Замовити ›

УКР

РУС
АвтоТенти під замовлення в Україні, Київ

АвтоТенти
під замовлення

з доставкою по Україні

Виробляємо тенти на будь-які вантажні автомобілі в строк до 3-х днів.

  • Тент на зерновоз
  • Тент на самосвал
  • Тент на напівпричіп
  • Тент на ГАЗель
  • Тент на причіп

Замовити тент ›

 

Області застосування. Матеріал

тентів для вантажівок


Вантажні автомобілі незамінні на більшості підприємств, пов'язаних з виробництвом або сільським господарством. Для транспортування різних типів сипучих і несипучих вантажів вони можуть мати відкриті та закриті кузови. Для відкритих типів з метою забезпечення надійного захисту продукції, що транспортується, від впливу негативних зовнішніх факторів (опадів, вітрових навантажень, ультрафіолету, температурних перепадів, пилу та забруднень) для укриття використовують спеціальні тенти. Запорукою того, що автомобільний тент на всі 100% вирішить поставлене перед ним завдання, є грамотно підібраний для його виготовлення матеріал, що характеризується підвищеною щільністю та міцністю, стійкістю до зносу та механічних пошкоджень, а також вологовідштовхувальними властивостями.

Найкращий і перевірений часом матеріал для виробництва автомобільних тентів – тканина ПВХ, щільність якої варіюється від 630 до 680 г/м2. Висока популярність і затребуваність тентів з ПВХ обумовлена їх універсальністю, так як вони підходять для експлуатації цілий рік, незалежно від погодних умов. Такі тенти не сприйнятливі до опадів, вітрових навантажень і мають надзвичайно широкий діапазон робочих температур, за рахунок чого вони просто незамінні для вантажних автомобілів, що транспортують вантажі на далекі дистанції. Використання особливої технології виробництва тентів забезпечує абсолютну герметичність усіх технологічних швів на полотні. Гарантійний термін на готові тенти та шви – 24 місяці. Безпека матеріалу підтверджена санітарно-епідеміологічною експертизою (Висновок СЕС).

ПВХ тканина палітра кольорів

Довідка

ПВХ тканина являє собою повністю синтетичний матеріал, в основі якого – переплетені між собою полімерні волокна, покриті шаром полівінілхлориду. Ця тканина була розроблена для застосування в безлічі областей людської діяльності: автомобільній, сільському господарстві, тваринництві, архітектурі, будівництві, у виробництві спортивної та туристичної екіпіровки. ПВХ тканина відома унікальною міцністю, еластичністю, непідверженістю деформації, великим експлуатаційним ресурсом і довговічністю. Цей тентовий матеріал є універсальним, характеризується зручністю у використанні, а також стійкістю до впливу води, масел і хімічних речовин. Завдяки своїй безпеці тканина на основі полівінілхлориду ідеально підходить для виробництва широкого спектру продукції, що використовується в повсякденному житті.

Напишіть розміри потрібного вам тенту і наш менеджер розрахує вартість

Замовити розрахунок ›

Чому ми кращі?

Все просто!

гарантія на тент 24 місяці
ГАРАНТІЯ 24 МІСЯЦЯ
термін служби тенту понад 7 років
ТЕРМІН СЛУЖБИ БІЛЬШЕ 7 РОКІВ
оплата за тент при отриманні
ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ
ми виготовили понад 9000 тентів із пвх тканини
9000+ ТЕНТІВ ВИГОТОВИЛИ
замовлення виконуємо завжди у термін
ВИКОНУЄМО ЗАВЖДИ В СРОК

Наші роботи

Ми виготовляємо тенти під індивідуальні розміри

Замовити тент ›

Різновиди тентів

і способи їх кріплення

Стандартний тент-накидка

Стандартний тент-накидка

Такий тент – прямокутне тентове полотно, по периметру якого пропаяні всі підвороти та встановлені люверси. Підвороти виробляються з подвійного шару вінілового матеріалу, що гарантує надійність кріплення в них люверсів. Крок люверсів (відстань між ними) становить 50 см, а діаметр кілець може варіюватися від десяти до сорока міліметрів. Обидва ці параметри необхідно вказувати в процесі оформлення замовлення.

Спосіб кріплення. Міцна фіксація тенту-накидки забезпечується використанням еспандера ти митного тросу. Гумовий джгут просовують крізь кільця і закріплюють за гачки, якими оснащені борти. Щоб зафіксувати автополог за допомогою митного троса, потрібно змонтувати скоби, на них крізь кільця буде натягуватися тентове полотно. Далі трос пропускають крізь скоби, розташовані по периметру.

Замовити ›

Тент оснащений «кишенею» для труби

Така модель – прямокутне тентове полотно з люверсами, встановленими в підвороти його передньої та задньої частини. Одна бокова сторона повністю пропаяна, а на протилежній припаяний тільки підворот для труби. На неї, відповідно, накручуватимуть сам тент.

Спосіб кріплення. Передню і задню частину тентового полотна фіксують еспандером, попередньо продітим крізь люверси, та чіпляють за бортові гачки. Ту сторону виробу, яка пропаяна повністю, «намертво» кріплять до борту, використовуючи для цього заклепки, поворотні бортові скоби, спеціальні притискні планки або просто саморізи. У «кишеню», що знаходиться на протилежному боці, вставляють трубу зі стяжними ременями, призначеними для зручного натягнення полотна.

Замовити ›

Тент, оснащений «кишенею» для труби
Тент з вирізаними кутами, оснащений «кишенею» для труби

Тент з вирізаними кутами, оснащений «кишенею» для труби

Така модель – прямокутне тентове полотно з чотирма вирізаними кутами. Подібна конфігурація тента забезпечує його більш щільне прилягання до бортів. У передній і задній частині тентового полотна є підвороти, в які вставлені люверси (кільця). Одна з довгих сторін полога повністю пропаяна, на другій пропаяний тільки підворот, куди згодом вставиться труба, яку використовують для намотування тенту.

Спосіб кріплення. Передню і задню частину полотна кріплять еспандером, попередньо продітим крізь кільця, та чіпляють за бортові гачки. Та зі сторін, яка пропаяна повністю, фіксується до борту «намертво». Для цього можуть використовуватися заклепки, поворотні бортові скоби, спеціальні притискні планки або просто саморізи. У підворот «кишені», розташованій на другій зі сторін, вставляють трубу, до неї, в свою чергу, фіксуються ремені, за допомогою яких буде натягуватися тентове полотно.

Замовити ›

Тент з люверсами під пломбування

Виріб цього типу – прямокутне тентове полотно з люверсами по всьому периметру і вирізаними кутами. З метою забезпечення надійної фіксації фурнітури, в тих місцях тканини, де вставленні кільця, роблять додаткове посилення, використовуючи подвійний шар вінілового матеріалу. Крок люверсів становить 500 мм, а їх діаметр варіюється від 10 до 40 мм. Розмір кілець і відстань між ними необхідно вибрати і вказати в процесі оформлення замовлення.

Спосіб кріплення. Кріплення подібного тента проводиться з використанням тентових або бортових скоб. Їх встановлюють на бортах таким чином, щоб вони повністю збіглися з кільцями. Тентове полотно одягають на скоби, далі крізь них пропускають пломбувальний трос. Необхідно переконатися, що він оснащений наконечниками, на які будуть встановлені пломби.

Замовити ›

Тент з люверсами під пломбування
Тент накидання з посиленими місцями

Тент накидання з посиленими місцями

Цей різновид тентових виробів – прямокутне полотно з пропайованими підворотами і встановленими по всьому периметру люверсами. Області зіткнення полотна з бортами та дугами, оснащують додатковими шарами ПВХ-тканини.

Наявність таких ущільнень збільшує експлуатаційний ресурс тентового виробу. Крок люверсів становить 50 см, а їх діаметр варіюється в межах від десяти до сорока міліметрів. Обидва ці параметри (відстань між кільцями та їх діаметр) слід вказувати під час оформлення замовлення.

Спосіб кріплення. Для фіксації тенту застосовується еспандер, а якщо є необхідність у пломбуванні вантажу, то – митний трос. Джгут пропускають крізь кільця та чіпляють за бортові гачки. Щоб зробити кріплення з використанням троса, потрібно змонтувати скоби, на які тент буде кріпитися за допомогою люверсів. Далі трос пропускають через них по всьому периметру полотна.

Замовити ›

Доставка по Україні

безкоштовна у відділення Нової пошти.
Оплата при отриманні!


У всі міста України ми доставляємо продукцію транспортною компанією Нова пошта. Своє замовлення зможете забрати в найближчому до вас відділенні. При отриманні можете відкритии посилку щоб переконається в якості виробу. Оплата замовлення при отриманні. Це 100% гарантія безпечної покупки.

Ціна від 210 грн./м2

Ми виготовляємо тенти з ПВХ тканини різної щільності.
Для орієнтиру, нижче ціни на популярні розміри полотен (без ПДВ):

Розмір, (Д*Ш) Щільність Люверси крок Ціна, грн.
200*250 см 650 г/м2 50 см 1430
300*250 см 650 г/м2 50 см 2095
350*250 см 650 г/м2 50 см 2428
400*300 см 650 г/м2 50 см 3280
420*300 см 650 г/м2 50 см 3450
450*310 см 650 г/м2 50 см 3808
500*300 см 650 г/м2 50 см 4070
550*310 см 650 г/м2 50 см 4623
600*300 см 650 г/м2 50 см 4860
630*310 см 650 г/м2 50 см 5283
680*310 см 650 г/м2 50 см 5690
730*310 см 650 г/м2 50 см 6098
1050*310 см 650 г/м2 50 см 8697

Напишіть розміри потрібного вам тенту і наш менеджер розрахує вартість

Оформити замовлення ›

*Ми не будемо вам спамити і набридати, тільки відповідати на ваші питання.

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12

pt@profitent.ua

Наша адреса: 08322, с. Проліски, вул. Броварська, 4, Бориспільського району, Київської області

Застосування

Чому ми

Наші вироби

Види тентів

Доставка

Ціна

Контакти

 

(098)-721-16-38

(066)-343-11-12