(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

КАТАЛОГ

УКР

РУС

Стрічкові ПВХ завіси

Використовуються для теплоізоляції приміщення, для зберігання температури в холодильній камері, для перешкоди попадання в приміщення з вулиці пилу, комах, дощу, снігу.

Замовити у Viber  Передзвоніть

Головна  /  Каталог  /  Стрічкові ПВХ завіси

ОПИС

ХАРАКТЕРИСТИКИ

АКСЕСУАРИ

ПИТАННЯ

ПВХ завіси

Недорогим, але дуже ефективним методом зменшити витрати на обігрів приміщення або для підтримання певної температури в ньому є встановлення стрічкових ПВХ завіс. Встановивши ПВХ завіси на вхідні двері в магазині, кіоску, виробництві або складі можна зменшити витрати на обігріві приміщення до 50%. Силіконові стрічки мають товщину 2, 3, 4 мм.

Встановлюються стрічки внахлест одна на другу, ступінь їх перекриття регулюється в залежності від типу приміщення, температури повітря в ньому, функцій які потрібно щоб завіса виконувати.

ПВХ завіса купити

Стрічкова ПВХ завіса

Завіса ПВХ для холодильної камери

Стрічкові ПВХ завіси встановлюються для збереження температури в холодильній камері. Для дуже холодних приміщень використовується морозостійка ПВХ стрічка, яка розрахована на експлуатацію при дуже низьких температурах від −25°С до + 30°С. Такі ПВХ завіси встановлюються в морозильних камерах, рефрижераторах та іншому холодильному обладнанні. Також, існують понад морозостійка ПВХ плівка температура експлуатації якої від −60°С до +15°С.

Завіса ПВХ для холодильної камери

Завіса ПВХ для холодильної камери

ПВХ завіси на двері

Полосові завіси встановлюються на двері в магазинах, виробництвах, заводах. Вони використовуються, щоб розділити робочі зони персоналу. Зазвичай для таких цілей використовується гладка стандартна ПВХ стрічка. В основному вона використовується прозора, але для виділення дверного прийому застосовують і кольорову ПВХ стрічку (сіра, помаранчева, чорна, синя, жовта, біла). Полосові завіси з цього типу стрічки мають робочий діапазон температур в межах від −15°С до +50°С.

ПВХ завіси на двері

ПВХ завіси на двері

ПВХ завіси на ворота

Полосові завіси встановлюються на двері, а також можуть встановлюватися на ворота в приміщенні. У холодну пору року вони збережуть температуру в приміщенні, будуть перешкоджати задування снігу крізь щілини, приберуть протяги, а в теплу пору будуть перешкоджати попаданню з вулиці пилу, комах, гарячого літнього повітря. Крізь ПВХ завіси може безперешкодно проїжджати різна техніка (рокла, навантажувачі, штабелер і т.д.). Для силіконової завіси на ворота використовується ребриста стрічка ПВХ, ще вона називається рифлена. Завдяки своїй ребристій будові вона не так швидко зношується під впливом проїжджаючої техніки, як гладка прозора стрічка.

ПВХ завіси на ворота складу

ПВХ завіси на ворота складу

Принцип роботи стрічкової завіси

Силіконова завіса яка набирається з стрічок ПВХ певної ширини (200, 300 або 400 мм.) Має досить просту, але в той же час досить надійну конструкцію. Складається з оцинкованого або з нержавійки карниза гребінки, кріпильних пластин, які кріпляться на силіконові стрічки. Карниз кріпиться до стіни над отвором або всередину дверного отвору, після на нього одягаються стрічки внахлест один на одного, утворюючи цілісну завісу.

Кріплення завіси ПВХ

Кріплення стрічки ПВХ на карнизі гребінці

При проходженні через ПВХ завісу людини або транспорту, гнучкі ПВХ стрічки будуть відкривати тільки частина отвору, який співпадає розміру з прохідним об'єктом. Після чого стрічка повертаються в початкове положення, заново перекриваючи весь дверний отвір.

Види стрічки для завіси

Існує кілька видів стрічки для виготовлення завіси, кожен з яких має свої особливості. Найпопулярніші це стандартні ПВХ завіси, вони витримують температури від −35°С до + 50°С, при цьому їх заявлена робоча температура від −15°С до + 50°С.

Полосові завіси ПВХ

Полосові завіси ПВХ

Далі за популярністю йдуть морозостійкі ПВХ завіси. Призначені для холодильних, морозильних камер, рефрижератором, вони витримують температуру від −40°С до +30°С. Робоча їх температура заявлена виробником від −25°С до + 30°С.

Довідка

Морозостійкі ПВХ стрічки не рекомендують застосовувати для звичайного використання їх використовують тільки в морозильних або холодильних камерах.

Силіконові стрічки для завіс відрізняються рівнем прозорості та можуть мати різний колір, відтінок. Товщина і ширина стрічки також буває різною, і застосовується в залежності від місця установки ПВХ завіси. Для дверей використовують 2 х 200 мм і 2 х 300 мм, для воріт 3 х 300 мм, для воріт висотою більше 3 метрів, створення окремих зон в приміщеннях використовується стрічка 4 х 400 мм.

Морозостійкі ПВХ завіси

Розраховані на експлуатацію при низьких температурах (від −25°С до + 30°С), їх можна використовувати в морозильних камерах, рефрижераторах. Холодильне обладнання боїться попадання теплого повітря, тому що це збільшує навантаження на устаткування і може вивести його з ладу.

Запобігти попаданню теплого повітря в холодильне обладнання можна використовуючи стрічкові ПВХ завіси. Силіконові штори економлять до 60% електроенергії, яка використовувалася б на охолодження теплого повітря, що потрапило всередину холодильної камери. ПВХ завіси можуть використовуватися і в рефрижераторах.

Морозостійкі ПВХ завіси

Морозостійкі ПВХ завіси

Прозорі гладкі (стандартні) ПВХ завіси

Завіси з гладкої ПВХ стрічки, їх ще називають стандартні ПВХ завіси, вважаються універсальними їх можна застосовувати у всіх типах приміщень. При цьому не варто забувати, що є стрічка ПВХ, яка має спеціальні властивості і призначена для конкретного типу приміщення.

Дані завіси мають робочий діапазон температур в межах від -15°С до +50°С. Їх застосування дуже широко: відділення магазину від складських приміщень, захист складу від вуличного пилу і т. д. Полосові завіси відмінно підходять для розділення приміщення на робочі зони. Маленьку робочу зону опалювати взимку легше ніж велику.

Полосові ПВХ завіси

Полосові ПВХ завіси

Рифлені (ребристі) ПВХ завіси

Їх завданням є захист від холоду, протягів, задування снігу і вітру в приміщення. Крізь них може інтенсивно проїжджати складської транспорт.

Ребристі ПВХ завіси, вважаються найміцнішими. Міцності їм дають ребра жорсткості, які розташовані по всій довжині смуги. Вони підвищують міцність стрічкової завіси до 50%. Даний тип стрічки призначений для складських приміщень, де присутній активний рух техніки. Незабуваємо, що активним рухом вважається проїзд техніки крізь ворота десятки разів за годину. Якщо транспорт проїжджає 1-2 рази за годину, то ребристу стрічку не має сенсу ставити, можна обійтися і завісою з стандартної стрічки.

Ребристі ПВХ завіси

Ребристі ПВХ завіси

Завіси ПВХ для зварювальних робіт

Крім ПВХ завіс, які призначені для підтримки потрібних кліматичний умов в приміщенні, є ще і завіси призначені для захисту людей, які знаходяться поруч із зварювальними роботами, від шкідливого впливу зварювального устаткування. Шкідливим впливам вважається ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, а також отруйні гази. Крім цього, стрічкові завіси для зварювальних робіт забезпечують хорошу шумоізоляцію і теплоізоляцію.

Даний вид ПВХ завіс відповідає вимогам пожежної безпеки. Стрічка завіси не запалюються, не горить, так що турбуватися що окалина стане причиною пожежі не варто.

Завіси ПВХ для зварювальних робіт

Завіси ПВХ для зварювальних робіт

Як підібрати стрічку для завіси

При виборі стрічки для виготовлення ПВХ завіси варто звернути увагу на наступні деталі:

  1. Враховуйте висоту пройома. Чим він вищий, тим більший відсоток перекриття стрічок потрібен, і тим ширше вони повинні бути.
  2. Вибирайте тип стрічки, який підійде для ваших цілей (стандартна, морозостійка або ребриста стрічка).
  3. Залежно від передбачуваних навантажень на стрічку (інтенсивність руху через дверний отвір), вибирайте ребристу або гладку (ребристі більш зносостійкі).

Як купити ПВХ завісу

Компанія «Профі ТЕНТ» займається виготовленням стрічкових ПВХ завіс, продажою стрічки і кріпильної фурнітури для їх самостійного виготовлення. Вся силіконова стрічка для завіс має Висновок СЕС.

Для оформлення замовлення повідомте нам розміри готової стрічкової ПВХ завіси або розміри дверного прийому який плануєте закрити (Ширина х Висота). Передати розміри можете по телефону або написати на Viber чи пошту. Наш менеджер прорахує вартість і повідомить вам. Після чого можете підтвердити своє замовлення і ми протягом 1−3 днів замовлення буде готове.

Характеристики

Стандартна плівка для ПВХ завіс

Найменування Одиниці виміру
Тип плівки Стандартна
Ширина плівки 200, 300, 400 мм
Толщина плівки 2, 3, 4 мм
Колір (відтінок) Прозорий блакитний
Температурний режим експл. від −15°С до +50°С
Температура крихкості −35˚С
Ослаблення рівня звуку > 35 дБ
Стійкість до УФ-випромінюванню Так
Довжина рулону плівки 50 м
Виробник ExtruFlex (Франція)
Сертифікати Висновок СЕС

Морозостійка плівка для ПВХ завіс

Найменування Одиниці виміру
Тип плівки Морозостійка до −25°С
Ширина плівки 200, 300, 400 мм
Товщина плівки 2, 3, 4 мм
Колір (відтінок) Прозорий лазурний
Температурний режим експл. от −25°С до +30°С
Температура крихкості −40°С
Ослаблення рівня звуку > 35 дБ
Стійкість до УФ-випромінюванню Так
Довжина рулону плівки 50 м
Виробник ExtruFlex (Франція)
Сертифікати Висновок СЕС

Супер морозостійка плівка для ПВХ завіс

Найменування Одиниці виміру
Тип плівки Супер морозостійка до −60°С
Ширина плівки 200, 300 мм
Товщина плівки 2, 3 мм
Колір (відтінок) Прозорий лазурний
Температурний режим експл. від −60°С до +15°С
Температура крихкості −65°С
Ослаблення рівня звуку > 35 дБ
Стійкість до УФ-випромінювання Так
Довжина рулону плівки 50 м
Виробник ExtruFlex (Франція)
Сертифікати Висновок СЕС

Стандартна рифлена плівка для ПВХ завіс

Найменування Одиниці виміру
Тип плівки Стандартна рифлена
Ширина плівки 200, 300, 400 мм
Товщина плівки 2, 3, 4 мм
Колір (відтінок) Прозорий блакитний
Температурний режим експл. від −15°С до +50°С
Температура крихкості −35°С
Ослаблення рівня звуку > 35 дБ
Стійкість до УФ-випромінювання Так
Довжина рулону плівки 50 м
Виробник ExtruFlex (Франція)
Сертифікати Висновок СЕС

Морозостійка рифлена плівка для ПВХ завіс

Найменування Одиниці виміру
Тип плівки Морозостійка рифлена
Ширина плівки 200, 300, 400 мм
Товщина плівки 2, 3, 4 мм
Колір (відтінок) Прозорий блакитний
Температурний режим експл. від −25°С до +30°С
Температура крихкості −40°С
Ослаблення рівня звуку > 35 дБ
Стійкість до УФ-випромінювання Так
Довжина рулону плівки 50 м
Виробник ExtruFlex (Франція)
Сертифікати Висновок СЕС

Кольорова плівка для ПВХ завіс

Найменування Одиниці виміру
Тип плівки Кольорова непрозора
Ширина плівки 200, 300 мм
Товщина плівки 2, 3 мм
Колір (відтінок) плівка ПВХ для завіс кольорова
Температурний режим експл. від −25°С до +50°С
Температура крихкості −40°С
Ослаблення рівня звуку > 35 дБ
Стійкість до УФ-випромінювання Так
Довжина рулону плівки 50 м
Виробник ExtruFlex (Франція)
Сертифікати Висновок СЕС

Проти комах плівка для ПВХ завіс

Найменування Одиниці виміру
Тип плівки Антимоскітна
Ширина плівки 200, 300 мм
Товщина плівки 2, 3 мм
Колір (відтінок) Жовтий прозорий
Температурний режим експл. від −15°С до +50°С
Температура крихкості −35°С
Ослаблення рівня звуку > 35 дБ
Стійкість до УФ-випромінювання Так
Довжина рулону плівки 50 м
Виробник ExtruFlex (Франція)
Сертифікати Висновок СЕС

Довідка

Дані що містяться в цій технічній специфікації, наводяться нашому клієнту для його інформування та допомоги йому при виборі товару. Ця інформація не передбачає будь-яких формальних або неявних гарантій щодо використання товару.

Супутні товари

Фурнітура для кріплення

Карниз гребінка оцинкований для кріплення завіси ПВХ

Карниз−гребінка оцинк.

Використовується для закріплення стрічки ПВХ

307 грн./м.пог.

Карниз гребінка з нержавійки для кріплення завіси ПВХ

Карниз−гребінка нерж.

Використовується для закріплення стрічки ПВХ

491 грн./м.пог.

Пластина 200 мм оцинкована

Пластина 200 мм оцинк.

Для кріплення стрічки на карнизі−гребінці

31 грн./шт.

Пластина 300 мм оцинкована

Пластина 300 мм оцинк.

Для кріплення стрічки на карнизі−гребінці

47 грн./шт.

Пластина 200 мм з нержавійки

Пластина 200 мм нерж.

Для кріплення стрічки на карнизі−гребінці

59 грн./шт.

Пластина 300 мм с нержавійки

Пластина 300 мм нерж.

Для кріплення стрічки на карнизі−гребінці

70 грн./шт.

   

Плівка для завіс стандартна

Плівка для ПВХ завіс стандартна 200х2

Плівка 200х2 мм

130 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс стандартна 300х2

Плівка 300х2 мм

197 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс стандартна 300х3

Плівка 300х3 мм

295 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс стандартна 400х3

Плівка 400х3 мм

392 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс стандартна 400х4

Плівка 400х4 мм

524 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс стандартна 100х1,2

Плівка 100х1,2 мм

54 грн./м.пог.

   

Плівка для завіс морозостійка

Плівка для ПВХ завіс морозостійка 200х2

Плівка 200х2 мм

151 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс морозостійка 300х2

Плівка 300х2 мм

227 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс морозостійка 300х3

Плівка 300х3 мм

340 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс морозостійка 400х4

Плівка 400х4 мм

604 грн./м.пог.

Плівка для завіс стандартна рифлена

Плівка для ПВХ завіс стандартна рифлена 200х2

Плівка 200х2 мм

141 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс стандартна рифлена 300х2

Плівка 300х2 мм

214 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс стандартна рифлена 300х3

Плівка 300х3 мм

317 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс стандартна рифлена 400х4

Плівка 400х4 мм

564 грн./м.пог.

Плівка для завіс морозостійка рифлена

Плівка для ПВХ завіс морозостійка рифлена 200х2

Плівка 200х2 мм

166 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс морозостійка рифлена 300х3

Плівка 300х3 мм

375 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс морозостійка рифлена 400х4

Плівка 400х4 мм

665 грн./м.пог.

 

Плівка для завіс супер морозостійка

Плівка для ПВХ завіс супер морозостійка 200х2

Плівка 200х2 мм

164 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс супер морозостійка 300х2

Плівка 300х2 мм

249 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс супер морозостійка 300х3

Плівка 300х3 мм

369 грн./м.пог.

Плівка для завіс кольорова

Плівка для ПВХ завіс сіра 200х2

Плівка сіра 200х2 мм

151 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс сіра 300х3

Плівка сіра 300х3 мм

340 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс біла 200х2

Плівка біла 200х2 мм

151 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс біла 300х3

Плівка біла 300х3 мм

340 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс чорна 200х2

Плівка чорна 200х2 мм

151 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс чорна 300х3

Плівка чорна 300х3 мм

340 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс синя 200х2

Плівка синя 200х2 мм

151 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс синя 300х3

Плівка синя 300х3 мм

340 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс помаранчева 200х2

Плівка помаранчева 200х2 мм

151 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс помаранчева 300х3

Плівка помаранчева 300х3 мм

340 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс проти комах 200х2

Плівка против комах 200х2 мм

151 грн./м.пог.

Плівка для ПВХ завіс проти комах 300х3

Плівка против комах 300х3 мм

340 грн./м.пог.

Часті запитання:

Що таке ПВХ тканина?  ›

Тканина ПВХ — це сітка з тканини покрита з двох сторін ПВХ пропиткою, яка нагадує гуму (полівінілхлорид). Даний вид тентової тканини забезпечує 100% захист від вологи, міцна на розрив і стійка до вітрових навантажень. Вироби з ПВХ тканини морозостійкі, гнучкі і міцні.

ПВХ стрічка для завіс має сертифікати якості?  ›

Стрічкова ПВХ плівка має Висновок СЕС, що підтверджує її нешкідливість для людей і тварин.

Як підібрати ПВХ завісу?  ›

Щоб ви могли правильно вибрати стрічку для ПВХ завіси ми підготували коротку статтю в якій описані всі нюанси вибору. Читайте статтю на сторінці сайту − Як підібрати ПВХ завісу.

Як користуватися онлайн калькулятором ПВХ завіс?  ›

Ми спільно з досвідченими програмістами розробили онлайн калькулятор розрахунку вартість ПВХ завіси. У калькулятор закладені всі формули розрахунку, що гарантує розрахунок точної вартості завіси. Інструкцію як користуватися читайте на сторінці сайту − Як розрахувати вартість ПВХ завіси онлайн.

ПВХ стрічка має запах?  ›

Має, але він швидко вивітрюється. Запах ніяк не шкодить здоров'ю про що свідчить Висновок СЕС.

Як встановити ПВХ завіси?  ›

Встановлювати ПВХ завіси нескладно. Ми підготували покрокову інструкцію з з якою ознайомтеся на сторінці сайту − Як встановити ПВХ завіси.

Що входить в комплект поставки ПВХ завіси?  ›

У комплекті, крім ПВХ стрічки, є ще карниз−гребінка на який одягається стрічка, і на саму стрічку встановлюються спеціальні кріпильних пластини з отворами, через які стрічки одягаються на карниз. Стандартна довжина карниза 1225 мм. Кріпильні пластини мають довжину 200, 300 мм (як і ширина ПВХ стрічки). Всі металеві елементи кріплення оцинковані, або можуть бути з нержавійки.

Можна купити рулон 50 метрів самої стрічки?  ›

Так, можна. У нас можете купити не тільки готову ПВХ завісу, а й окремо комплектуючі для самостійного виготовлення завіси: карниз, пластини, стрічку пвх.

Яку стрічку для завіси на ворота краще вибрати?  ›

Якщо через ворота транспорт не проїжджає можете сміливо вибирати стандартну гладку стрічку шириною 300−400 мм, в залежності від висоти отвору. Якщо ж рух техніки через ворота інтенсивне, більш 10 проїздів на годину, рекомендуємо використовувати ребристу ПВХ стрічку. Вона прослужить набагато довше.

Чи буває тканина ПВХ яка не горить?  ›

ПВХ тканина ділиться на групи за типом горючості: Г2 – помірно горючі (які не підтримують горіння), Г1 – погано горючі (самозагасаючі), НГ (негорючі). На ринку України доступний ПВХ матеріал тип горючості — Г2, інші типи тканини імпортуються на замовлення. Варто відзначити, що помірно горючі, клас Г2, не підтримує горіння і може використовуватися практично для будь-яких тентових виробів. Подивіться відео на якому показано як горить ПВХ тканину клас горючості — Г2.

На відео показано як горить ПВХ тканина клас горючості — Г2

Можна кріпити стрічку не використовуючи карниз−гребінку?  ›

Так. Ви можете закріпити стрічку на дюбеля, саморізи або через прижимну пластину до стіни. Мінус такого кріплення в тому, що стрічка не так легко буде відкриватися при проході через неї.

Можна замовити прозору завісу ПВХ, а по краях щоб була червона полоса?  ›

Так, можна. При оформленні замовлення повідомте цю інформацію менеджеру і він порахує дві кольорові стрічки.

Який термін служби стрічкової ПВХ завіси?  ›

Термін служби завіси залежно від робочих умов. На складі, коли завіса стоїть на воротах і через неї їздить техніка, приблизний термін до заміни 2 роки. Завіса може стояти і довше, але вигляд вона матиме вже неохайний.

Де купити стрічкову ПВХ завісу?  ›

У нас ви можете купити ПВХ завіси будь-яких розмірів і технічних характеристик. Також, можете купити кріпильні елементи: карниз, пластини.

Зацікавилися в нашій продукції або послугах?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК ›

Пропонуємо

М'які вікна з ПВХ

Тент на зерновоз

Тент на ГАЗ 3302

Тент на напівпричіп

Тент водонепроникний

Штори ПВХ для тераси

Ремонт тентів

ПВХ тканина

Тентова фурнітура

Покупцям

Доставка і оплата

Гарантія та повернення

Наші контакти

Портфоліо

Питання-Відповіді

Консультація інженера

Корисна інформація

Де купити в Україні

Калькулятор 0n-line

Карта сайта

Наші контакти

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

pt@profitent.ua

08322, Україна, с. Проліски, вул. Броварська, буд. 4, Бориспільський р-н., Київська область.

Соцмережі

Інформація розміщена на сайті не є публічною офертою і носить ознайомлювальний характер.

© ProfiTent.ua, 2012−2022 р. Каркасно-тентові конструкції від виробника. Копіювання заборонено.

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12