформацію на прорахунок вартості тентового ангара потрібно на пошту або Viber.

Характеристики

ПВХ тканина OMEGA (Корея)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 650 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Plain
Покриття (лак) 1-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа / уток) 210/200 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 24/22 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 50 м
Ширина рулона 2,5/3,2 м
Виробник Корея
16 кольорів в наявності пвх тканина омега

ПВХ тканина OPTIMA (КНР)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 630 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 7 х 7 см
Плетіння основи Plain
Покриття (лак) 1-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 190/180 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 23/21 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 7 даН/5см
Довжина рулона 50 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник КНР
7 кольорів в наявності пвх тканина оптіма

ПВХ тканина BETA (Іспанія)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 620 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 240/240 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 26/25 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 70 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Іспанія
7 кольорів в наявності пвх тканина БЕТА

ПВХ тканина GAMMA (Іспанія)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 650 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 240/250 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 26/25 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 70 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Іспанія
4 кольори в наявності пвх тканина гамма

ПВХ тканина SIOEN B7119 (Бельгія)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 630 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 250/180 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 25/25 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 9 даН/5см
Довжина рулона 60 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Бельгія
16 кольорів в наявності пвх ткань sioen

ПВХ тканина MEHLER 8250 (Німеччина)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 620 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 250/250 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 25/25 ДаН
Термостійкість від -40°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 60 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Німеччина
16 кольорів в наявності пвх ткань MEHLER

Супутні товари

Саморізи купить

Саморізи 4,2х19 мм

Для кріплення скоб, штори на конструкцію

0,30 грн./шт.

Еспандер для кріплення тенту

Еспандер Ø 8, 10 мм

Використовується для закріплення тента і його натягнення

від 30 грн./м.пог.

Крюк S-подібний

Крюк S−подібний

Універсальний кріпильний елемент, для швидкого з'єднання між собою ланцюгів, тросів і інших елементів

від 5 грн./шт.

Гачки пружинні для еспандера

Гачки пружинні

Встановлюються на еспандер, для кріплення тенту на кузові

15 грн./шт.

Талреп М14х140 мм

Талреп М14х140мм

Призначені для натягування й регулювання довжини всіляких розтяжок

від 130 грн./шт.

Карабін універсальний з муфтою

Карабін з муфтою

Для з'єднання сталевих тросів, ланцюгів та інших такелажних компонентів

16 грн./шт.

Карабін овальний з муфтою

Карабін з муфтою

Для з'єднання / роз'єднання різних кріпильних елементів між собою

від 14 грн./шт.

Карабін універсальний

Карабін універсальний

Для з'єднання такелажних компонентів, ланцюгів, сталевих тросів

15 грн./шт.

Наконечник для троса

Наконечник з карабіном для троса

Встановлюються на трос, еспандер для кріплення штори

24 грн./шт.

Блок однероликові з вертлюгом

Блоки однероликові з вертлюгом

Застосовуються в якості відвідних або підвісних допоміжних пристроїв

від 70 грн./шт.

Кільце зварне d=40 мм

Кільце зварне оцинк. d=40 мм

Використовується для кріплення виробів

20 грн./шт.

Трос сталевий

Трос (канат) сталевий Ø 6 мм

Використовується для кріплення ПВХ штори, кріплення тенту на кузові вантажівки

від 15 грн./м.пог.

Анкер 20х75/М12 C-гак

Анкер 20х75/М12 C-гак

Використовується для кріплення троса до стіни

від 180 грн./шт.

Анкер 20х75/М12 кільце

Анкер 20х75/М12 кільце

Використовується для кріплення троса до стіни

від 143 грн./шт.

Коуш на трос

Коуш

Застосовується для захисту тросу від підвищеного зношування

від 6 грн./шт.

Затискач для троса

Затискач для троса

Для закріплення троса або формування петель

від 7 грн./шт.

Часті запитання:

Що таке ПВХ тканина?  ›

Тканина ПВХ — це сітка з тканини покрита з двох сторін ПВХ пропиткою, яка нагадує гуму (полівінілхлорид). Даний вид тентової тканини забезпечує 100% захист від вологи, міцна на розрив і стійка до вітрових навантажень. Вироби з ПВХ тканини морозостійкі, гнучкі і міцні.

Вирізуєте кути на тенті, є посилення в місцях контакту з кузовом?  ›

Ми виготовляємо тенти так, як Вам потрібно. Якщо Вам необхідно щоб кути були вирізані − ми їх виріжемо, якщо потрібно щоб тент мав рівну прямокутну форму з кутами − ми так його і зробимо.

Встановлюєте кільця на тент?  ›

Так. Ми встановлюємо люверси на тенти: круглі Ø 10, 12, 16, 25, 40 мм, овальні 42х22 мм, прямокутні 27х8 мм.

Скільки часу займе перекрити арочний ангар 15х30 м?  ›

Щоб перекрити дах арочного ангара 15х30 метрів знадобиться приблизно 10-14 днів. Для визначення більш точного час виконання робіт, необхідно бачити сам ангар. Фотографію ангара надішліть на пошту in@profitent.ua.

Ви даєте гарантію на ремонт покрівлі ангара?  ›

Так. Гарантія на виконані роботи по перекриттю покрівлі 24 місяці.

Що таке тент з посиленнями?  ›

Це тент з ПВХ тканини, пропаянними підворотами (подвійний шар тканини) по периметру і на який додатково наварені посилення в місцях контакту тента з бортами, дугами. Додатково наварені посилення значно збільшують термін служби тенту.

Тент ПВХ з посиленнями

Тент ПВХ з підсилювачами в місцях контакту з кузовом, дугами

ПВХ тканина має запах?  ›

Має, але він швидко вивітрюється. Запах ніяк не шкодить здоров'ю про що свідчить Висновок СЕС.

Чим ПВХ тканина відрізняється від брезентової?  ›

Тентові тканини діляться на натуральні і синтетичні. До натуральних відноситься брезентова тканина. Основа брезентової тканини лляні волокна, які просочені водостійкою (ВО) або вогнетривкої (ОП) пропиткою. Тент з брезентової тканини не зможе захистити від сильного проливного дощу.

Що стосується ПВХ тканини, то це синтетична тканина з міцних синтетичних волокон, покритих полімерним покриттям. Додатково на полімерне покриття нанесений лак. Тенти з ПВХ тканини забезпечує 100% захист від вологи. Термін експлуатації 5-7 років.

Чи можна тент з ПВХ тканини використовувати для накриття гарячого асфальту?  ›

Так, можна! Тент з ПВХ тканини не підтримує горіння. При виготовленні тент зварюється гарячим повітрям при температурі від 450°С до 620°С, при цьому ніяких загорянь немає. При перевезення асфальтової суміші рекомендуємо накривати асфальт, але не допускати щоб тент лягав на гарячу суміш щоб не було плавлення матеріалу ПВХ.

Яких розмірів тенти можуть бути?  ›

Розміри тента можуть бути абсолютно будь-які, все залежить від ваших потреб. Ми виготовляємо тенти на замовлення будь-яких розмірів і геометричних форм.

Як заклеїти тент ПВХ?  ›

Щоб самостійно заклеїти ПВХ тент вам необхідний спеціальний клей або фен для зварювання гарячим повітрям, шматок ПВХ тканини який буде латкою. Знежирюємо поверхня тенту, наносите клей і накладаєте латку. Все ремонт готовий. У своїй роботі ми зварює тенти тільки гарячим повітрям, цей спосіб більш надійний.

Чи буває тканина ПВХ яка не горить?  ›

ПВХ тканина ділиться на групи за типом горючості: Г2 – помірно горючі (які не підтримують горіння), Г1 – погано горючі (самозагасаючі), НГ (негорючі). На ринку України доступний ПВХ матеріал тип горючості — Г2, інші типи тканини імпортуються на замовлення. Варто відзначити, що помірно горючі, клас Г2, не підтримує горіння і може використовуватися практично для будь-яких тентових виробів. Подивіться відео на якому показано як горить ПВХ тканину клас горючості — Г2.

На відео показано як горить ПВХ тканина клас горючості — Г2

Можна встановити на тенті люверси різних діаметрів, форм?  ›

Так, можна. Ви говорите які люверси і з якого боку тенту Вам потрібні і ми їх встановимо.

Продаєте гумову мотузку для кріплення тенту?  ›

Так. У нашому асортименті є гумова мотузка Ø 8 та 10 мм, вона називається − еспандер. Щоб купити еспандер необхідно визначити метраж, який Вам потрібен, і ми відправимо його Новою поштою.

Яка температура експлуатації ПВХ тенту?  ›

Тентовий матеріал ПВХ вирізняється морозостійкістю, витримує значну плюсову температуру. Згідно з технічними характеристиками виробника температура експлуатації ПВХ тканини від -40°С до + 70°С.

Де купити тканину ПВХ для ангарів?  ›

У нас ви можете купити ПВХ тканину оптом і вроздріб від 1 пог. метра. Також, можете купити тентову фурнітуру.

Зацікавилися в нашій продукції або послугах?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК ›

Пропонуємо

М'які вікна з ПВХ

Тент на зерновоз

Тент на ГАЗ 3302

Тент на напівпричіп

Тент водонепроникний

Штори ПВХ для тераси

Ремонт тентів

ПВХ тканина

Тентова фурнітура

Покупцям

Доставка і оплата

Гарантія та повернення

Наші контакти

Портфоліо

Питання-Відповіді

Консультація інженера

Корисна інформація

Де купити в Україні

Калькулятор 0n-line

Карта сайта

Наші контакти

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

pt@profitent.ua

08322, Україна, с. Проліски, вул. Броварська, буд. 4, Бориспільський р-н., Київська область.

Соцмережі

Інформація розміщена на сайті не є публічною офертою і носить ознайомлювальний характер.

© ProfiTent.ua, 2012−2022 р. Каркасно-тентові конструкції від виробника. Копіювання заборонено.

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12