(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

Тент з ПВХ тканини

Виготовляємо тенти на замовлення за індивідуальними розмірами і вимогам. На тент встановлюються люверси (кільця), скоби та інша тентова фурнітура.
Матеріал тенту – армована ПВХ тканину, щільністю 630-900 грам на кв.м. (Щільність на вибір).

від 208 грн./м2

Замовити у Viber  Передзвоніть

Головна  /  Каталог  /  Тент ПВХ

ОПИС

ХАРАКТЕРИСТИКИ

АКСЕСУАРИ

ПИТАННЯ

Матеріал для тента

Для захисту вантажу, що перевозиться від дощу, снігу, вологи, розсипання під час руху, потрібна тент накидка, яка буде накривати кузов напівпричепа, вантажівки. Матеріал для тенту повинен бути щільний, вологостійкий і не пропускати воду (водостійкий). Одним з найбільш підходящих для виготовлення тентів на причепи є тентова тканина ПВХ.

ПВХ матеріал для тентів купити

ПВХ матеріал для виготовлення тентів

Даний тентовий матеріал користується великою популярністю у водіїв вантажних автомобілів, кузова яких закриті тентом. Він має велику щільність — 630, 650, 680, 700, 900 грам на кв.м., не пропускає воду, морозостійкий (до -40°С), його легко ремонтувати, мити, термін служби 5-7 років при дуже активній експлуатації круглий рік .

Довідка

Тканина ПВХ — це тканева сітка покрита з двох сторін ПВХ пропиткою, яка нагадує гуму. Даний вид тентової тканини забезпечує 100% захист від вологи, міцна на розрив і стійка до вітрових навантажень. Вироби з ПВХ тканини морозостійкі, гнучкі і міцні.

Тенти з ПВХ тканини, або як їх ще називають — полог з ПВХ, набирають все більшої популярності активно витісняючи брезентові тенти з льняного брезенту за рахунок своїх технічних характеристик, водостійкості, і доступною ціною.

Тент на КамАЗ

Тент на КамАЗ з ПВХ тканини

Тент на КамАЗ, зерновоз

Одними з найбільш популярних тентових виробів є тенти на зерновози, тенти на ГАЗель, ГАЗ, ЗІЛ, тенти на напівпричепи, різноманітні накидки на вантажні автомобілі і т.д.

Тент на зерновоз купити

Тент на зерновоз

Тент ПВХ — це захисна накидка тент з армованої ПВХ тканини, призначена для укриття вантажу, що перевозиться, тим самим захисту його від опадів (дощу, снігу).

Міцний і герметичний шов проварки

Матеріал для тентів поставляється в рулонах. При виготовленні тентів значну роль має ширина рулону, вона може бути 2,50 м, 2,75 м, 3,0 м, 3,20 м. У кожного виробника тентової тканини рулон має свою ширину.

ПВХ тканина для тентів в рулонах фото

ПВХ тканина для виготовлення тентів в рулонах

У більшості випадків при виготовленні тенту потрібно спаювати полотна ПВХ тканини між собою. Велике значення має якість проварювання зварного шва на тенті. Шов не менше 30-40 мм проварюється гарячим повітрям спеціально призначеним для такої спайки обладнанням швейцарської компанії Leister. При дотриманні правильної технології шов виходить повністю герметичний, його міцність дорівнює цільному куску матеріалу ПВХ.

Шов спайки тканини ПВХ на тенті

Шов спайки тканини ПВХ на тенті

ПВХ тент посилений по периметру

Для забезпечення міцності тенту (полога ПВХ) по його периметру тканина підгинається вдвічі і проварюється гарячим повітрям. Після цього в подвійну тканину (на професійній мові — Підворот) по периметру встановлюються люверси (кільця) з кроком 500 мм (крок може бути інший, все залежить від виробу).

Виготовлення тентів ПВХ

Виготовлення тентів ПВХ — Пропаювання підворота по периметру тенту

Люверси бувають круглі, овальні, прямокутні, виготовлені з металу і оцинковані. Діаметр круглого люверса буває Ø 10, 12, 16, 25, 40 мм.

Люверси для тенту ПВХ

Люверси для тента оцинковані: круглі, овальні, прямокутні

Стандартно на ПВХ тенти встановлюємо люверси Ø 16 мм. Розташування люверсов може бути індивідуальним, як вам необхідно.

Тент з люверсами купити

Установка люверсів на тент

Кріплення тента ПВХ

Закріпити тент на кузові можна за допомогою шнура, троса або еспандера (гумовий шнур) простягнувши його через люверси і зачепивши за гачки на бортах кузова вантажівки. Ми рекомендуємо використовувати еспандер так як він забезпечує максимальний натяг тенту. Придбати еспандер можна в нас за прийнятною ціною.

Кріплення тента ПВХ фото

Кріплення тента ПВХ

Види ПВХ тканини для тентів

Тентова ПВХ тканина має в своїй основі лавсанові нитки, плетіння яких може відрізнятися, а щільність матеріалу при цьому бути однаковою. Основне плетіння ниток в ПВХ тканини, щільністю 650 грам на кв.м. — 8х8 і 9х9.

Клас горючості ПВХ тканини для тентів

Крім цього, тканина ПВХ ділиться на групи за типом горючості: Г2 – помірно горючі (які не підтримують горіння), Г1 – погано горючі (самозагасаючі), НГ (негорючі). На ринку України доступний ПВХ матеріал тип горючості — Г2, інші типи тканини імпортуються на замовлення.

На відео показано як горить ПВХ тканину клас горючості — Г2

Яку тканину для тентів ми використовуємо

Компанія «Профі ТЕНТ» пропонує вироби з ПВХ тканини тип горючості якої Г2 – помірно горючі (які не підтримують горіння). Під ваш запит можемо виготовити тенти з ПВХ тканини інший ступенів горючості, але ціна виробу при цьому буде значно вищою.

Переваги тентів з ПВХ тканини

Готові вироби тентів — тенти, пологи, накидки мають малу вагу: 1 кв.м. тента щільністю 650 грамм на кв.м. = 0,650 кг.. Тенти мобільні, транспортуються, прості в монтажі і мають наступні переваги:

  • Довготривалий термін експлуатації
  • Стійкість до різних зовнішніх впливів
  • Волого, повітро- і паронепроникність
  • Бензо- і маслостійкість
  • Стійкість до проривів і порізів
  • Висока міцність матеріалу
  • Простота очищення

Як визначити розміри тенту на кузов

Щоб замовити тент на зерновоз напівпричіп, самоскид або інший тип вантажівки необхідно заміряти розміри старого тенту, або ж по новій зняти розміри. Заміряйте довжину і ширину кузова, додайте напуски на борта з кожного боку 300−500 мм. Напуски вбережуть вантаж від затікання води і дають можливість завантаження «з гіркою».

Тенти під трубу для скручування мають трохи іншу конструкцію. З боку, яка кріпиться «намертво» на заклепки, за допомогою притискної планки, на поворотні скоби або просто саморізами, досить напуску 100−200 мм. По трьох інших сторонах досить напуску тенту 300−500 мм.

Варіанти виготовлення тентів:

Тент накидка (автонакидка)
Тент накидка, автонакидка на ГАЗ, ЗІЛ

Тент ПВХ з люверсами на кузов вантажівки

Тент накидка − представляє собою прямокутний тент з пропаяними підворотами і люверсами (кільцями) по всьому периметру тенту. Підворот має подвійний шар ПВХ тканини, що забезпечує надійну фіксацію люверса в ньому. Відстань між люверсами 500 мм, діаметр люверса може бути Ø 10, 12, 16, 25, 40 мм. Відстань між люверсами, їх розмір вибираєте при оформленні замовлення.

Як кріпиться такий тент. Кріпиться такий тент за допомогою еспандера (гумова мотузка) або TIR троса. Еспандер протягується через люверси і зачіпається за гачки на борту. При кріпленні за допомогою троса необхідно встановити бортові скоби на які тент буде одягатися через люверси. Після трос протягується через скоби по всьому периметру.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ ›    ПОРАХУВАТИ ЦІНУ ›

Тент під трубу з «карманом»
Тент з карманом під трубу

Тент ПВХ з «карманом» під трубу

Тент з «карманом» під трубу − представляє собою прямокутний тент, спереду та ззаду встановлені люверси в подворот тканини, одна довга сторона тенту тільки пропаяна, а на другій пропаяний подворот («карманом»), в який вставляється труба і на неї буде накручуватися тент.

Як кріпиться такий тент. Спереду та ззаду тент кріпиться еспандером (гумова мотузка), який протягується через люверси і зачіпається за гачки на борту. Сторона пропаяв (без «кармана») кріпиться до борта «намертво» на заклепки, за допомогою прижимної планки, на поворотні скоби або просто саморізами. З другої довгої сторони, в подворот «карман» тенту, вставляється труба з ручкою. До труби кріпляться стягнуті ремені, якими натягується тент.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ ›    ПОРАХУВАТИ ЦІНУ ›

Тент з вирізаними кутами і «карманом» під трубу
ПВХ тент з вирізаними кутами і карманом під трубу

ПВХ тент з вирізаними кутами і «карманом» під трубу

Тент з вирізаними кутами і «карманом» під трубу − представляє собою прямокутним тент в якому вирізані кути. При такій формі тент більш щільно прилягає до бортів. Спереду і ззаду встановлені люверси в підворот тканини, одна довга сторона тенту тільки пропаяна, а на другій пропаяний підворот, в який вставляється труба і на неї буде накручуватися тент.

Як кріпиться такий тент. Спереду та ззаду тент кріпиться еспандером (гумова мотузка), який протягується через люверси і зачіпається за гачки на борту. Сторона пропаяв (без «кармана») кріпиться до борта «намертво» на заклепки, за допомогою прижимної планки, на поворотні скоби або просто саморізами. З другої довгої сторони, в підворот «карман» тенту, вставляється труба. До труби кріпляться стяжні ремені, якими натягується тент.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ ›    ПОРАХУВАТИ ЦІНУ ›

Тент під пломбування з люверсами
Тент під пломбування з люверсами

Тент під пломбування з люверсами

Тент під пломбування − представляє собою прямокутний тент в якому вирізані кути і по периметру встановлені люверси (кільця). Місця установки люверсів посилені подвійним шаром ПВХ тканини, що забезпечує надійну фіксацію люверса на тенті. Відстань між люверсами 500 мм, діаметр люверов може бути Ø 10, 12, 16, 25, 40 мм. Відстань між люверсами, їх розмір вибираєте при оформленні замовлення.

Как крепится тент на кузове. Для кріплення такого тенту знадобляться тентові або бортові скоби. Вони встановлюються на бортах, так щоб вони співпадали з люверсами на тенті. Одягаємо тент з люверсами на скоби і протягуємо через скоби митний TIR трос в обплітці. ВАЖЛИВО! TIR трос повинен бути зі спеціальними наконечниками для установки пломби.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ ›    ПОРАХУВАТИ ЦІНУ ›

Тент накидка з посиленнями по кузову
Тент накидка з посиленнями по кузову

Тент накидка з посиленнями по кузову і дугах

Тент накидка з посиленнями − представляє собою прямокутний тент, може бути з вирізаними кутами, і пропаяними підворотами по периметру, додатково наварені полоси тканини для посилення в місцях контакту тенту до бортів і дуг, а також встановленими люверсами (кільцями) по всьому периметру тенту. Додаткові наварені посилення значно подовжують термін служби тенту. Відстань між люверсами 500 мм, діаметр люверов може бути Ø 10, 12, 16, 25, 40 мм. Відстань між люверсами, їх розмір вибираєте при оформленні замовлення.

Как крепится такой тент. Для кріплення тенту використовується еспандер (гумова мотузка), можна ще використовувати TIR трос якщо необхідно пломбувати вантаж. Еспандер протягується через люверси і зачіпається за гачки на борту. При кріпленні за допомогою троса необхідно встановити бортові скоби на які тент буде одягатися через люверси. Після трос протягується через скоби по всьому периметру.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ ›    ПОРАХУВАТИ ЦІНУ ›

Як придбати тент ПВХ

Щоб купити тент з ПВХ тканини повідомте нам розміри (Довжина х Ширина кузова або вже готового полотна тента), розташування, діаметр і необхідний крок між люверсами. Повідомте розміри нам по телефону або напишіть на Viber чи пошту. Наш менеджер прорахує вартість і повідомить вам. Після чого можете підтвердити своє замовлення і на протязі 1-3 днів воно буде готове.

Характеристики

ПВХ тканина OMEGA (Корея)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 650 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Plain
Покриття (лак) 1-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа / уток) 210/200 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 24/22 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 50 м
Ширина рулона 2,5/3,2 м
Виробник Корея
16 кольорів в наявності пвх тканина омега

ПВХ тканина OPTIMA (КНР)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 630 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 7 х 7 см
Плетіння основи Plain
Покриття (лак) 1-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 190/180 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 23/21 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 7 даН/5см
Довжина рулона 50 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник КНР
7 кольорів в наявності пвх тканина оптіма

ПВХ тканина BETA (Іспанія)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 620 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 240/240 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 26/25 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 70 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Іспанія
7 кольорів в наявності пвх тканина БЕТА

ПВХ тканина GAMMA (Іспанія)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 650 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 240/250 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 26/25 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 70 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Іспанія
4 кольори в наявності пвх тканина гамма

ПВХ тканина SIOEN B7119 (Бельгія)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 630 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 250/180 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 25/25 ДаН
Термостійкість від -30°С до +70°С
Адгезійна міцність 9 даН/5см
Довжина рулона 60 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Бельгія
16 кольорів в наявності пвх тканина sioen

ПВХ тканина MEHLER 8250 (Німеччина)

Найменування Одиниці виміру
Щільність (Вага) 620 г/м2
Лінійна щільність 1100 x 1100 Децитекс
Склад основи Polyester / PVC
Щільність основи 8 х 8 см
Плетіння основи Twisted
Покриття (лак) 2-сторонній акрил, глянець
Межа міцності на розрив (основа/уток) 250/250 ДаН/5 см
Міцність на відрив (основа/уток) 25/25 ДаН
Термостійкість від -40°С до +70°С
Адгезійна міцність 10 даН/5см
Довжина рулона 60 м
Ширина рулона 2,5 м
Виробник Німеччина
16 кольорів в наявності пвх тканина MEHLER

Супутні товари

Еспандер для кріплення тенту

Еспандер Ø 8, 10 мм

Використовується для закріплення тенту на кузові вантажівки

від 30 грн./м.пог.

Митний TIR трос для тентів

Митний TIR трос

Для пломбування на трос встановлені наконечники

13 грн./м.пог.

Митний TIR ремінь ПВХ

Митний ремінь

Для кріплення тенту і пломбування вантажу, що перевозиться

30 грн./м.пог.

Гачки тентові оцинковані

Гачки тентові

Для закріплення тенту на кузові за допомогою еспандера

7 грн./шт.

Люверси оцинковані для тенту

Люверси

Встановлені по периметру для кріплення тента на кузові

від 3 грн./шт.

Скоба тентовая, бортова оцинкована

Скоба бортова

Використовується для жорсткого кріплення тенту на кузові

від 10 грн./шт.

Скоба поворотна французька

Скоба поворотна

Використовується для жорсткого кріплення тенту на кузові, можливість пломбувати TIR тросом

24 грн./шт.

Трещітка і стяжний ремінь

Трещітка і ремінь

Механізм для натягнення тента, кріплення вантажу

210 грн./компл.

Люверс овальний 42 х 22 мм

Люверс 42 х 22 мм

Використовуються для кріплення тенту на кузові

7 грн./шт.

Гачки пружинні для еспандера

Гачки пружинні

Встановлюються на еспандер, для кріплення тента на кузові

15 грн./шт.

Наконечник для троса

Наконечник для троса

Встановлюються на трос, еспандер для кріплення тента на кузові

24 грн./шт.

Поліестерова стрічка

Поліестерова стрічка

Використовується з механізмом для натягування тенту, кріплення вантажу

14 грн./м.пог.

Часті запитання:

Що таке ПВХ тканина?  ›

Тканина ПВХ — це сітка з тканини покрита з двох сторін ПВХ пропиткою, яка нагадує гуму (полівінілхлорид). Даний вид тентової тканини забезпечує 100% захист від вологи, міцна на розрив і стійка до вітрових навантажень. Вироби з ПВХ тканини морозостійкі, гнучкі і міцні.

Вирізуєте кути на тенті, є посилення в місцях контакту з кузовом?  ›

Ми виготовляємо тенти так, як Вам потрібно. Якщо Вам необхідно щоб кути були вирізані − ми їх виріжемо, якщо потрібно щоб тент мав рівну прямокутну форму з кутами − ми так його і зробимо.

Встановлюєте кільця на тент?  ›

Так. Ми встановлюємо люверси на тенти: круглі Ø 10, 12, 16, 25, 40 мм, овальні 42х22 мм, прямокутні 27х8 мм.

Що таке тент з посиленнями?  ›

Це тент з ПВХ тканини, пропаянними підворотами по периметру і на який додатково наварені посилення в місцях контакту тента з бортами і дугами. Додатково наварені посилення значно збільшують термін служби тенту.

Тент ПВХ з посиленнями

Тент ПВХ з посиленнями в місцях контакту з кузовом, дугами

ПВХ тканина має запах?  ›

Має, але він швидко вивітрюється. Запах ніяк не шкодить здоров'ю про що свідчить Висновок СЕС.

Чим ПВХ тканина відрізняється від брезентової?  ›

Тентові тканини діляться на натуральні і синтетичні. До натуральних відноситься брезентовий ткань. Основа брезентової тканини лляні волокна, які просочені водостійкою (ВО) або вогнетривкої (ОП) пропиткою. Тент з брезентової тканини не зможе захистити від сильного проливного дощу.

Що стосується ПВХ тканини, то це синтетична тканина з міцних синтетичних волокон, покритих полімерним покриттям. Додатково на полімерне покриття нанесений лак. Тенти з ПВХ тканини забезпечує 100% захист від вологи. Термін експлуатації 5-7 років.

Чи можна тент з ПВХ тканини використовувати для накриття гарячого асфальту?  ›

Так можна! Тент з ПВХ тканини не підтримує горіння. При виготовленні тент зварюється гарячим повітрям при температурі від 450°С до 620°С, при цьому ніяких загорянь немає. При перевезення асфальтової суміші рекомендуємо накривати асфальт, але не допускати щоб тент лягав на гарячу суміш, щоб не відбулося плавлення матеріалу ПВХ.

Яких розмірів виготовляєте тенти?  ›

Розміри тента можуть бути абсолютно будь-які, все залежить від ваших потреб. Ми виготовляємо тенти на замовлення будь-яких розмірів і геометричних форм.

Як заклеїти тент ПВХ?  ›

Щоб самостійно заклеїти ПВХ тент вам необхідний спеціальний клей або фен для зварювання гарячим повітрям, шматок ПВХ тканини який буде латкою. Знежирюємо поверхня тенту, наносите клей і накладаєте латку. Все ремонт готовий. У своїй роботі ми зварює тенти тільки гарячим повітрям, цей спосіб більш надійний.

Чи буває тканина ПВХ яка не горить?  ›

ПВХ тканина ділиться на групи за типом горючості: Г2 – помірно горючі (які не підтримують горіння), Г1 – погано горючі (самозагасаючі), НГ (негорючі). На ринку України доступний ПВХ матеріал тип горючості — Г2, інші типи тканини імпортуються на замовлення. Варто відзначити, що помірно горючі, клас Г2, не підтримує горіння і може використовуватися практично для будь-яких тентових виробів. Подивіться відео на якому показано як горить ПВХ тканину клас горючості — Г2.

На відео показано як горить ПВХ тканина клас горючості — Г2

Можна встановити на тенті люверси різних діаметрів, форми?  ›

Так, можна. Ви говорите які люверси і з якого боку тенту Вам потрібні і ми їх встановимо.

Продаєте гумову мотузку для кріплення тенту?  ›

Так. У нашому асортименті є гумова мотузка Ø 8 та 10 мм, вона називається − еспандер. Щоб купити еспандер необхідно визначити метраж, який Вам потрібен, і ми відправимо його Новою поштою.

Яка температура експлуатації ПВХ тента?  ›

Тентовий матеріал ПВХ вирізняється морозостійкістю, витримує значну плюсову температуру. Згідно з технічними характеристиками виробника температура експлуатації ПВХ тканини від -40°С до +70°С.

Де купити ПВХ тент?  ›

У нас ви можете купити ПВХ тент, або тентову тканину оптом і вроздріб. Також, можете купити тентову фурнітуру.

Зацікавилися в нашій продукції або послугах?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК ›

Пропонуємо

М'які вікна з ПВХ

Тент на зерновоз

Тент на ГАЗ 3302

Тент на напівпричіп

Тент водонепроникний

Штори ПВХ для тераси

Ремонт тентів

ПВХ тканина

Тентова фурнітура

Покупцям

Доставка і оплата

Гарантія та повернення

Наші контакти

Портфоліо

Питання-Відповіді

Консультація інженера

Корисна інформація

Де купити в Україні

Калькулятор 0n-line

Карта сайта

Наші контакти

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

pt@profitent.ua

08322, Україна, с. Проліски, вул. Броварська, буд. 4, Бориспільський р-н., Київська область.

Соцмережі

Інформація розміщена на сайті не є публічною офертою і носить ознайомлювальний характер.

© ProfiTent.ua, 2012−2022 р. Каркасно-тентові конструкції від виробника. Копіювання заборонено.

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12