(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

Штори ПВХ для веранди

Прозорі штори з ПВХ для веранди забезпечать повноцінний захист від вітру, холоду і опадів, і в той же час, дозволяють спостерігати за всім, що відбувається на вулиці.

Замовити у Viber  Передзвоніть

Головна  /  Каталог  /  Штори ПВХ для веранди

ОПИС

ХАРАКТЕРИСТИКИ

АКСЕСУАРИ

ПИТАННЯ

Виготовлення ПВХ штор для веранди під замовлення в Україні

Вуличні штори для веранди – покупка, про яку рано чи пізно замислюється кожен власник приватного будинку, котеджу або дачі. Завдяки їм, відпочинок на веранді стане по-справжньому комфортним, незалежно від пори року та при будь-яких погодних умовах. Крім того, м'які меблі та текстиль, які знаходяться на терасі, набагато довше збережуть свій презентабельний зовнішній вигляд та експлуатаційний ресурс, якщо вони будуть захищені від впливу вологи, пилу, опадів та агресивних сонячних променів.

Подивіться навіщо потрібні штори ПВХ для веранди

Штори ПВХ для веранди, тераси, альтанки

Різновиди штор для веранди. Які краще вибрати?

Грамотний вибір даного елемента повинен базуватися на в залежності від мети користування. Як правило, це захист від дощу, снігу та інших атмосферних опадів, комах, ультрафіолету, створення затишної атмосфери, прихованої від цікавих поглядів ззовні. При виборі штор для веранди важливо визначитися і з тим, чи планується відпочинок на веранді тільки влітку, взимку або круглий рік.

Сучасні виробники пропонують захисні штори для веранд у вигляді рулонів, штор з натуральних матеріалів та з ПВХ. Останній варіант, як показує практика, є оптимальним, так як демонструє значно більше функціональних переваг.

Переваги ПВХ штор

Штори для веранди з ПВХ приваблюють покупців своєю здатністю:

 • надійно захищати від негоди: ультрафіолету, вітру, дощу, снігу, граду, а також докучаючих комах;
 • забезпечувати теплоізоляцію, підтримуючи тепло в холодну пору року, і прохолоду – в жарку;
 • перешкоджати проникненню всередину веранди пилу та бруду;
 • не втрачається початкові характеристики при значних температурних перепадах, прозорі ПВХ-плівки можуть експлуатуватися при температурах від – 45°C до +60°C, а чорні або кольорові – в межах від -30 до +70°C.

До перелічених вище переваг таких штор також важливо зарахувати:

 • універсальність: підходять для обладнання різних типів конструкцій;
 • здатність забезпечити прозорість, а при необхідності – затемнення;
 • висока міцність; екологічність і безпека, що підтверджено численними дослідженнями та сертифікатами;
 • нейтральний хімічний склад, не сприяє розмноженню цвілі та грибка;
 • простота монтажу;
 • зручність у використанні;
 • значний експлуатаційний ресурс;
 • доступна вартість;
 • можливість виготовлення конструкцій різних конфігурацій, форм і розмірів.

Прозорі ПВХ штори для веранд

Безумовного уваги заслуговують і прозорі штори для веранди з полівінілхлориду. Їх ще називають «м'якими» або «гнучкими» вікнами. Плюс такої конструкції в тому, що вона забезпечує повноцінний захист від вітру, холоду, спеки та опадів, і в той же час, дозволяє спостерігати за всім, що відбувається на вулиці.

Також м'які вікна для веранди високо цінуються за:

 • естетичність, створюваний ефект відсутності вікон та стін;
 • відмінну світлопроникність;
 • стійкість до впливу прямих сонячних променів (матеріал не знебарвлюється і не вигорає на сонці);
 • не схильність до появи цвілі та різного роду грибків;
 • великий експлуатаційний ресурс, довговічність;
 • доступну вартість.

Матеріали, використовувані для виробництва гнучких вікон

Найчастіше основною сировиною для виготовлення гнучких вікон виступає прозорий полівінілхлорид, товщиною в 500, 700 або 800 мкм. У регіонах з суворим кліматом використовується матеріал з додаванням спеціальних морозостійких добавок, що дозволяє йому не дубіти при сильних морозах, зберігати первинну гнучкість і світлопропускну здатність, а також свої функціональні та практичні властивості.

Стандартні штори від дощу для веранди, представлені у вигляді м'яких вікон, витримують мороз до -45°C. При цьому товщина покриття визначає його стійкість. Вартість вікон, виготовлених з матеріалу товщиною в 500 мкм, нижче, аналога таких же розмірів з ПВХ, товщиною в 700 мкм або 800 мкм.

Якщо ж необхідні гнучкі вікна для використання при екстремально низьких температурних показниках (наприклад, при -70°C), то матеріалом для їх виготовлення виступить поліуретан, що славиться безмежної стійкістю. Єдиний недолік такого рішення – висока вартість, через що даний матеріал нерідко використовується тільки для окремих елементів – вікон та дверей.

Варіанти кріплення

На сьогоднішній день розрізняють наступні варіанти кріплення гнучких вікон:

Наглухо саморізами

Кріплення гнучких вікон саморізами наглухо

Це рішення використовується в тих випадках, коли немає в планах робити подворот вікна і гнучке скло щільно фіксується до конструкції споруди за допомогою саморізів через широку шайбу прямо в кольорове обрамлення вікна або через люверс круглої форми, діаметром в 10–12 мм.

Поворотна скоба пластикова

Кріплення гнучких вікон на поворотні скоби пластикові

Такий метод передбачає установку овальних люверсів і монтаж поворотних скоб на отворі. Вони вставляються в отвір фурнітури, після чого їх провертають, надійно фіксуючи гнучке скло в проємі вікна.

Скоби і люверси прямокутні з ременем

Кріплення гнучких вікон на скоба + люверс з ременем (чорний, світлий, прозорий)

Даний спосіб передбачає пробивання отвору на технічному канті гнучкого вікна та встановлення люверса з ременем, безпосередньо на конструкції будівлі прикріплюють металеві скоби. Щоб закріпити вікно, кільце накидають на скобу, а потім фіксують в потрібному положенні ременем.

Скоби і люверси круглі з довгим ременем

Кріплення гнучких вікон на скоба + люверс з довгим ременем в колір окантовки

Даний спосіб передбачає пробивання отвору на технічному канті гнучкого вікна і встановлення люверси, безпосередньо на конструкцію будівлі прикріплюють металеві скоби. Щоб закріпити вікно, кільце накидають на скобу, а потім фіксують в потрібному положенні довгим вертикальним ременем.

Французький замок – латунь

Кріплення гнучких вікон на французький замок з латуні

Елегантний і функціональний механізм для кріплення м'яких вікон (ПВХ штор). Має компактні розміри, надійний механізм, який дозволяє легко відстебнути ПВХ штору й підкрутити або взагалі зняти. Матеріал замка і люверса – латунь.

Французький замок – нікель

Крепление гибких окон на французский замок с никеля

Елегантний і функціональний механізм для кріплення м'яких вікон (ПВХ штор). Має компактні розміри, надійний механізм, який дозволяє легко відстебнути ПВХ штору й підкрутити або взагалі зняти. Матеріал замка і люверса – нікель.

Застібка LOXX

Кріплення гнучких вікон на застібку LOXX з нікелю

Найбільш компактний і зручний механізм для кріплення м'яких вікон (прозорих ПВХ штор) на конструкцію. Щоб відкрити м'яке вікно необхідно потягнути застібку Loxx на себе і штора отстегнётся від другої частини кріплення яка стоїть на конструкції. Матеріал застібки не піддається корозії, покриття – нікель.

ПВХ–ремінь з рамкою й крюком

Підв'язувальний ПВХ-ремінь з рамкою + крюк для кріплення м'яких вікон

Даний комплект фурнітури використовується для закріплення м'якого вікна (прозорої ПВХ штори) в піднятому (відкритому) вигляді. Після того, як штору зняли з бічного кріплення, підкрутили до верху потрібно її закріпити ПВХ-ременем одягнувши його через рамку на гак. Дана фурнітура встановлюється на м'які вікна, які планують відкривати. Встановлюють підв'язувальний ПВХ-ремінь через кожні 70–100 см.

Як встановити прозорі штори для веранди?

За умови, що отвори будівлі мають стандартну форму прямокутника, підгонка штор, вирізи під водостоки, комунікації або виступаючі конструкції не потрібні, м'які вікна цілком можливо встановити самостійно. Перед монтажем слід уважно ознайомитися з інструкцією.

Фахівці звертають увагу на температуру повітря на вулиці, при якій рекомендується монтувати прозорий тент для веранди. Оптимальний варіант – теплий, сонячний день. У похмуру або холодну погоду штори для веранди від дощу слід хоча б кілька годин тримати в теплому місці. Це забезпечить еластичність матеріалу, спростить установку штор, а також допоможе досягти максимально рівномірного натягу полотна.

ProfiTent: виготовлення ПВХ штор для веранди «під ключ»

Компанія «Профі ТЕНТ» надає повний спектр професійних послуг з проектування та виготовлення тентів, каркасно-тентових конструкцій будь-яких видів, форм і розмірів з кращих сучасних матеріалів та фурнітури високої якості. Здійснюємо відправку замовлень по всій території України, робимо монтаж, а також пропонуємо послуги по нанесенню рекламної інформації та ремонту конструкції, в тому числі й терміновому.

Ми працює з матеріалами високої якості від перевірених виробників, зокрема ПВХ-плівкою від японської компанії Achilles. Вироби цієї фірми не дають усадки, практично не деформуються, зносостійкі, зберігають гнучкість при низьких температурах, не гниють, легко миються. А прозорі ПВХ-плівки також мають високий ступінь прозорості, що особливо актуально при установці м'яких вікон для веранд ресторанів або літніх кафе.

У нашому Портфоліо представлені готові м'які вікна для веранди (фото реальних об'єктів) в великому асортименті дизайнерських і функціональних рішень, що допоможе зробити грамотний вибір на користь оптимального в кожному конкретному випадку варіанту.

Характеристики

ПВХ тканина OMEGA (Корея)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 650 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Plain
Покриття (лак) 1-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 210/200 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 24/22 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 50 м
Ширина рулона 2,5/3,2 м
Виробник Корея
16 кольорів в наявності пвх тканина омега

ПВХ плівка Achilles 500 мкм (Японія)

Найменування Одиниці виміру
Товщина 500 мкм
Щільність (Вага) 650 г/м2
Пластичність 45 phr
Усадка 2−3%
Межа міцності на розрив 135 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 41 ДаН
Подовження при розриві > 350%
Термостійкість від -45°С до +60°С
Стандартна ширина рулона 1,37 / 1,83 м
Довжина рулона 25 / 50 м
Виробник Японія
Колір Прозорий

ПВХ плівка Super Clear 500 мкм (Тайвань)

Найменування Одиниці виміру
Товщина 500 мкм
Щільність (Вага) 650 г/м2
Пластичність 48 phr
Усадка 4−6%
Межа міцності на розрив 150 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 30 ДаН
Подовження при розриві > 200%
Термостійкість від -45°С до +60°С
Стандартна ширина рулона 1,40 / 1,80 м
Довжина рулона 50 м
Виробник Тайвань
Колір Прозорий / Тонований

ПВХ плівка Super Clear 800 мкм (Тайвань)

Найменування Одиниці виміру
Товщина 800 мкм
Щільність (Вага) 980 г/м2
Пластичність 45 phr
Усадка 4−6%
Межа міцності на розрив 250 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 65 ДаН
Подовження при розриві > 350%
Термостійкість від -45°С до +60°С
Стандартна ширина рулона 1,40
Довжина рулона 30 м
Виробник Тайвань
Колір Прозорий

Супутні товари

✱ Вся необхідна фурнітура для кріплення ПВХ штори поставляється разом зі шторою. Додаткові елементи для кріплення можете купити окремо.

Саморізи купити

Саморізи 4,2х19 мм

Для кріплення скоб, штори на конструкцію

0,30 грн./шт.

Еспандер для кріплення тенту

Еспандер Ø 8, 10 мм

Використовується для закріплення тенту і його натягу

від 30 грн./м.пог.

Гак S-подібний

Гак S-подібний

Універсальний кріпильний елемент, для швидкого з'єднання між собою ланцюгів, тросів і інших елементів

від 5 грн./шт.

Гачки пружинні для еспандера

Гачки пружинні

Встановлюються на еспандер, для кріплення тенту на кузові

15 грн./шт.

Талреп М14х140 мм

Талреп М14х140мм

Призначені для натягування й регулювання довжини всіляких розтяжок

від 130 грн./шт.

Карабін універсальний з муфтою

Карабін з муфтою

Для з'єднання сталевих тросів, ланцюгів і інших такелажних компонентів

16 грн./шт.

Карабін овальний з муфтою

Карабін з муфтою

Для з'єднання / роз'єднання різних кріпильних елементів між собою

від 14 грн./шт.

Карабін універсальний

Карабін універсальний

Для з'єднання такелажних компонентів, ланцюгів, сталевих тросів

15 грн./шт.

Наконечник для троса

Наконечник з карабіном для троса

Встановлюються на трос, еспандер для кріплення штори

24 грн./шт.

Блоки однероликові з вертлюгом

Блоки однероликові з вертлюгом

Застосовуються в якості відвідних або підвісних допоміжних пристроїв

від 70 грн./шт.

Кільце зварне d=40 мм

Кільце зварне оцинк. d=40 мм

Використовується для кріплення виробів

20 грн./шт.

Трос сталевий

Трос (канат) сталевий Ø 6 мм

Використовується для кріплення ПВХ штори, кріплення тента на кузові вантажівки

від 15 грн./м.пог.

Анкер 20х75/М12 C-гак

Анкер 20х75/М12 C-гак

Використовується для кріплення троса до стіни

від 180 грн./шт.

Анкер 20х75/М12 кільце

Анкер 20х75/М12 кільце

Використовується для кріплення троса до стіни

від 143 грн./шт.

Коуш на трос

Коуш

Застосовується для захисту троса від підвищеного зносу

від 6 грн./шт.

Зажим для троса

Зажим для троса

Для закріплення троса або формування петель

від 7 грн./шт.

Часті запитання:

Які штори краще для веранди?  ›

Оптимальний варіант – ПВХ штори для веранди, ціна яких більше ніж виправдана їх практичністю, функціональністю і зовнішніми характеристиками. Вони забезпечують відкритим терасам максимальний захист від негативних зовнішніх впливів: ультрафіолету, опадів, вітру, а також надокучливих комах.

Що краще за все повісити на вікна веранди?  ›

Якщо необхідно універсальне рішення, яке підходить для використання цілий рік, то варто уважно придивитися до такого варіанту, як поліетиленові штори для веранди. Вони надійні, еластичні, відмінно зберігають свою первинну форму і невибагливі в догляді. Штори ПВХ можуть бути безбарвними або кольоровими. У кольорове полотно додається тканинний корд (кант).

Чим закрити веранду від сонця?  ›

Найкраще сучасне рішення для надійного захисту від агресивного УФ-випромінювання, як людей, які знаходяться на веранді, так і меблів, текстилю, – гнучкі вікна. Вони не пропускають ультрафіолет, підтримують комфортний температурний режим всередині, а в спеку дають бажану тінь.

Чим захистити веранду від поривів вітру?  ›

Ефективний і недорогий спосіб убезпечити вуличні споруди від різких поривів вітру – купити захисні штори для веранди, виготовлені з ПВХ. Вони надзвичайно стійкі до різного роду навантажень і температурних перепадів.

Чим захистити веранду від дощу?  ›

Кращі на сьогоднішній день непромокальні штори для веранди – гнучкі вікна. Їх грамотний монтаж виключить ймовірність проникнення вологи всередину споруди навіть в найсильнішу зливу.

Чим можна закрити отвори відкритих веранд?  ›

М'які штори для веранди з ПВХ вдало поєднують в собі, як декоративну функцію, надаючи спорудженню затишний вигляд, так і практичну, захищаючи його від різного роду негативних впливів ззовні.

Що таке ПВХ тканина?  ›

Тканина ПВХ (вінілова тканина з ПВХ) – це синтетична технічна тканина, основа якої складається з полімерних ниток сплетених в сітку і покрита спеціальним покриттям яке містить 100% ПВХ (полівінілхлорид). Тканина розроблена для використання в самих різних областях, включаючи спортивний одяг та обладнання, автомобільну промисловість, архітектурне будівництво, аграрний сектор та інше. Вінілова тканина з ПВХ відрізняється високою міцністю, довговічністю і гнучкістю, що дає їй чудову здатність протистояти стиранню і деформації. Тканина проста у використанні, універсальна, водо-, масло- і хімічно стійка. Особливо тканина ПВХ підходить для виробів близьких до повсякденного життя, вона абсолютно безпечна для людей і тварин.

Чим підтверджується безпечність ПВХ плівки?  ›

В основі ПВХ тканини, в тому числі і прозорій плівці, присутній полівінілхлорид (скорочено − ПВХ). Його безпеку для здоров'я дітей, дорослих людей, тварин підтверджена Висновок СЕС. Інших документів, що підтверджують безпеку даного матеріалу не передбачено Законодавством України.

Можна накрити теплицю ПВХ плівкою?  ›

Так, можна. Так як ПВХ плівка має невелику ширину рулону 1,37 і 1,80 метром ми її спаюємо спеціальним професійним обладнанням в будь-які розміри.

Який колір окантовки може бути на прозорій шторі ПВХ?  ›

Палітра кольорів налічує більше 15 кольорів. Наш майстер замірник привезе до вас розкладку ПВХ тканини і ви зможете підібрати колір під конструкцію.

Кріплення для м'яких вікон, ПВХ штор

Кольорова ПВХ тканина для окантовки ПВХ штори

На якій відстані від джерела тепла має бути вікно?  ›

Плівка ПВХ витримує температуру до +60°С. З нашого досвіду можу сказати, що поблизу джерела тепла (піч, каміна і т.п.) ми робимо стінки (м'які вікна) з непрозорою ПВХ тканини (вона армована нитками і більш стійка до навантажень).

ПВХ тканина має запах?  ›

Має, але він швидко вивітрюється. Запах ніяк не шкодить здоров'ю про що свідчить Висновок СЕС.

Чим ПВХ тканина відрізняється від брезентової?  ›

Тентові тканини діляться на натуральні і синтетичні. До натуральних відноситься брезентовий ткань. Основа брезентової тканини лляні волокна, які просочені водостійкою (ВО) або вогнетривкої (ОП) пропиткою. Тент з брезентової тканини не зможе захистити від сильного проливного дощу.

Що стосується ПВХ тканини, то це синтетична тканина з міцних синтетичних волокон, покритих полімерним покриттям. Додатково на полімерне покриття нанесений лак. Тенти з ПВХ тканини забезпечує 100% захист від вологи. Термін експлуатації 5-7 років.

Яка товщина прозорої плівки ПВХ?  ›

Найбільш популярною і рекомендованої плівкою є японська плівка Achilles, товщиною 500 мкм, що дорівнює 0,5 мм. На перший погляд 0,5 мм це небагато, але повірте це не так. Цією товщини досить щоб витримати сильний вітер, дощ, град, сніг. Термін експлуатації більше 7 років.

Яких розмірів можуть бути прозорі штори?  ›

Розміри ПВХ штор можуть бути абсолютно будь-які. Ми виготовляємо прозорі штори з ПВХ будь-яких розмірів і геометричних форм.

Можете вставити в прозору штору замок блискавку?  ›

Так, можемо. Якщо це дверний пройом ми рекомендуємо використовувати замок блискавку в шторі. Він спростить доступ в бесідку або терасу.

ПВХ штори горять чи ні?  ›

ПВХ тканина ділиться на групи за типом горючості: Г2 – помірно горючі (які не підтримують горіння), Г1 – погано горючі (самозагасаючі), НГ (негорючі). На ринку України доступний ПВХ матеріал тип горючості — Г2, інші типи тканини імпортуються на замовлення. Варто відзначити, що помірно горючі, клас Г2, не підтримує горіння і може використовуватися практично для будь-яких тентових виробів. Подивіться відео на якому показано як горить ПВХ тканину клас горючості — Г2.

На відео показано як горить ПВХ тканина клас горючості — Г2

Можна встановити на шторі ПВХ різні типи кріплення?  ›

Так. Буває таке, що для закріплення прозорої ПВХ штори просто необхідно використовувати два, а то і три типи кріплення.

Чи даєте гарантію на м'які вікна?  ›

Так. Разом із замовленням ми видаємо Паспорт виробу в якому прописаний термін і умови гарантійного обслуговування. На сьогодні термін гарантії на м'які вікна 24 місяці.

Яка температура експлуатації прозорих ПВХ штор?  ›

Тентовий матеріал ПВХ відрізняється морозостійкістю, витримує значну плюсову температуру. Згідно з технічними характеристиками виробника температура експлуатації прозорої ПВХ плівки від -45°С до +60°С, армована ПВХ тканина від -40°С до +70°С.

На зиму потрібно знімати прозорі ПВХ штори?  ›

В цьому немає необхідності. Вони будуть перешкоджати попаданню снігу на терасу або в бесідку. Морозів ПВХ тканина не боїться, єдине, вона стає більш жорсткою. Виробник матеріалів гарантує її безпечну експлуатацію при температурі від -45°С до +60°С. Багато людей встановлюють ПВХ штори на зиму, щоб не псувалося дерево, а по теплу підкручують штори в рулон до верху.

Який мінімальний розмір кольорової окантовки на прозорих шторах?  ›

Мінімальна рекомендована ширина окантовки повинна бути не менше 5−7 см. Максимального обмеження немає.

Як визначитися з типом кріплення ПВХ штори для бесідки?  ›

Вся фурнітура для кріплення має свої особливості. Найпопулярніший тип кріплення — Скоба + люверс з ремінцем. Ремінець може бути коротким на кожну скобу окремий або довгий на всю висоту штори.

Кріплення для м'яких вікон, ПВХ штор

Фурнітура для кріплення ПВХ штор

Де купити м'які штори ПВХ на веранду?  ›

У нас ви можете замовити ПВХ штори на веранду в будь-якому варіанті виконання: прозорі, комбіновані, кольорові. Ми виготовляємо м'які вікна на бесідки, тераси, веранди. Термін виготовлення до 5 днів. Також, можете окремо купити тентову фурнітуру.

Зацікавилися в нашій продукції або послугах?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК ›

Пропонуємо

М'які вікна з ПВХ

Тент на зерновоз

Тент на ГАЗ 3302

Тент на напівпричіп

Тент водонепроникний

Штори ПВХ для тераси

Ремонт тентів

ПВХ тканина

Тентова фурнітура

Покупцям

Доставка і оплата

Гарантія та повернення

Наші контакти

Портфоліо

Питання-Відповіді

Консультація інженера

Корисна інформація

Де купити в Україні

Калькулятор 0n-line

Карта сайта

Наші контакти

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

pt@profitent.ua

08322, Україна, с. Проліски, вул. Броварська, буд. 4, Бориспільський р-н., Київська область.

Соцмережі

Інформація розміщена на сайті не є публічною офертою і носить ознайомлювальний характер.

© ProfiTent.ua, 2012−2022 р. Каркасно-тентові конструкції від виробника. Копіювання заборонено.

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12